1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POTRZEBNA POMOC...ZAPŁATA MODLITWĄ
Autor Wiadomość
czarek009 


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 3

 #1  Wysłany: 2009-02-22, 02:04  POTRZEBNA POMOC...ZAPŁATA MODLITWĄ


Mam na imię Czarek. Być może widzieliście moje inne posty, które napisałem na tym forum. Tak na marginesie chciałem pochwalić Administratorów za bezbłędne prowadzenie tego że forum. Lecz nie w tym rzecz. PILNIE POSZUKUJĘ OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ LEKI NA PRZEWLEKŁE BÓLE NOWOTWOROWE :-( MÓJ TATA CHORUJE OD DŁUŻSZEGO CZASU NA RAKA NA DODATEK Z PRZERZUTAMI :-( TATA NAWET NIGDY NIE PALIŁ PAPIEROSÓW, A SPOTKAŁA GO TAKIE NIESZCZĘŚCIĘ. MAMA ZMARŁA NA BARDZO ZŁOŚLIWEGO RAKA. JESTEŚMY W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ NA DODATEK MAY DZIWNE DLA MNIE JAK I DLA INNYCH INTERNAUTÓW PROBLEMY Z LEKARZEM. CHODZI O TO, ZE TAKA ZAŻYWA M.I.N "DUROGESIC 75" ZA KTÓRY JESTEM ZMUSZONY PŁACIĆ OK 300 ZŁ CO DLA MNIE I DLA NIEKTÓRYCH INTERNAUTÓW JEST NIE DO POMYŚLENIA. NA DODATEK ANI BANKI Z KTÓRYCH ZOSTAŁY ZACIĄGNIĘTE KREDYTY NIE CHCĄ PONOWNIE UMORZYĆ SPŁATY KREDYTÓW ANI NASZ WSPANIAŁY POLSKI ZUS NIE JEST CHĘTNY DO POMOCY. JUŻ NIE MAMY SIŁ PISAĆ, PISAĆ I PISAĆ PODAŃ O JAKIKOLWIEK SPECJALNY ZASIŁEK W NASZYM PRZYPADKU. WIEC LUDZIE, DOBRZY LUDZIE, KTÓRZY NA PEWNO TACY SIĘ TU ZNAJDUJĄ BYĆ MOŻE POSIADACIE LEKI NA BÓLE NOWOTWOROWE M.I.N DOLTARD, DUROGESIC, TRANSTEC, I INNE. WIERZCIE MI RATUJA NAS NAWET POJEDYNCZE PLASTRY JESTESMY W STANIE PRZYJĄC NAWET ZUŻYTE ZAWSZE TO COŚ. JESTEM W STANIE ODDAC OSTATNIO GROSZ, ABY OSTATECZNIE ZAKUPIC OD WAS TAKOWE LEKI. BŁAGAM WAS LUDZIE PROSZE O KONTAKT.


Od Admina: Czarku, dublujesz posty!! Twój wątek o podobnej treści znalazł się już na naszym Forum TUTAJ. Zaproponowałam Ci, że Twoja prośba o pomoc zostanie na Forum, jeśli Waszą sytuację w jakikolwiek sposób udokumentujesz. NIE JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWE przesyłanie Ci opioidów w formie plastrów lub jakiejkolwiek innej !! Proszę o dostosowanie się do mojej prośby zawartej w Twoim poprzednim wątku, w przeciwnym razie obydwa wątki zostaną za kilka dni skasowane.
Kasuję z Twojej aktualnej wypowiedzi podane przez Ciebie Twoje prywatne namiary: nr GG oraz adres email, do czasu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiam, Administrator Forum.
 
kangur_2007 



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 134
Pomógł: 23 razy

 #2  Wysłany: 2009-02-22, 15:37  


Kolego, wchodzisz na forum onkologiczne i usiłujesz namówić innych, aby dostarczyli ci narkotyki, co jest wysoce nielegalne. Ani sam nie jesteś chorym na raka pacjentem, ani nie masz takiego pacjenta pod opieką, ponieważ nie masz pojęcia o tym, jak i w jakim trybie ci pacjenci otrzymują na receptę środki przeciwbólowe, ani w jakim trybie te leki są refundowane.

Na moje oko, bardziej od lekarza potrzebna ci policja.
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #3  Wysłany: 2009-04-13, 21:31  


Dawno tu nie zaglądałam, ale chciała bym wspomniec że taki sam post widziałam już na innym forum...
Faktycznie potrzbna by tu była chyba policja...
 
 
bafi80 



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 43
Skąd: Kraków
Pomogła: 3 razy

 #4  Wysłany: 2009-04-13, 22:27  


Dla wyjaśnienia.
Mój tata choruję na niedrobnokomórkowy płuc i ostatnio mama będąc w aptece zrobiła większe zakupy: z tego co widziałam na recepcie mama powinna zapłacić około 200 złotych a naprawdę zostawiła tam 28 złotych, ponieważ są ogromne zniżki na leki z tym schorzeniem.
Np:lek za 96zł kosztował ją 9,60.
Więc zastanów się jeszcze raz czy na pewno masz kogoś chorego na raka, a może zmień lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hun:
_________________
Aga

moja nadzieja już zgasła......
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #5  Wysłany: 2009-04-13, 22:31  


Nie chcę nikogo osądzać, ale jeśli masz kogoś chorego w rodzinie to pogadaj z lekarzem bo coś nie jest tak,ale jeśli próbujesz nas oszukać i wyłudzić opioidy to puknij się w głowę-nie ten adres, nie żeruj na dobrym sercu chorych ludzi.Pozatym chyba jednak coś kręcisz bo każdy wie, że z zużytych plastrów żadnego pożytku już nie ma ,chyba że o czymś nie wiem.
Tak na marginesie,też spotkałam się z podobnym postem na innym forum
 
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #6  Wysłany: 2009-04-13, 22:52  


Jeżeli admin uzna to za niestosowne to usunie ale powiem tak
Na moim forum (babskie forum) w dziale Bazarek, temat kupię, szukam, pojawiło sie dokładnie to samo ogłoszenie.
Ono zostało przeniesieone do kosza następnie po swoim czasi eusunięte, ale ten post pamiętam dokładnie... niestety...
 
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #7  Wysłany: 2009-04-23, 13:42  


Zostawiam wątek!
Ku przestrodze.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #8  Wysłany: 2009-04-23, 21:01  


DSS żałuję że też ten wątek usunęłam- mogłam zostawić go właśnie ku przestrodze...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group