1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-15, 19:14   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzeju ,łacze sie z Toba w bólu.
Trzymaj sie mój drogi przyjacielu :cry:
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-15, 08:04   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
:/pociesza:/ :/pociesza:/ :/pociesza:/
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 20:47   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Jestem z Toba i trzymam kciuki :/pociesza:/
Badz dobrej mysli.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-10, 14:41   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Zycze duzo cierpliwosci .
Dasz rade trzymam kciukale.
Pozdrowienia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-04, 15:19   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awilem co u was?
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-30, 21:40   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
wlew raz w miesiacu :?: na pewno aredia mojej mamie bardzo pomagalo.
Sciskam

[ Dodano: 2009-12-30, 21:42 ]
Wskazania: Leczenie podwyższonego stężenia jonów wapnia we krwi w przebiegu choroby nowotworowej, zapobieganie złamaniom (złamania patologiczne, kompresyjne złamania kręgosłupa, radioterapia kości, operacje kostne, hiperkalcemia) u pacjentów z nowotworem piersi z przerzutami do kości, przerzuty nowotworowe do kości, szpiczak mnogi

[ Dodano: 2009-12-30, 21:47 ]
Lekiem "nowszej generacji" jest zoledronian (Zometa) roznie lekarze przepisuja w kazdym badz razie oczekiwania podobne
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-29, 19:41   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Awilem ,jestes bardzo dobrym synem ,maloktory facet tak podchodzi do sprawy .
Trzymam kciuki i sciskam.
Asia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-17, 22:44   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
witaj awilem :)
Przeszłam przez to wszystko , i tak naprawde wcale nie uwazam ze hocpicjum to juz jest tylko droga tam...
Uwazam ze wszystko zalezy od wiedzy i interpretacji jaka chory ma ,moja mama od poczatku wiedziala ze jest to stowarzyszenie pomagajace ludziom (owszem)przejsc na druga strone, ale rowniez widziala ile pomocy daje zwyklym pacjentom starszym ludziom ktorzy nie mieli wcale choroby nowotworowej, a rowniez potrzebowali pomocy hocpicjow i ich pielegniarek i wolontariuszy i to przez kilka lat w zwyklych czynnosciach myciu smarowaniu odlezyn ,itd a wcale nie byli to onkologiczni .
Wiec wszystko zalezy moim zdaniem jak postrzegamy sama nazwe hospicjum ?
Sciskam i trzymam kciuki za was
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-04, 22:15   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Pamietam ze mama 2 łyzeczki mielonego zalewala tak niecała szklanke ;)
Pozdrawiam :papap:
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-14, 21:59   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
awilem
Musicie tlumaczyc tlumaczyc i jeszcze raz tlumaczyc ze musi wziasc nastepna chemie to dla jej dobra ,ze kazda sie przechodzi inaczej wcale nie powiedziane ze musi byc tak samo :?ale?:
Zycze wytrwalosci bo kazdy dzien to wasz dzien
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
cleo33

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99475

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-23, 17:49   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Witaj u mnie było podobnie :<: w lutym guza nie było a w maju juz był byłam zdruzgotana ,ale taka mamy medycyne jaka mamy niestety ..
Coz bede trzymac za was kciuki bo czeka was ciezka walka ale musisz wierzyc bo nadzieja umiera ostatnia .
Ściskam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group