1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 80
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-04, 14:28   Temat: roman1130 - komentarze
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci
/W.Szymborska/
Żegnaj Romku , na zawsze w mojej pamięci,byłeś moim wsparciem.
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-21, 15:06   Temat: roman1130 - komentarze
Pozdrawiam CięRomku serdecznie.
Dobrze ,że już jesteś w domu .Nie ma jak to obecność najbliższych obok siebie.
Wracaj do nas jak najszybciej ,dużo sił Ci życzę.
|uscisk| ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-12, 12:13   Temat: roman1130 - komentarze
Dużo siły Romku i wytrwałości w swoich zamierzeniach.
Dobrze Cię znowu czytać.
Pozdrawiam.
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-10, 15:28   Temat: roman1130 - komentarze
Romku |uscisk| ,tak bardzo Ciebie rozumiem.
Chciało by się napisać będzie lepiej ,nie martw się.Kiedy my chorzy jesteśmy świadomi swego stanu i żadne banały nie są nam potrzebne.
Jestem myślami z Tobą Dzielny Wielki Człowieku :cmok:
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-26, 15:58   Temat: roman1130 - komentarze
Dzień dobry Romku
Dołączam się odwiedzających Ciebie :-D
Twoje posty mają zawsze wydźwięk ciut humorystyczny.A to świadczy o tym ,że nie zawsze do wszystkiego trzeba podchodzić ze śmiertelną powagą :-D . Nawet taki powód jak "spotkanie z lekarzem" można obrócić w żart..Bo co nam niekiedy zostaje ;) ? Jesteśmy bezsilni w starciu z NFZ :?ale?: i niektórymi "szkolącymi się lekarzami".
Życzę dobrego samopoczucia i przyjemnego nic nie robienia |uscisk| ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-17, 11:16   Temat: roman1130 - komentarze
Romku
Nieustannie myślę i ślę samą pozytywną energię w Twoją stronę.
:cmok: :flow:
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-13, 19:15   Temat: roman1130 - komentarze
Romku
Cudne te Twoje muzyczne wspomnienia.
Ja ze swej strony dorzucę http://www.youtube.com/watch?v=Ot6pSrKT1oc
Dobrze , że wspomnień nic nie jest w stanie zatrzeć :-D
Ech rozmarzyłam się przy sobocie ;)
Pozdrawiam i niech dobry nastrój nie opuszcza Cię |uscisk|
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-03, 11:03   Temat: roman1130 - komentarze
Dzień dobry Romku
Myślami jestem z Tobą,dla mnie jesteś wzorem do naśladowania.
Kiedy nie mogłam się "zwlec" z łóżka po ostatniej dawce leku Twoje wpisy bardzo dodawały mi otuchy.
Trzymaj się nadal dzielnie ,masz tu olbrzymie grono wiernych kibiców,którzy są Ci bardzo życzliwi.
Tak jak Majkelka opisałeś właśnie sobie Jego tak wyobrażałam.Pogodna,pomocna , bardzo wrażliwa osoba na drugiego człowieka.
Na tak krótko przyleciał do PL a jednak znalazł czas na odwiedzenie Ciebie :brav: - to o czymś świadczy.

plamiasta napisał/a:
DumSpiro-Spero napisał/a:
Tandem majkelek i absenteeism był pierwszym, który wspólnie, cicho i pieczołowicie zbadał wszystkie możliwości udziału w badaniach klinicznych dla Romka, w Polsce i nie tylko. Zrobili razem spis wszystkich badań, wybrali te, na które warto było rzucić okiem, opisali, nanieśli uwagi i wskazówki...
I taki dokument mi swojego czasu dostarczyli.


"Przyjaciele są jak ciche anioły ... "

Nic dodać nic ująć .Powiem krótko Majkelek iabsenteeism dziękujemy Wam.Właśnie dzięki takim osobom chce się żyć :brav: :brav: ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-22, 12:18   Temat: roman1130 - komentarze
plamiasta napisał/a:
już pierwsze przymrozki, aksamitki i astry już mi przymroziło.
:shock: :shock:
Jesień zbliża się nie ubłagalnie. :-(
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-22, 11:49   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romanie
Wiernie Ci kibicuję.
W ostatnich Twoich wypowiedziach znalazłam wiele wspólnego ze swoja osobą.W przeważającej większości utożsamiam się z Twoimi odczuciami i spostrzeżeniami odnośnie tego etapu naszej choroby.
roman1130 napisał/a:
najbliżsi nie pozwolą mi samodzielnie poruszać się po okolicy bez smyczy...

