1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
hate_cancer

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259270

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-22, 21:35   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, myślałam o Tobie dziś czesto. Pozdrawiam cię serdecznie i życze, abyś dzielnie przeszła przez ten smutny czas. wspieram Cię z całych sił, Agnieszka
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
hate_cancer

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259270

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-15, 21:24   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, strasznie mi przykro. Rzadko ostatnio zagladałam, ale często myslałam o Was. wspieram Cie myślą z całych sił. Kolejny Tatuś w niebie. Mój będzie miał doborowe towarzystwo... strasznie mi przykro, pozdrawiam z całego serca.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
hate_cancer

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259270

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-09, 21:57   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, trzymam kciuki i modlę się za Was. mocno przytulam.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
hate_cancer

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259270

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-10, 22:44   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Zgadzam się madziorkiem, a Tobie Jusia niech głupie pomysły do głowy nie przychodza, bo przełożymy przez kolano i ... będzie bolało ;-) Pozdrawiam
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
hate_cancer

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259270

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-10, 13:19   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, ja również trzymam z całych sił.
Za Ciebie i za Tatę. Jesteś takim "dobrym duszkiem" tego forum. Pozdrawiam serdecznie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
hate_cancer

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259270

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-21, 20:40   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, siły zycze! Wiem, że nie jest wesoło, ale trzeba walczyc o kazdy dzien. ja tez z całych sił walcze o tatę, wiem więc przez co przechodzisz. Życze siły Tobie, ale przede wszystkim Twojemu Tatusiowi. Pozdrawiam, Agnieszka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group