1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Samotność w chorobie
danonek2983

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 25819

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-23, 10:31   Temat: Samotność w chorobie
J szukam pracy,ale mysli o Tacie towarzysza mi całymi dniami:(
Kiedys byłam zapalonym kibicem siatkówki,byłam na meczach często,od czasu jak poznalismy diagnoze-nie jade na mecz,bo ludzie pytaja zeby potem poplotkować.Smutne:(
  Temat: Samotność w chorobie
danonek2983

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 25819

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-23, 10:27   Temat: Samotność w chorobie
Moim zdaniem osoby,ktore nie maja na codzien do czynienia z chorobami nowotworowymi,nie zrozumieją tego co my czujemy i oby nigdy nie był na naszym miejscu.
  Temat: Samotność w chorobie
danonek2983

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 25819

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-22, 20:37   Temat: Samotność w chorobie
Wiecie muszę coś napisać.Od 3 lat miałam dobrą koleżankę.Do dzisiaj.Rozmawialam z nia o chorobie Taty.Ona mi napisała bardzo długą wiadomość,że ma dość mnie i żygac jej sie chce jak słyszy o moim Tacie.Ze swiat nie kreci sie wokol Niego,ze ja jestem egoistką.Kazdy ma problemy a na moim sie swiat nie konczy.Nigdy pierwsza jej nie pisalam o Tacie.Napisała mi że to ze moj tata jest chory nie znaczy ze kazdy bedzie wokol mnie skakał,mam sie nie uzalac nad soba,bo ludzie maja gorsze problemy niz ja.Zablokowała mnie i olała.Przykro mi jest,bo mi się swiat zawalił,chcialam jedynie zrozumienia,niczego wiecej nie oczekiwałam:(Niespodziewałam sie takiej wiadomosci od osoby z ktora sie bardzo przyjaznie.
  Temat: Samotność w chorobie
danonek2983

Odpowiedzi: 71
Wyświetleń: 25819

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-21, 18:57   Temat: Samotność w chorobie
Mnie najbardziej irytują pytania:"jak się Tata czuje?",a jak ma się czuć człowiek śmiertelnie chory?Tak naprawdę została przy mnie jedna osoba,która wiem że jest szczera,która jak pyta o zdrowie mojego Taty to nie chodzi jej o to,żeby mieć o czym potem poplotkować.
Najbardziej rozwaliło mnie,że jedna koleżanka z którą nie rozmawiałam nagle dowiaduje się ze mój Tata ma raka i...mówi mi cześć,nagle,bo wie że Tata jest chory.

Jeszcze jedna rzecz mnie boli,są osoby które wiedzą a obarczają mnie swoimi problemami.Oczywiście mam koleżankę,której zawsze pomogę,nawet jak Tata jest chory,ale są osoby które obarczaja mnie swoimi problemami a ja mam ochote wykrzyceć że mam cięzko chorego Tate a ty mi o takich błachostkach mówisz?

Boli mnie też zachowanie własnego brata.Nie mieszka z nami ,w tygodniu nie mial czasu jechać do Taty,chociaz wydaje mi sie ze to wymowka bo czas zeby sie z dziewczyna spotkac miał-to ja osoba ktora boi sie autem jako kierowca jechac-jedzie 80 km do Taty do szpitala:(Nie rozumiem
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group