1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 55
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-20, 22:30   Temat: roman1130 - komentarze
Romus, zasadzilam roslinki, widzimy juz pierwsze kielki:) to nie dalie czy roze, ale swoje przyprawy.. tymianek, oregano, majeranek, szczypiorek :) .
a jak sie D. na nie cieszy, jak rano idziemy do pracy spoglada, oglada, szuka nowych pedow...
aa i jeszcze mam ciekawostke dla Ciebie, moze juz zauwazyles..jak D. lezac w lozku robi magistra romana.. no wyglada jak pies malgosi :) i jeszcze sie z tego cieszy...a najbardziej jak mu wypominam tego magistra romana...
Mysle o Tobie, miales niedawno urodziny a ja sie usmiechalam, tak jak tego chciales...a w swoje wypilam tez twoj drink, nie obrazaj sie prosze..bo w koncu my oboje blizniaki:))
i pogadaj tam gdzies z moim Tata...
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-02, 12:25   Temat: roman1130 - komentarze
Romku...
Nadal bedę z Tobą rozmawiać, więc i piszę do Ciebie...

Dla Ciebie to forum, to nie było tylko miejscem wsparcia w chorobie, źródłem wskazówek, ale jakby drugim domem. Tu, jak to mi wiele razy powtarzałeś, znalazłeś wiarę w dobrych ludzi, miłość czającą sie na każdym rogu, nadzieję w lepsze jutro..Zawsze powtarzałeś, że to miejsce jest niesamowite, nadzwyczajne..Nigdy nie lubiłam rozmawiać przez telefon dłużej niz 5 min, ale z Toba zawsze bylo inaczej, zawsze dłużej i ciągle za mało. Minuty zamieniały się w godziny, pojedyncze słowa w opowiadania i wspomnienia. A później nasze wiadomości
Zawsze mówiłeś jak ważna jest dla Ciebie nasza obecność tutaj, jak ważne sa wpisy, nasza pomoc ta mniejsza czy ta większa..Chciałeś by wszyscy tu zostali, szanowali siebie, kochali..byli przyjaciółmi w tej walce..
Pamiętam swojego pierwszego maila do Ciebie, opowiadał o mojej Mamie, załączyłam Ci tez zdjęcie mojego Taty, a Ty powiedziales, ze mojego Tate gdzieś widziałeś..powiedziałam.. może kiedyś naprawiał Ci auto ;) I nie raz do tego zdjęcia wracałeś...

I wlasnie w dniu 31.12.. po pracy pojechalam do Taty i poprosiłam go, by oddal Ci to autko..byś mógł je prowadzić..po swojej drodze..ku swojemu celowi.

Romuś,
Jesteś zawsze w moim serduszku, moich myślach i Naszych rozmowach z D. Ja nadal będę z Tobą rozmawiać, wspominać i opowiadać. Zresztą nie tylko z D. Tu jest masa osób, które lubią wspomnienia... które Cie pokochały. W które Ty wierzyłeś, które Ty rozumiałeś..a dzięki Tobie i ja pokochałam. Szanowałeś każdego i dla każdego miałeś dobre słowo. Zawsze prosiłeś mnie, bym pisała, bym zaraziła ludzi swoim optymizmem i uśmiechem i tego byś chciał. Wiem o tym... postaram sie. Wy tez sie postarajcie..

Romuś dla Ciebie..





naprawdę można kochać umarłych
bo właśnie oni są uparcie obecni..
przechodząc obok z niepostrzeżonym ciałem
ocalili znacznie więcej niż duszę

A śmierć to ciekawostka, że trzeba iść dalej..


Non omnis moriar Romus, ustawileś sobie tu pomnik trwalszy niz ze spizy..
Do następnego razu!
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-21, 10:53   Temat: roman1130 - komentarze
Romek jest w domu od wczoraj wieczora.
Nie ma sil by pisac - rozmawialam z nim dzisiaj rano, ale krociutko, bo jednak to jest dla niego bardzo meczace.