Ja już mam szlaban po ostatnim swoim "wyskoku" co obudziłam się na łóżku ,a byłam na dworze.
Jakoś tak wyszło--odleciałam :?ale?:
Ale mam nadzieję,że to chwilowy kryzys i zdejmę w końcu tę obrożę ;) .
Co do pomocy psychologa ? Też się ostatnio nad tym zastanawiam.Może warto by było sobie pomóc.Ciekawa jestem jak Ty do tego podchodzisz? Pisałeś ,że rozważasz taką możliwość,że jak można sobie pomóc to powinnyśmy korzystać z przysługującej nam pomocy.
Cieszą mnie Twoje wyniki. Oby tak dalej :) .
Słabość jakoś pokonamy,grunt to chyba nie myślęć o tym co kiedyś ( tzn.przed chorobą robiliśmy ) do tego jeszcze wrócimy.
Pozdrawiam Cię serdecznie ,trzymaj się tak jak dotąd-dzielnie jesteś dla mnie przykładem.
:in_love: ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-06, 21:03   Temat: roman1130 - komentarze
I już Wam zazdroszczę tego spotkania :-( .
Miałam taką cichą nadzieję,że tym razem mi się uda dotrzeć na spotkanie w Żegiestowie :?ale??: siła wyższa na to nie zezwala :-( .
roman1130 napisał/a:
teraz będziesz miała więcej miejsca do całowania...

to samo powtarza mi mój mąż i słowa zamienia w czyn ;) .
roman1130 napisał/a:
wierzę że jeśli nie będę podpadał, to moja Pani zawiezie mnie do Gazdy
musisz być teraz niezwykle grzeczny :lol: a ziszczą się Twoje plany.
roman1130 napisał/a:
chociaż szeptem, to pogadam ze starymi i nowymi przyjaciółmi...

i będzie jak w piosence :) szeptem do mnie mów ,mów szeptem,ale najważniejsze ,że będziesz wśród przyjaciół.
Dobrej nocy |uscisk| http://www.youtube.com/watch?v=e16baGK71do
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-06, 15:40   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romku
Jak głupi temat to go nie podtrzymuję ;) .
Dobrze słyszeć ze u Ciebie wszystko idzie ku lepszemu.Znaczy się leczenie trafione.
Czytam ,że w miarę dobrze znosisz "chemikowanie się". Ja za chwilkę dołączę do Ciebie z "nową" fryzurą. Może założymy fan club?Coś tym razem szybko zaczynam "linieć". Trochę dziś zrobiło mi się nijak,jak zobaczyłam jakieś co nie co :-( na podłodze.Naiwnie łudziłam się,że to psa ;) Czego to człowiek nie wymyśli ,by tylko sprawić sobie odrobinę nadziei :?ale?:
Pozdrawiam Cię serdecznie ::thnx:: |uscisk|
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-28, 09:31   Temat: roman1130 - komentarze
Dzień dobry Romku
Jak samopoczucie ? Odezwij ,myślimy tu o Tobie.
Pozdrawiam :sun: ::thnx::
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-26, 15:34   Temat: roman1130 - komentarze
Dzień dobry Romku ::thnx::
Mimo zawirowań ,które ostatnio powstały na forum postanowiłam ,że ja mimo wszystko będę pisała.Przypomniały mi się Twoje słowa kierowane do mnie na początku mojej "przygody z Forum" i to mnie zmobilizowało.
Będzie o pogodzie ;) (też ) u nas ciepło a nawet parno w tej chwili gdzieś w oddali "burczy" burza,mam nadzieję,że do nas nie dotrze :uuu: bom bojaźliwa :-D .
Romku ja mam morze w zanadrzu i nadmorskie spacery ,a Ty masz rzut beretem chyba góry? To też przyjemne ( podejrzewam ) "zdrowe"wycieczki :) no i powietrze w górach -świeżyzna.
Mam nadzieję,że siły powoli wracają i dnia na dzień jest coraz lepiej.
Pozdrawiam ,przyjemnego popołudnia :flow:
  Temat: roman1130 - komentarze
agamaz

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384397

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-22, 16:29   Temat: roman1130 - komentarze
Romku
Te powroty do domu są jak największe święto.
Zawsze kochałam swój dom ,ale teraz kiedy wracam ze szpitala to jeszcze bardziej doceniam swoje zacisze.
Życzę siły bo tego najbardziej brakuje teraz :cmok: :tull:
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group