1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 41
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-08-02, 22:24   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Możesz jechać spokojnie nad morze. Byłam w zeszłym roku na 7 dni i nic mi się nie stało.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-01-27, 20:36   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Mam ogólnie regularne miesiączki, ale ostatnio to też przegięcie. W grudniu miałam normalną miesiączkę, a w 14 dniu cyklu dostałam następnej. Teraz w styczniu w ogóle nie miałam miesiączki, na początku lutego idę do ginekologa. Nie czuje się źle, nic mnie nie boli, nie dokucza.
Nie wiem czemu tak się dzieje. Może wiek, może TSH, niby dobre jak dla nas, ale to w końcu nadczynność jest.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-16, 21:18   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Dziwne te badania. Pytałaś lekarza dlaczego nie miałaś scyntygrafii całego ciała.
Cała w środku chodzę. Najchętniej już bym tam pojechała i zajęła sobie kolejkę, tylko po to żeby przed gabinetem być jako pierwsza.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-16, 17:02   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Ale szybko działasz. :) To miałaś tylko scyntygrafie tarczycy ? Gdzie reszta ?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-23, 19:15   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Aniu, nie możesz mieć TK z kontrastem. Kontrast jest to preparat jodowy. Przez to badanie przesuniesz sobie o pół roku jod diagnostyczny.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-01, 23:29   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Aniu, mogę Ci polecić dobrego endokrynologa właśnie ze Szpitala Bielańskiego. Lekarka nazywa się Agnieszka Baranowska- Bik. Na pewno przyjmuje prywatnie, ale nie wiem gdzie. Jestem jej pacjentką. Lekarka jest bardzo dokładna, dba o pacjenta. Najważniejsze, jak pacjent potrzebuje częściej chodzić do lekarza to bez najmniejszego problemu zapisuje nawet co kilka miesięcy lub częściej. Ostatnio dzięki tej właśnie lekarce byłam przyjęta na oddział jednodniowy i miałam bardzo dużo badań.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-28, 10:38   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Nie zawsze zęby bolą jak coś się w nich dzieje. Miałam taką sytuacje. Ząb mnie w ogóle nie bolał, a miałam zapalenie okostnej które już przeszło na kość. Ból był dopiero wtedy jak dentysta zaczął borować.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-18, 22:26   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Super
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-06, 10:28   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Oczywiście rano przyjdź jak najwcześniej. Nie sugeruj się godziną na jaką jesteś zapisana.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-04, 09:32   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Spróbuj dzwonić do rejestracji po południu. Przychodnia pracuje na 2 zmiany, nie wszyscy pacjenci są zapisywani na rano.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-03, 17:37   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Spokojnie, wszystko mają wpisane do komputera.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-03, 17:28   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Nie tym razem nie musisz iść do tej małej rejestracji. Do niej się chodzi jak ma się jod diagnostyczny.

[ Dodano: 2015-03-03, 17:30 ]
Jak nie wiesz czy masz wizytę rano czy po południu to po prostu zadzwoń do rejestracji głównej i się spytaj. Ja tak kiedyś zrobiłam jak nie byłam pewna.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-03, 13:43   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Cześć Aniu. Za każdym razem chodzę do rejestracji głównej (za to fraszka napisze, że jeszcze nigdy tam nie była :) ). Jeśli się boisz, że Cię lekarka nie przyjmie to dla świętego spokoju idź do tej rejestracji. Co do skierowania ja musiałam przynieść nowe do lekarza endokrynologa. Myślę, że to Twoje skierowanie mimo tego, że było wydane w zeszłym roku jest dalej ważne (chyba, że się mylę). Co do pytania o której najlepiej tam być. Mam taką zasadę: im wcześniej przyjdziesz tym szybciej wyjdziesz. Tylko tutaj nasuwa mi się pytanie do Ciebie. Masz wizytę rano czy po południu ?
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-10-05, 18:05   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Chociażby prolaktyna.
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
karolinax

Odpowiedzi: 348
Wyświetleń: 95641

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-25, 19:56   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy
Oj to jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek robić dodatkowego z tą blizną. Ja z moją blizną byłam u dermatologa po 6 miesiącach od 2 operacji. Lekarz trochę kręcił głową, mówił, że to jeszcze trochę za wcześnie, że rana może się rozejść itp., ale zaryzykował i zaczęłam stosować maść sterydową.

[ Dodano: 2014-08-25, 20:42 ]
Masz wiadomość ode mnie na PW.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group