1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: POTRZEBNA POMOC...ZAPŁATA MODLITWĄ
czarek009

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7966

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2009-02-22, 02:04   Temat: POTRZEBNA POMOC...ZAPŁATA MODLITWĄ
Mam na imię Czarek. Być może widzieliście moje inne posty, które napisałem na tym forum. Tak na marginesie chciałem pochwalić Administratorów za bezbłędne prowadzenie tego że forum. Lecz nie w tym rzecz. PILNIE POSZUKUJĘ OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ LEKI NA PRZEWLEKŁE BÓLE NOWOTWOROWE :-( MÓJ TATA CHORUJE OD DŁUŻSZEGO CZASU NA RAKA NA DODATEK Z PRZERZUTAMI :-( TATA NAWET NIGDY NIE PALIŁ PAPIEROSÓW, A SPOTKAŁA GO TAKIE NIESZCZĘŚCIĘ. MAMA ZMARŁA NA BARDZO ZŁOŚLIWEGO RAKA. JESTEŚMY W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ NA DODATEK MAY DZIWNE DLA MNIE JAK I DLA INNYCH INTERNAUTÓW PROBLEMY Z LEKARZEM. CHODZI O TO, ZE TAKA ZAŻYWA M.I.N "DUROGESIC 75" ZA KTÓRY JESTEM ZMUSZONY PŁACIĆ OK 300 ZŁ CO DLA MNIE I DLA NIEKTÓRYCH INTERNAUTÓW JEST NIE DO POMYŚLENIA. NA DODATEK ANI BANKI Z KTÓRYCH ZOSTAŁY ZACIĄGNIĘTE KREDYTY NIE CHCĄ PONOWNIE UMORZYĆ SPŁATY KREDYTÓW ANI NASZ WSPANIAŁY POLSKI ZUS NIE JEST CHĘTNY DO POMOCY. JUŻ NIE MAMY SIŁ PISAĆ, PISAĆ I PISAĆ PODAŃ O JAKIKOLWIEK SPECJALNY ZASIŁEK W NASZYM PRZYPADKU. WIEC LUDZIE, DOBRZY LUDZIE, KTÓRZY NA PEWNO TACY SIĘ TU ZNAJDUJĄ BYĆ MOŻE POSIADACIE LEKI NA BÓLE NOWOTWOROWE M.I.N DOLTARD, DUROGESIC, TRANSTEC, I INNE. WIERZCIE MI RATUJA NAS NAWET POJEDYNCZE PLASTRY JESTESMY W STANIE PRZYJĄC NAWET ZUŻYTE ZAWSZE TO COŚ. JESTEM W STANIE ODDAC OSTATNIO GROSZ, ABY OSTATECZNIE ZAKUPIC OD WAS TAKOWE LEKI. BŁAGAM WAS LUDZIE PROSZE O KONTAKT.


Od Admina: Czarku, dublujesz posty!! Twój wątek o podobnej treści znalazł się już na naszym Forum TUTAJ. Zaproponowałam Ci, że Twoja prośba o pomoc zostanie na Forum, jeśli Waszą sytuację w jakikolwiek sposób udokumentujesz. NIE JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWE przesyłanie Ci opioidów w formie plastrów lub jakiejkolwiek innej !! Proszę o dostosowanie się do mojej prośby zawartej w Twoim poprzednim wątku, w przeciwnym razie obydwa wątki zostaną za kilka dni skasowane.
Kasuję z Twojej aktualnej wypowiedzi podane przez Ciebie Twoje prywatne namiary: nr GG oraz adres email, do czasu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiam, Administrator Forum.
  Temat: POMOC DLA TATY!!!!!
czarek009

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-18, 22:27   Temat: POMOC DLA TATY!!!!!
Nie wiem czemu tak uwazasz!! Powaznie za lek musimy placic 296 zl jezeli ktos nie wierzy jestem w stanie pokazac kwitki z aptek. Do tego dochodza inne leki jakie musi zazywac moj tata. To o co prosze jest jedna z najwazniejszych rzeczy, ktora nam jest potrzebna, ale wierzcie mi to jest kropla w morzu potrzeb. Przykro mi, ze tak uwazasz o mnie
  Temat: POMOC DLA TATY!!!!!
czarek009

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-18, 20:48   Temat: POMOC DLA TATY!!!!!
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imie Czarek, mam 29 lat i mieszkam w malym miescie w woj. mazowieckim. Mieszkam wraz z chorym ojcem. Tata jest chory na raka niekiedy bardzo cierpi gdyz nie zawsze starcza nam na leki. Nasi wspaniali sasiedzi staraja nam sie pomoc i jestem im bardzo wdzieczny za to. Tata ma przewlekle bole nowotworowe czasami placze przy nim gdyz nie zawsze jestem w stanie mu pomoc!! Jest mi bardzo ciezko znalesc prace z powodu moich problemow z prawa dlonia. Mialem wypadek 4 lata temu pracujac na roli mielac ziarno stracilem wtedy 4 palce choc mniejsza z tym glownie chodzi mi o mojego ojca. Tata 48 lat a rente jaka otrzymuje stracza jedynie na splate wysokiego kredytu jaki zaciagnal kilka lat temu. Ja dorabiam gdzie sie tylko da, ale ludzie widzac moja dlon z gory mnie skreskaja. Prosze was wszystkich, tych dobrych ludzi o dobrym sercu, bo wiem ze tu tacy sa. Prosze o jaka kolwiek pomoc, Glownie nie stracza nam nam na taty lek ktory kosztuje krocie w naszych skromych warunkach. Lek ten zwie sie Durogesic 75. Nie ktorzy zapewne pomysla, ze jestem jakims nastolatkiem, ktory zazywa ten lek w innym celu niz pomaganie zwalczyc bol, lecz tak nie jest. Za lek w aptece trzeba zaplacic ok 300 zl. Mam nadzieje ze ktos posiada ten lek w nieuzytku i jest w stanie oddac go potrzebujacym lub sprzedac go w tanszej cenie. Podobno sa tansze zamienniki tego leku jezeli posiada ktos takie prosze o kontakt i pomoc. Prosze takze, a nawet blagam was jestem w stanie blagac nawet na kolanach o wsparcie finansowe mam nadzieje ze ktos tak dobroduszny sie znajdzie:( Prosze pomozcie nam!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group