1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 20:42   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
zgadzam się z ilka_wanilka, ten olej mozna podać,szkody nie na robi,na forum jest bardzo polecany
pozdrowionka
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-22, 16:58   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
nie przepraszaj,jestesmy tu żeby sobie pomagać :)
a ta lekarka jest naprawdę dobra ,przynajmniej ja słyszałam dobre opinie na jej temat
to normalne,że masz wątpliwości
a jak tata ocenia opiekę na szamarza i podejście pani doktor?
mój wujek jest nią zachwycony
pozdrowionka
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-22, 13:54   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
absenteeism, ma rację,nie ma co gdybać
nalepiej porozmawiać z lekarką,żeby ją złapać potrzeba tylko trochę wytrwałości
zapewniam,że jest to możliwe
odpoczywajcie przed następną rundą
ściskam
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-22, 12:59   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
tak jak mówią dziewczyny i generalnie na forum istnieje opinia,że mozna brać ten specyfik
co do chemii nie odpowiem,bo się nie znam,niestety
dobrze,że tata dobrze się czuje i ma apetyt,należy się cieszyć,organizm szybciej się zregeneruje i przygotuje do następnej chemii,pamiętaj też żeby dużo warzyw i owoców podawać
ściskam serdecznie
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 20:56   Temat: Guz płuca prawego.
Anelko
jak możesz to jedź do tatusia,myślę,że oboje poczujecie się raźniej,bo wy jesteście jak papużki nierozłączki
co do kuzynki,to się nie wypowiadam,dziewczyny wcześniej powiedziały wystarczająco
będzie dobrze,czekamy jutro na wieści i nie daj się zbyć lekarce jak ją złapiesz w biegu to udzieli ci info.prowadzi mojego wujka i jest zadowolony z opieki
dacie rade
głowa do góry
ściskam serdecznie
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 20:58   Temat: Guz płuca prawego.
mery,
pięknie to ujęłaś
trafiłaś w samo sedno
pozdrowionka
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-15, 19:57   Temat: Guz płuca prawego.
Anelio
najważniejsze co możesz zrobić dla tatusia to być przy nim i go wspierać
to przykre,że nie masz w nikim oparcia,ludzie nie zdają sobie sprawy jak trudno jest wyjść z choroby alkoholowej,to,że tacie się udało świadczy o jego niesamowitej sile i samozaparciu,a teraz czeka go walka z raczydłem
dobrze,że ma ciebie
dasz radę dziewczyno,oboje dacie i takiej opcji się trzymamy
serdeczne uściski
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-15, 11:32   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
nie znam się na chemii ani na radioterapii więc ci nie podpowiem co powinno byc robione najpierw
natomiast wiem jedno,że jeśli były jakieś wątpliwości to decyzję podejmowało gremium lekarzy a nie tylko lekarka taty
jeśli masz wątpliwości to powiedz lekarce o tym,powiedz ,że konsultowałaś to z innym lekarzem,z drugiej strony jest tak jak ci odpisał ten profesor,że nie widział taty i trudno mówić coś na 100%
i co ważne zapytaj wprost jak będzie wyglądało leczenie tatusia,czy przewidują radio i dlaczego jest taka kolejność
tylko szczerą rozmową rozwiejesz swoje wątpliwości
sok z buraków to dobry pomysł,jeśli tatuś chce pić to super
ściskam serdecznie
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-10, 19:04   Temat: Guz płuca prawego.
:nunu:
masz nas!!!!
a co do szpitala,to zapewne po badaniach lekarze podejmą decyzję co do sposobu leczenia
głowa do góry
ściskam serdecznie
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-09, 18:27   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
nie wolno tak mysleć,kazdy z nas ma gorsze dni,ja przez 2 tygodnie nie byłam w stanie pracowac,szłam spac a w głowie mi brzmiało "adenocarcinoma",budziłam się i dalej mi huczało,bardzo pomogło mi to forum,spędzam tu wiele godzin i wierz mi są tu ludzie którzy mają gorzej
mój mężuś myslał,ze forum jeszcze bardziej mnie przygnębia,ale potem przekonał się,że wręcz przeciwnie a teraz sam pyta czy już dzisiaj byłam albo czemu nie jestem
wiem jedno postronna osoba nie jest w stanie rozumieć naszych uczuć i emocji,natomiast by onkologiczni rozumiemy się bardzo dobrze
dlatego zagladaj tu często i pisz......
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-09, 18:12   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
pani Nowak to dobry onkolog,mam dobre zdanie ponieważ prowadzi mojego wujka,odnoszę wrazenie,ze ona mówi tyle ile pacjent chce wiedzieć,uwazam,ze powinnaś powiedzieć jej wprost,ze chcez wiedzieć wszystko,generalnie uważam,ze to dobry człowiek i lekarz
masz dziś gorszy dzień,tata w szpitalu,ukochany wyjeżdża no nie dziwię się,że masz doline,ale jutro będzie nowy dzień,co prawda nie zmniejszy tęsknoty za twoimi kochanymi,ale z drugiej strony nie masz wyboru,musisz się pozbierać dla nich i dla siebie
podstawą jest zmiana myślenia
spójrz na to z drugiej strony:fajnie,że tata jest już w szpitalu i jest LECZONY :) ,to dobrze dla niego,narzeczony wyjezdża trudno,ale damy radę bo to dla nas szansa
i tak masz właśnie mysleć
a jak ci będzie źle to masz nam o tym pisać a my cię wysłuchamy i przytulimy do serucha
:tull:
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-09, 14:10   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
lekarza trudno złapać,ponieważ mają ogrom pracy,najłatwiej jest pogadać będąc na miejscu,przez telefon trochę trudniej ale też się da,tyle,że trzeba trochę podzwonić zanim zastanie się lekarza prowadzącego w dyżurce,ale mimo,że dzwoniłam kilkakrotnie nie usłyszałam zniecierpliwienia w głosie pani doktor która odbierała telefon,wręcz przeciwnie zachęcała do kolejnych telefonów dopóki nie zastanę naszego onkologa,bo nie było mozliwości go przywołać
lekarz też człowiek i też trzeba go zrozumieć
kto jest prowadzącym tatusia?
|buziaki|
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-09, 13:38   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia,
wspólczuję ci,że nie masz wsparcia,ja mam kochanego mężusia który zawsze jest obok,zawsze mogę się przytulić
co do poznańskich lekarzy,ja osobiście mam dobre zdanie i zapewne podejmą najlepszą opcję leczenia,musicie im zaufać,a jesli masz jakieś watpliwości to im to powiedz lub zapytaj o rzeczy dla ciebie niezrozumiałe
czekamy na dalsze wieście
trzymam kciuki
jeśli będziesz potrzebować wsparcia to pisz na forum lub pw
możesz na mnie liczyć |przytula|
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 22:57   Temat: Guz płuca prawego.
moja mama też miała gruczolakoraka,ale dało się operować i nie miała przerzutów,u was wygląda to niestety gorzej
moją mamą opiekuje się dr Bryl,a wy do kogo trafiliście?
czy byliście u onkologa w centrum?
czy macie konkretną datę przyjęcia na oddział?
  Temat: Guz płuca prawego.
kama

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-28, 22:47   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia
czeka was ciężka walka,ale dacie radę
teraz najważniejsze żeby tatuś dobrze zniósł naświetlania
trzymamy kciuki i czekamy na dalsze wieśći
p.s
czy tata leczy się w Wielkopolskim Centrum na Szamarzewskiego?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group