Ale mimo wszystko, przesyla Nam wszystkim cieple mysli.
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-30, 19:11   Temat: roman1130 - komentarze
Romku

A ja tak poza tym, co napisal Michał, to powiem tak: badania kliniczne badaniami klinicznymi, ale ja sprawdziłam organoleptycznie - jaki błogi wyraz twarzy miał moj Tatko jak go masowałam, czy nogi, czy plecy.... :) ))

I jeszcze jedno, mało pisze, ale dzis Nasza Justynka napisala cos bardzo waznego u siebie i pozwol ( i mam nadzieje, ze i ona pozwoli ) ze powiem Tobie wlasnie to:

JustynaS1975 napisał/a:
Niektórzy ludzie nie wiedzą, jak ważne jest to, że istnieją.
Niektórzy ludzie nie wiedzą, jak wiele znaczy sam ich widok.
Niektórzy ludzie nie wiedzą, ile radości sprawia ich przyjazny uśmiech.
Niektórzy ludzie nie wiedzą, jakim dobrem jest ich bliskość.
Niektórzy ludzie nie wiedzą, o ile bylibyśmy biedniejsi bez nich.
Niektórzy ludzie nie wiedzą, że są darem niebios.
Mogliby wiedzieć, gdybyśmy im to powiedzieli.


To WIEDZ ile dla mnie znaczysz! ( i nie tylko dla mnie !!! )
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-28, 13:51   Temat: roman1130 - komentarze
Romeczku... chcialam tylko powiedziec, ze SAM WIESZ KTO kazal Cie pozdrowic, tak o to zdravím Tě, a ja sama przesylam polibky :) moc a moc pilibkow :) ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-20, 18:51   Temat: roman1130 - komentarze
Romeczku to ja chciałam Ci złożyć niemoralną propozycję ...
Może wskoczysz do mnie do łożeczka...Ja Ci kręgosłup pomasuję, a Ty będziesz mi wygrzewać łożeczko :D
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-14, 17:58   Temat: roman1130 - komentarze
:heart: to za piosenki Romku... Ty wiesz, ze ja Cie... :in_love:
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-12, 08:55   Temat: roman1130 - komentarze
:heart: :littlehs: - mysle i jestem
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-02, 09:41   Temat: roman1130 - komentarze
Romeczku,

To, że nie piszę, nie odzywam się, nie jest wynikiem obojętności - ja nadal Was czytam, ja nadal chcę pomagać. Jestem i nie uciekam nigdzie.. Czasami człowiek potrzebuje chwili zastanowienia i się i refleksji...a często i to wychodzi na dobre. Bo ma szanse przemyśleć swoje działanie i nawet je naprawić..

I właśnie, czasami chwila zastanowienia pozwala przypomnieć starą zasadę, że ta ocena drugiego czlowieka działa w obie strony i nie zawasze po drugiej stronie ekranu, siedzi ten malowany zły diabeł..a wręcz nie taki straszny i nie taki okropny..a już bać się nie ma po co ...a co więcej czasami warto tego diabła poznać bliżej :mrgreen: ( puszczam oczko, nie tylko w rajstopie )

Te wszystkie spory i animozje, są całkowicie bez sensu. Walka jest większa..tu walczy się o życie albo i o wiecej - godne życie do końca..

Czasami najtrudniej jest być człowiekiem...

I jeszcze Romeczku, jest taka piosenka, która " mówi " wszystko, co chciałabym Ci powiedzieć..

It's amazing how you, can speak right to my heart
Without saying a word, you can light up the dark
Try as I may I could never explain
What I hear when you don't say a thing


To zadziwiające jak potrafisz mówić
wprost do mojego serca
bez wypowiadania słów rozjaśniasz mrok
I choćbym nie wiem jak się starał,
nie będę umiał nigdy wyjaśnić,
co słyszę gdy nic nie mówisz...

Z ogromną ilością miłości - Iwana ;)

Ps. cieszę się, że miałeś taki fajny dzień...
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-28, 21:15   Temat: roman1130 - komentarze
:heart: ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-04, 15:25   Temat: roman1130 - komentarze
Romeczku Kochany,

Przepraszam, ze sie nie odzywam. Probuje sie odnalezc w calkowicie dla mnie nowej rzeczywistosci ( milej, nawet bardzo milej... ale na razie cicho sza, byla i tak dla mnie duzym zaskoczeniem :) )
Nie pisze na forum, ale czytam Ciebie i chcialam dzis cos zostawic dla Ciebie. Jakis slad, bo zadzwonic nie wiem czy moge, czy dasz rade.. wiec pamietaj jestem tu i mysle o Tobie.

