1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Grypa z temperatura przed chemią
agulek2512

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4759

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-20, 07:51   Temat: Grypa z temperatura przed chemią
Tak mama miała juz kontrolne TK po drugiej chemii i była znaczna odpowiedz na leczenie i po 6 chemii musi zrobić TK żeby wiadomo było czy jeszcze się jakieś zmiany cofnęły i lekarze będą decydować co dalej
Co może być jeśli okaże się że przerzuty jeszcze bardziej się cofnęły ??(bo guz pierwotny na lewym płucu nie zmienił wielkości )
Czy przedłuża jeszcze chemie ??
A może zdecydują o zmianie chemii??
Czy mogą poddać mamę radioterapii ??(mama ma częste bóle głowy )
Dziękuję bardzo za odpowiedz :)

[ Dodano: 2012-02-20, 07:52 ]
A i leczenie jakie mama stosuje to schemat PE
  Temat: Grypa z temperatura przed chemią
agulek2512

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4759

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-19, 23:30   Temat: Grypa z temperatura przed chemią
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedz :)
Tego się obawiałam mamusia znowu odchoruje to stresem .
To jeśli przesunie się ta chemia to zaplanowana na marca tez będzie musiała być przesunięta a co w momencie kiedy na 19 marca mama ma mieć TK (chemia 3 dni i pozniej 21 dni przerwy )??
  Temat: Grypa z temperatura przed chemią
agulek2512

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4759

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-19, 23:17   Temat: Grypa z temperatura przed chemią
Witam serdecznie mam problem i pytanie .
Pokrótce wyjaśnię moja sytuacje a raczej mojej mamusi mam ma zdiagnozowanego raka drobno komórkowego płuca i oskrzela z przerzutem na węzły chłonne śródpiersia i do głowy .Mamusia ma za sobą już 4 chemie w piątek jedziemy na piątą. Po czwartej chemii oddział paliatywny musiał mamę wspomóc kroplówkami odżywczymi gdyż bardzo słabła a teraz przechodzi grypę chyba bo lamie ja w kościach i ma dziś temperaturę i katar .Z tad moje pytanie czy mogą mamę odesłać do domu i nie podać chemii czy prze tą infekcje spadną wyniki badań.
Bardzo się denerwuje i nie wiem co mam myslec proszę o odpowiedz :(
  Temat: Historia Uli
agulek2512

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 125980

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-02-03, 22:36   Temat: Historia Uli
:okok" :okok" Witam ja również trzymam kciukasy :) Niesamowita historia ,niesamowita siła walki ściskam mocno i jestem myślami _itsme_
  Temat: Gruczolakorak płuca lewego -chemioterapia Alimta
agulek2512

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 15757

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-16, 22:23   Temat: Gruczolakorak płuca lewego -chemioterapia Alimta
Belunia141 co u ciebie ??
Jak konsultacja udało się coś załatwić??
  Temat: Gruczolakorak płuca lewego -chemioterapia Alimta
agulek2512

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 15757

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-12, 16:13   Temat: Gruczolakorak płuca lewego -chemioterapia Alimta
Belunia141 Witaj kochana mamusia moja obecnie przebywa w Warszawie na ul .szaserów na oddziale onkologicznym ...nie wiem czy można podawać numery telefonów ale mam dla ciebie namiary na odział który leczy tym lekiem napisz na priv podam ci jakie są możliwości :*:*
  Temat: drobnokomórkowy rak płuca z odległymi przerzutami
agulek2512

Odpowiedzi: 197
Wyświetleń: 58486

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-12, 15:53   Temat: drobnokomórkowy rak płuca z odległymi przerzutami
Aguś musisz być silna :) jestem z Tobą myślami i wierze że dasz rade ..ja się nie poddaje mimo że wiem jakie są rokowania mojej mamusi :*
PS.możesz napisać skąd jesteś
  Temat: agnes2121 - komentarze
agulek2512

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5398

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-10, 17:38   Temat: agnes2121 - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Witam serdecznie mam na imie Agnieszka jestem nowa ale jak czytam twoją historie to jak bym widziała to przez co ja teraz przechodzę z moją mamusią wy teraz jesteście na 4 chemi a my jutro jedziemy do Warszawy na 3 chemie .Dokładnie wiem jak paskudna jest ta choroba i wiem jak jest ci ciężko .Masz pewnie tysiąc pytań na sekundę i zastanawiasz sie czemu to akurat was spotkało .Ja tez ma takie myśli i ciągle się boje ale walczę o każdy dzień życia o to żeby mamusia wiedziała ze ja kocham i ten czas będzie naszym najpiękniejszym w życiu .Jest radość o każda drobnostkę o każdy najmniejszy sukces .Cieszę się o każdy kęs jedzenia jaki mamie udało się przyjąć bez wymiotów ,o to że udało się nam wyjść na spacer bo miała na tyle sil .Wiec życzę ci wiele sił i wytrwałości w walce z chorobą .Modlitwa czyni cuda i modle się za rodziny które dotknęła choroba .Buziaki i pozdrowienia dla twojej mamusi :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group