1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gosiat

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-06-10, 14:58   Temat: Rak pęcherza moczowego
Wyrazy współczucia
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gosiat

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-06-05, 07:54   Temat: Rak pęcherza moczowego
Z autopsji nie wiem,ale wydaje mi się że ciało jest po prostu opuchnięte, ręce,nogi. Może ktoś b.doświadczony w tej kwestii się wypowie. Mój tato miał wodobrzusze,to miał ogromny brzuch.
Tęcza, może dawajcie tacie pić w małych buteleczkach,żeby Go ilość nie przerażała no i może kupujcie albo róbcie taki smak wody jaki najbardziej lubi?są już truskawki,może lubi kompot? Mój tato lubił bardzo wody smakowe i je chętnie pił dokąd mógł.
pozdrawiam
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gosiat

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-06-04, 18:33   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dronka Megalia jest dobra,pod warunkiem że tęczy tato nie ma apetytu,bo jeśli zanika łaknienie to syrop na to nic nie pomoże. Ale to wszystko uświadamiamy sobie już po czasie,tak było przynajmniej u mnie i też robiliśmy co mogliśmy żeby tacie było jak najlepiej,a sprawialiśmy Mu tym chyba ból,,bo tato podczas robienia wkłucia strasznie krzyczał i się wyrywał,a to wszystko pewnie przedłużylo Jego życie o kilka godzin o ile w ogóle przedłużyło..
Tęczo, mam nadzieję,że z tatą lepiej i po troszku je i pije. Jestem z Wami myślami.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gosiat

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-05-29, 18:41   Temat: Rak pęcherza moczowego
tęcza, próbujcie tacie małymi łyczkami dawać pić .. zwilżać usta, jeśli nie będzie chciał pić, to nie zmuszajcie, podobnie z jedzeniem ... przykro mi, ale dziewczyny powyżej chyba niestety dobrze piszą ... mój tatuś na dobę przed śmiercią odmawiał jedzenia i picia, 12 godzin przed śmiercią wręcz pluł wszystkim co próbowaliśmy Mu dać ... pewnie nie czuł już łaknienia, ale my nie chcieliśmy tego widzieć ... tyle, że u nas tato bardzo dużo sikał ... mocz był brązowy, ciemno brązowy.
Trzymaj się i dużo siły życzę :tull:
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gosiat

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-01-21, 14:35   Temat: Rak pęcherza moczowego
Są jakieś wieści po poniedziałkowej wizycie?
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gosiat

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-01-08, 18:43   Temat: Rak pęcherza moczowego
Może te objawy nie oznaczają nic strasznego? Może to tylko jakieś zapalenie? Tego życzę Twojemu tacie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group