1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-01, 06:22   Temat: Romku nie mowie zegnaj lecz do widzenia
Nigdy Ciebie nie zapomne bo razem dodawalismy sobie otuchy.Dawalismy sobie kopa.Ty mi dodawales skrzydel jak w ubr zmarl mi ziec kiedy tez walczylam z soba .Byles zawsze kolo mnie mimo,ze bylysmy tak daleko.Zono Romka prosze zapamietaj ,ze kochal rodzine ponad wszystko,mimo,ze tu czarowal kobitki,bo byl faktycznie przez nas wszystkie /szczegolnie mnie-zartuje/ kochany.Wiem,ze pewne zart nie przystoja, ale wiem,ze Romek nam wszystkim maslil i to bylo cudowne,bo i tak wiedzialysmy ,ze kocha zonke,rodzinke.I wlasnie takiego bedziemy Go pamietac i nadal nie wierze!!!!





[ Dodano: 2013-01-01, 06:30 ]
Jolana, pieknie to napisalas
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-01, 01:27   Temat: Zawsze bede Cie pamietala
Człowiek umiera... Znowu za szybko!
Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..
Tylko wspomnienia po nim zostają,
Które wciąż mgliste z czasem się stają,
Których tak wiele, jednak za mało...
Znowu za szybko wszystko się stało!
Czasu nie było na pożegnanie...
Teraz zostało tylko płakanie.
Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,
Trzyma za szyje, dusić zaczyna...
Póki ktoś żyje, to go kochamy,
Lecz to po śmierci go doceniamy.
wtedy widzimy jaki był cenny,
Wtedy ogarnia smutek brzemienny,
Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,
Jakże naiwna życia prostota.....
Wtedy wyrzuty nami władają,
Wtedy uczucia hołdy składają...
Wtedy za późno na przeprosiny,
Jedno, co możemy - wciąż się modlimy.
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-06, 19:45   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romku zawsze jak Cie tu widze to poprawia mi sie humor nie odzywam sie czesto bo coz moge powiedziec? ze wspolczuje,ze mi Ciebie zal toz to wiesz wiec w zamian tego posluchaj sobie tej piosenki

http://youtu.be/sN99pEg2M6A

Pozdrawiam milutko i nie daj sie ,zawsze po burzy swieci slonce i u Ciebie tez zaswieci wszyscy w to wierzymy
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-02, 00:34   Temat: roman1130 - komentarze
I ja dolacze tutaj moje 3 grosze ,juz nie chce wnikac jak szybko mozna kogos zle ocenic,nie znajac czlowieka.A wogole widze,ze bardzo trudno dogadac sie jest z polakami,bedac na obczyznie,nie wiem zmienilo sie totalnie myslenie,brak humoru,branie wszystko na powaznie,jakies zakompleksienie.Ja to ostatnio odczuwam w rozmowie z moja rodzona siostra,co w zyciu nie klocilysmy sie a ostatnio trudno nam sie dogadac cos dzieje sie z psychika polakow takie mam wrazenie moze zle? sorki jesli kogos urazilam.Bo ja mimo,ze nadal walcze,mecze sie zartuje nawet z siebie
Romku tez do Ciebie napisalam w moim mniemaniu zartobliwie a moze tez sie obraziles?jesli tak to sorki wiesz,ze napewno nie mialam takiego zamiaru
Pozdrawiam milutko
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-30, 13:06   Temat: roman1130 - komentarze
Romku nie ma dnia abym nie weszla na Twoj profil i tu i na bloogu wierzac,ze napiszesz tak jak dzis "jest lepiej" bo wlasnie nasi "wspomagacze" trzymaja nas przy zyciu i dodaja otuch do walki i wielkie dzieki im za to ::thnx::

A to dla Was wszystkich
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-24, 21:49   Temat: roman1130 - komentarze
Romku zapomnialam napisac,ze w zwiazku,ze ja nadal mam problem z ta paskudna grzybica i bolem jezora probowalam juz chyba wszystko albo prawie wszystko i ostatnio bedac a kraju kupilam Tantum Verde do plukania nie w sprayu tylko w butelce

http://www.eipico.com.eg/...=18&id2=0&id4=2

i powiem Ci ,ze nie przeszlo mi to ale jakby lagodzi troszke mozesz sprobowac jest w aptekach
Pozdrawiam
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-24, 20:48   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romku!!!
Nie bede sie tutaj rozpisywala,bo moje zdanie znasz juz od dawna,nawet nie wiesz jak Ciebie rozumiem i czytajac Ciebie mam wrazenie ,kurcze skopiowal moja wypowiedz /zart oczywiscie o skopiowaniu/ale to samo poprostu przechodzilam i maly zuczek dalam rade wiec chlopie nie pekaj i nie rozmiekaj sie bo stac Cie na duzo wiecej i nie rob tu wstydu.Wogole po co Ci psycholodzy,tabletki i te bzdety jak sobie sam nie pomozesz i nie bedziesz przede wszystkim tego chcial nikt i nic nie pomoze a jeszcze moze zdolowac wiecej ,
to tak samo jak z rzucaniem palenia.Kurcze ale sie wyrzylam,jak to dobrze radzic komus a trudno sobie.Ale wiem po sobie jak dostalam kopa od corki,meza czy kogos tam zrywalam sie ,zeby udowodnic,ze nie maja racji/chociaz ja mieli/.Mam nadzieje Romku,ze sie nie obrazisz zreszta znasz mnie juz na tyle,ze wiesz co tak naprawde mysle

