1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak przełyku - operacja -jaki lekarz w Warszawie?
aga812

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4045

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-03-23, 18:28   Temat: rak przełyku - operacja -jaki lekarz w Warszawie?
Ja również polecam Zakopane i szpital im. Sokołowskiego. Mojego Męża operował zastępca dr. Zielińskiego, dr Wojciech Czajkowski, świetny torakochirurg, a do tego wspaniały człowiek.
Dodam, że od operacji w lipcu minie 3 lata, rak miał spore zaawansowanie miejscowe.
Mąż ma 38 lat, świetnie funkcjonuje, wrócił do pracy, a ma ją dość ciężka fizycznie.
Pozdrawiam i życzę jak najlepszego wyboru drogi leczenia.
  Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku - PROSZĘ O POMOC
aga812

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 33490

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-02-26, 17:51   Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku - PROSZĘ O POMOC
Jak po konsultacji?
  Temat: Rak przełyku przy wpuście żołądka - Warszawa onkolog
aga812

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3883

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-02-22, 05:13   Temat: Rak przełyku przy wpuście żołądka - Warszawa onkolog
Ja mogę polecić torakochirurga, który operował takiego raka u mojego Męża. Lecz niestety z Zakopanego. Mąż miał raka przełyku z naciekaniem na wpust.
Ale chyba tata Asi był operowany w Warszawie, poszukaj w jej wątku.

http://www.forum-onkologi...lyku-vt2592.htm
  Temat: Rak przełyku - gdzie leczyć
aga812

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5077

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-08-05, 19:35   Temat: Rak przełyku - gdzie leczyć
Tez zycze zdrowia Tacie! mam nadzieje, ze my tez wyjdziemy tego obronna reka bo Maz ma dopiero 35 lat. W razie pytan co do tego szpitala sluze pomoca. Przepraszam za brak polskich znakow.
  Temat: Rak przełyku - gdzie leczyć
aga812

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5077

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-08-04, 09:49   Temat: Rak przełyku - gdzie leczyć
Mój Mąż jest 11 dni po tej operacji właśnie w Zakopanem. Szczerze polecam ten szpital, świetni fachowcy i rzeczywiście mają doświadczenie w tego typu operacjach. Zalogowałam się specjalnie żeby odpowiedzieć Ci na to pytanie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group