1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
jana512

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298783

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-08-08, 22:28   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
JA naprawdę jestem w tej kwestii jednak niedoinformowana , ale kto pyta nie błądzi. Ulga dla osoby prowadzącej działalność z grupą inwalidzką w składkach zus? czy coś innego?
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
jana512

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298783

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-08-07, 22:21   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
dziękuje za odpowiedź. Zastanawiam się nad tym. A ulgi z Pefronu? tak też myslalam? No już sama nie wiem... :uuu:
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
jana512

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298783

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-08-06, 17:28   Temat: Re: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
zufed napisał/a:
Edi, nasza specjalistka z ZUSu zgodziła podzielić się z Nami swoją wiedzą, tak więc jeśli macie jakieś pytania dotyczące zasiłków, renty lub innych ZUSowych spraw pytajcie tutaj.

Edi bardzo Ci dziękujemy :flow:


witam, jestem tu nowa czytam wasze posty i chciałabym i ja zadać pytanie. Od dwóch lat choruję - nowotwór złośliwy czerniak. oraz choroby towarzyszące nadciśnienie. Teraz chcę starać się o stopień niepełnosprawności
aktualnie cały czas pracuję- prowadzę działalność gosp. Czy ktoś z was wie czy przy tym rodzaju nowotworu mam szansę i od czego zacząć.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group