Bo życie... to nie wiersz... Pełen pięknych słów, wypowiedzianych jednym tchem... Życie to proza... historia... Dzień po dniu... zapisywana wciąż od nowa... To wojna uczuć... Walka z sumieniem... To byt i istnienie... ...a Człowiek, to istota... która żyje dzięki... Miłości i Nadziei...
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-20, 16:10   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romku!!!!mimo,ze nie odzywalam sie dlugo,codziennie tu zagladam i czytam na biezaco co sie dzieje.Nie pisalam bo po pierwsze bylam na wczasach a po drugie nic ciekawego sie nie dzialo,no moze troszeczke.Ale nie chcialam sobie humoru psuc i myslec o dolegliwosciach.Ale teraz schodze juz na ziemie i 27go mam kontrole ktorej tak naprawde boje sie panicznie.A w Ciebie Romku wierze ,bo kto jak nie Ty wspomaga wszystkich i daje rady,masz jeszcze wiele do zrobienia i nawet myslec nie mozesz ,ze mogloby byc inaczej.3mam za Ciebie i siebie kciuki i NIE DAJEMY SIE!!!!
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-08, 06:02   Temat: roman1130 - komentarze
Romku bedac na wywczasach i myslalam o Tobie i wspominalam,napewno czkalo Ci sie ale powiem Ci,ze wypad do rodziny/tej najblizszej tzn mamuski/stawia na nogi widzac jak mamuska 90cio latka radzi sobie i nie wie,ze rok temu bedac na jej 89leciu tak znienacka i niespodzianie juz wiedzialam o moim smieciuchu/ wczesniej pisalam go duzymi literami bo to on byl nade mna teraz niestety ja tu rzadze/ale mamuscie nic nie mowilam i wlasnie spedzilismy cudowny czas i imprezke ktorej nie da sie opisac.Mamuska 90cio latka bystrzejsza i zdrowsza od nas wszystkich a to co w zyciu przeszla w glowie sie nie miesci.Wiec wniosek jeden co nas zabija?????? Zostawiam bez komentarza
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-10, 22:56   Temat: roman1130 - komentarze
Dopóki jeszcze płoną w nas pragnienia, dokąd tęsknotą błyszczy w oku łza, gdy drogowskazem nadal są marzenia, to znak że młodość wciąż jeszcze w nas trwa... Choć nasze skronie okryły się szronem, to idźmy w życie jak na pierwszy bal, wierząc, że jeszcze nie wszystko stracone, że to nie pora na przedwczesny żal ...Fantastycznego ,wesołego wieczoru ....Noc się budzi, usnął dzień... Teraz czas na słodki sen . ..Pozdrawiam serdecznie... BUZIACZKI :in_love: |przytula| |buziaki|
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-09, 21:58   Temat: roman1130 - komentarze
A mowilam tzn pisalam,ze wszystko bedzie okey u mnie tez to bylo takie tempo tzn,ze widza szanse i trzeba szybko dzialac a wlosy!!!wiecej miejsca do calowania alez masz problem.Problemy to moja a nie Twoja specjalnosc wiec nie wyzeraj mi fuchy .A tak nawiasem glupot to nie pisz bo to wcale smieszne nie bylo gdyby co zartownis sie znalazl!!!! a tak kopa moze co?????zartowac to sobie bedziemy jeszcze poczekaj niech ja tylko sie wykaraskam a tak na powaznie to 3maj sie buziaki papa |buziaki| |przytula|
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-09, 13:38   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romku!!!To,ze jestem z Toba i przy Tobie nie musze pewnie pisac bo napewno to czujesz a z zacisnietymi kciukami spie nawet w nocy ale i tak jestem urodzona optymistka i wierze i moge powiedziec,ze ja to wiem,ze bedzie dobrze bo jak to mowie ,ze musi tak byc.Wie,ze sie powtarzam ale powtarzac to bede do skutku |uscisk| :sun: |buziaki|
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-07, 19:25   Temat: roman1130 - komentarze
Romku jestes mocny i silny dasz rade,damy rade nie poddamy sie walczymy do konca :in_love: |uscisk| |buziaki|
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-03, 08:15   Temat: roman1130 - komentarze
Romku a ja poprprostu wiem,ze bedzie dobrze i zadnej innej opcji nie widze.Musi byc jak my chcemy a nie ze jakis Smieciuch bedzie nami rzadzil!! I tego Romku musimy sie trzymac.Zreszta zawsze podkreslasz,ze masz swoje zasady wiec nie mozesz ich zmieniac Uszy do gory,klata do przodu i bedzie okey
  Temat: roman1130 - komentarze
evelinaswe

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384349

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-11, 23:31   Temat: roman1130 - komentarze
Romku bedzie napewno dobrze bo tak byc musi nie ma innej opcji !!!!i tylko tak musisz myslec :in_love: _itsme_ :sun: |buziaki|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group