1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
aneri

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223471

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-19, 09:12   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka napisał/a:
Ja przeżyłam i pewnie nadal sprzeżywam takie osłabienie nerwowe - mam nadzieję, że to nie jest żadna nerwica, ale wynik długotrwałego stresu i silnych przeżyć. Dlatego też tak mało mnie na forum, po postu jak czytałma niektóre wpisy, to mi się niedobrze robiło - od razu miałam usztywnienie mięsni, słabo mi się robiło, dusiło mnie.

To znaczyło, że nie mogłam zaglądać na forum - a dziwne jest to, że stało się to około 1,5 miesiąca po śmierci, nie od razu -


Kubanetko ja mam bardzo podobnie - mój organizm zawsze reaguje z opóznieniem na stresujące sytuacje i takie dolegliwości o jakich piszesz pojawiły się u mnie po około 2 miesiącach od śmierci Taty. Kilka lat temu po operacji mamy miałam podobną sytuację - po około 2 miesiącach czułam się bardzo źle, duszenie w klatce piersiowej, sztywnienie karku - poszłam do lekarza i po wielu badaniach dowiedziałam się, że tak właśnie w moim przypadku objawia się nerwica - nie od razu ale właśnie po upływie jakiegoś czasu.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
aneri

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223471

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-14, 08:27   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Podpisuję się wszystkim co napisała Ewelina. Też zaglądam codziennie na forum chociaż mojego Taty już nie ma od prawie 4 miesięcy :( - a robię to bo tutaj znajduję zrozumienie. Również nie mam wiedzy medycznej ale staram się pomóc innym chociaż poprzez słowo wsparcia. Dobrze pamiętam jak to było dla mnie ważne w trakcie trwania choroby Taty, czułam, że nie jestem z tym sama a osoby z forum mnie wspierają.
Ewelina Żurek napisał/a:
Nie potrafię teraz wrócić do "normalnego" życia. Do życia bez raka. Kiedy wiem jak wiele osób w tej właśnie chwili płacze nad swoimi bliskimi. Jak mogę teraz wrócić do zmartwień o nowy samochód, fajny ciuch czy piątkową imprezę? .

Ja też nie potrafię wrócic do "normalnego życia" a może wcale nie chcę? często się nad tym zastanawiam.

pozdrawiam
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
aneri

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223471

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-01, 08:26   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Kubanetko - ja jestem w podobnej sytuacji. Mój Tata nie żyje od 2 miesięcy :( od tego czasu zastanawiam się jak rozwiązać kwestie mieszkania dla Mamy. Ja mieszkam w innej miejscowości ale coraz poważniej myślę o tym, żeby zamieszkać z mamą. Im więcej czasu upływa tym jestem bardzie przekonana, że tak powinnam zrobić.
Podobnie jak w Twoim przypadku, mój Tata również martwił się jak Mama sobie sama poradzi ( zresztą on zawsze martwił się przede wszystkim o innych a dopiero na samym koncu o sobie). Nie wiem czy dobrze robię, zmieniając miejsce zamieszakania, zmieniając pracę - to pewnie okaże się w przysżłości, ale będę spokojniesza będąc blisko Mamy, bo przecież tylko ją mam :(.

Pozdrawiam i życzę dużo siły dla Ciebie i Twojej Mamy.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
aneri

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223471

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-01, 15:34   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Kubanetka bardzo dobrze Ciebie rozumiem i to co przeżywasz. Mojego Taty nie ma z nami od miesiąca a mnie się cały czas wydaje jakby to się zdarzyło wczoraj :cry:

Życzę Tobie i Mamie dużo siły!!!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
aneri

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223471

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-21, 07:58   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Kubanetko wiem co czujesz, jak trudno jest się pogodzić z odejściem osób, które kochamy :cry:
Mój tatuś odszedł 4 tygodnie temu a ja nadal wam wrażenie, że zaraz wróci do domu ze szpitala.
Ja też bardzo bałam się pogrzebu ale człowiek nawet sobie sam nie zdaje sprawy jak wielkie ma w sobie pokłady siły - jestem pewna, że Ty też je w sobie odnajdziesz.
Ja sobie powtarzałam, że muszę być silna przede wszystkim dla mamy a także wiedziałam, że tata też by tego chciał i mnie te myśli pomogły.
Jak powiedział ksiądz na mszy pogrzebowej - " to było ostatnie pożegnanie, kiedy się spotkacie więcej pożegnań nie będzie" - wiara w to pomogła mi przetrwać te najtrudniejsze dni.

pozdrawiam
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
aneri

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223471

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-20, 15:25   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Bardzo mi przykro [*][*][*]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group