1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak przełyku - gdzie leczyć
Autor Wiadomość
Szubert_1 


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: podkarpacie

 #1  Wysłany: 2014-07-23, 14:54  Rak przełyku - gdzie leczyć


Wakacje w Grecji - słońce, plaża, ciepłe morze, słowem udany wypoczynek do chwili gdy otrzymałem telefon od brata. Nasz tato jest poważnie chory - stwierdzono nowotwór złośliwy nieoperacyjny przełyku. Po szybkim powrocie do domu otworzyłem komputer i od kilkunastu godzin czytam wszystko na temat tej choroby. Jestem przerażony całą sytuacją. Tato ma 68 lat i jest w trakcie badań, które prowadzi szpital w Brzozowie. Teraz czekamy na wynik rezonansu. Niezależnie od tego jest umówiony na wizytę u prof. Grzegorza Wallnera w Lublinie. Proszę, powiedzcie czy profesor Wallner jest dobrym specjalistą w tej dziedzinie, czy komuś pomógł. a może ktoś z Państwa zna jakichś innych lekarzy doświadczony w leczeniu raka przełyku.
 
tam-tam-taram 
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 763
Skąd: daleko
Pomógł: 628 razy

 #2  Wysłany: 2014-07-23, 20:49  


Szubert_1,

Znam prof. Wallnera. On jest chirurgiem na Staszica. Ma dobra renome.
 
Szubert_1 


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: podkarpacie

 #3  Wysłany: 2014-08-01, 21:39  


Czy ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia z operacją raka przełyku w Specjalistycznym Szpitalu Chorób Płuc w Zakopanem? Pilnie potrzebuje opinii na ten temat, za co z góry serdecznie dziękuję.
 
aga812 


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 5
Pomogła: 2 razy

 #4  Wysłany: 2014-08-04, 10:49  


Mój Mąż jest 11 dni po tej operacji właśnie w Zakopanem. Szczerze polecam ten szpital, świetni fachowcy i rzeczywiście mają doświadczenie w tego typu operacjach. Zalogowałam się specjalnie żeby odpowiedzieć Ci na to pytanie.
 
Szubert_1 


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: podkarpacie

 #5  Wysłany: 2014-08-05, 18:58  


Dziękuję "aga812" za tą informację. Każda pozytywna wiadomość, w tych trudnych chwilach, działa niezwykle motywująco. Mam nadzieję że Pani mąż po zabiegu szybko odzyska siły, wróci do zdrowia i będzie się cieszył pełnią życia przez długie, długie lata.
Z chwilą kiedy tato poddany zostanie wreszcie jakiemuś leczeniu (radio-chemo terapia lub od razu zabieg operacyjny) postaram się opisać jaką drogę przeszliśmy do jednego gabinetu lekarskiego do drugiego, aby innym zaoszczędzić niepotrzebnie zmarnowanego czasu. Mam nadzieję że moderator forum nie będzie miał mi za złe, jeżeli posłużę się nazwiskami lekarzy i nazwami przychodni do których warto się udać. Ja osobiście takich zwięzłych informacji szukałem na tym forum.
 
aga812 


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 5
Pomogła: 2 razy

 #6  Wysłany: 2014-08-05, 20:35  


Tez zycze zdrowia Tacie! mam nadzieje, ze my tez wyjdziemy tego obronna reka bo Maz ma dopiero 35 lat. W razie pytan co do tego szpitala sluze pomoca. Przepraszam za brak polskich znakow.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group