Sciskam Cie mocno
Iw
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-25, 09:33   Temat: roman1130 - komentarze
Romeczku ,

Udanego dnia ! I buziakuje bardzo cieplutko - na grzybki pójdziemy razem. Będziesz mnie osłaniać przed pąjakami :P

P.s (Romeczku wybacz wtrącenie i off , ale Kruszynka ma rację, a i niech dostane bana, czerwona kartkę itp.)
Kruszynko, wiesz prof. Bartoszewski kiedyś powiedział...

"Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość. Nie każdy może mnie obrazić. Prezes X (tu mowa o pewnym Panu z pewnej partii) nie ma życiorysu, który by mu na to pozwolił. Jestem ponad to. "
Pewna jestem, ze Jo_a nie ma rowniez takiego zyciorysu.

Jest to zwyczajenie przerost formy nad treścią i nie warto , bo one nic nie wnoszą dobrego, takich postów czytać. Czysta selekcja ! Bądz ponad to, inteligenti ludzie wiedza, ze cyt.: "jeśli panna "nie jest piękna i posażna", to powinna być choć sympatyczna, a nie nabzdyczona." ;)

[ Dodano: 2012-08-25, 09:42 ]
A do Kuby Wojewódzkiego to huhuhu oj daleka daleka ta droga...Na marginesie, bardzo ciekawe jest uzurpowanie sobie takiego prawa i domniemanie posiadania takowych cech osobowości..
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-19, 18:18   Temat: roman1130 - komentarze
Romeczku ja tak na predce - przesylam wyrazy uwielbienia :)
:heart: _littleflower_ |buziaki|
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-29, 07:46   Temat: roman1130 - komentarze
Romeczku, nigdy ale to nigdy nie zapomne Ci tej naszej wczorajzej rozmowy .
Moja kolezanka, wystraszyla sie ze cos sie stalo , ale moj placz byl dlatego, ze mowiles jakby w imieniu mojego Tatki. A mowiles takie dobre rzeczy . Jakby to on do mnie mowil..
Tak bym chciala Cie jeszcze do tego wszystkiego przytulic.
Moze na zjezdzie...moze.. jak opanuje ten lek jakos. I wtedy pojedziemy razem ( o ile bedziesz mial miejsca ) ja dolacze w Krakowie :)

[ Dodano: 2012-07-29, 07:48 ]
ewka1 napisał/a:
iwka3219, nie będziesz tam sama.Będą tam ludzie,którzy rozumieją Cię we wszystkim |uscisk|


Ewus Kochana jetes :* Najkochanasza..


Rmeczku - Dziekuje Ci za wszstko , za kazde slowo i gest.. za to jestes i jestes soba !

[ Dodano: 2012-07-29, 10:18 ]
A najchetniej bym sobie wydrukowala co mi mowiles i w chwilach zwatpienia wyciagala z portfela i czyta...

Nie znam slow jakimi CI dziekowac...
  Temat: roman1130 - komentarze
iwka3219

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384316

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-28, 11:44   Temat: roman1130 - komentarze
Romus,
Pamietasz jak rozmawialismy pewnego dnia , pamietasz jak mnie nazwales...
Coreczko..wiesz, ze ciagle mam to w glowie i serduchu.I daje mi to takiego kopa do wszystkiego..Nigdy CI tego nie powiedzialam, ale to bylo najpiekniejsze cos , co uslyszalam od prawie 2 lat...

Obiecalam Ci cos, ze przyjade we wrzesniu do Gazdy. Teraz zauwazylam, ze to bedzie takie 15 wrzesnia. Tego dnia zmarl moj Tatus i nie wiem jak to przezyje.. bez pojscia do niego i przytulenia sie.. Ja nie umiem opowiedziec, co czuje. Nigdy nie bylam dobra w wyrazaniu tego co mnie boli i co smuci. Choroba Tatki byla dla mnie tak okropnym momentem,ze nawet nie bylam w stanie opisac tego na forum.
Boje sie Romus pojechac... mnie jeszcze nikt nie widzial, jak plakalam bo los zabral mi Tatusia, nigdy tego nikomu nie pokazalam..Opowiadalam, ale nigdy przy kims nie plakalam. A juz na pewno wpadne w taki placzliwy nastroj..mnie jest cieko wtedy opanowac. I zwyczajnie boje sie...Panicznie wrecz.

Tak bym chciala sie z Toba, Bert, Joasia zobaczy... ale ten 15 mnie przeraza.
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group