1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gabi30

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299398

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-09-11, 11:47   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Wszystkie odpowiedzi są dla Radiego pomocne, wiem że chcecie pomóc jak umiecie. Tylko problem w tym, że jak pisze Radi jak ma pracować jak czasami nie ma siły wstać z łóżka, nie wspominając o bólu? Jestem w takiej samej sytuacji jak Radi ( też za mało lat pracy do renty) , ale nie wyobrażam sobie teraz pracy w obecnym stanie. Ja wielokrotnie nie jestem w stanie ugotować obiadu, a co dopiero pracować. Ból odbiera wszystko, chęć do czegokolwiek, nawet do życia. Ja aplikuję sobie wtedy ampułkę 20mg morfiny, biorę lek nasenny i próbuję przespać ten ból. Inaczej bym zwariowała. I jak pracować w takim stanie,nawet w domu?
Załóżmy, że znajdzie się pracodawca, który zatrudni osobę niepełnosprawną, nawet dostosuje jej stanowisko pracy. Radek do tej pracy pójdzie i złapie go ból, zwłaszcza przebijający? Bez morfiny ani rusz w takiej sytuacji, a wiadomo jak działa morfina. Jak pracować w takim stanie? Myślę, że Radkowi trzeba pomóc inaczej. Tylko jak? Nie wiem, ale też o tym myślę.
Pozdrawiam Gabi
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gabi30

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299398

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-01-04, 13:59   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Można postarać się o tzw. rentę socjalną. Z ZUS trzeba pobrać wniosek, dołączyć do niego wymagane dokumenty i złożyć w ZUS. Następnie trzeba oczekiwać na komisję lekaeską. Jeśłi ZUS przyzna rentę to tylko n pewien okres np. 2 lat. Renta wynosi 612 zł miesięcznie
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gabi30

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299398

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-04-21, 08:59   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Druk L4 dostarcza się zawsze w ciągu 7 dni.Chyba ,że osoba zainteresowana nie może go dostarczyć w ciągu tych 7 dni , powinna powiadomić z jakich przyczyn nie może dostarczyć zwolnienia w terminie.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gabi30

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299398

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-08, 18:37   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Regulują to przepisy w danym mieście. Przeczytaj regulamin przewoźnika u siebie w mieście. Zazwyczaj przejazdy są darmowe dla stopnia znacznego, ale róznie z tym bywa, dlatego odsyłam do regulaminu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group