1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-07-15, 04:30   Temat: Anelia - komentarze
Anelio kochana - jesli tylko mozeesz, staraj sie patrzec o jeden krok dalej ,niz sie znajdujesz w danej chwili - to pozwalac choc na moment oderwac od wspomnien...... caly czas jestem przy Tobie i Cie przytulam w Twoim zalu - caluski dla Ciebie...
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-07-14, 08:07   Temat: Anelia - komentarze
Anelio - zlota i najwrazliwsza z najwrazliwszych Anelii..Chcialbym Ci pomoc w tych okrutnych chwilach, zebys nie wpedzila sie w sidla samounicestwienia - ja sam osobiscie jestem o malutki kroczek od tego.... Stracilas Tate... Ale czy na pewno? Czy ON nie jest caly czas wokol Ciebie - a co wazniejsze - w TOBIE ?.... Za kazdym razem kiedy bedziesz chciala cos zrobic / specjalnie cos niezbyt madrego/ - pomysl, co Tato by CI doradzil....Po prostu prubuj zyc - bo zycie bez najmniejszego naszego wplywu na to toczy sie bez nas, obok nas - albo z nami ....Przewarznie wybor nalezy do nas samych.... Wiem Kochana, ze moje rady sa na poziomie jak gluchy slepemu doradzal przejsc przez Broadway w godzinach szczytu ,ale mam nadzieje, ze sie jakos posklejasz...Ja sam musze postarac sie zrobic to samo ze soba.....Choc boli jak cholera - i nie wiadom czy kiedykolwiek przestanie...
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-07-08, 07:16   Temat: Anelia - komentarze
Anelio - zlotko Ty moje - badz silna i wytrzymaj !... Najgorsze sa pierwsze tygodnie... Pustka, bol i oczekiwanie na cos - co juz nie wroci ... Z uplywem czasu czasu jest lzej, choc nie lekko...Wytrzymaj!...Nie naciskaj gazu do dechy..........
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-07-05, 06:51   Temat: Anelia - komentarze
...Kochana Anelio... Serce pekalo, kiedy czytalem TWOJEGO ostatniego posta...Twoj zal, bol, rozpacz, niezrozumienie... i pytanie - dlaczego, dlaczego, dlaczego?...................Przyszedl teraz dla Ciebie czas proby,wielkiej proby - proby milosci pamieci i sily... Wierze w to, ze przez te nadchodzace dni, tygodnie,miesiace przejdziesz zwyciesko i mimo zalu i rozpaczy, dokonasz jeszcze wielu wspanialych rzeczy w zyciu.... Musisz to zrobic dla swojego ukochanego Taty, zeby ON patrzac na Ciebie z gory, mogl byc z Ciebie dumny i bezglosnie szeptac Ci do uszka - dziekuje Ci coreczko za wszystko co dla mnie uczynilas i za to, co bedziesz robic w swoim zyciu,myslac o mnie......... I zrob to dla Tatusia - Anelio - zyj i rob rzeczy wielkie... ON na to zasluguje i chyba oczekuje tego od Ciebie... Latwo nie bedzie - sam to wiem po sobie...Moja zona odeszla 5 tygodni temu a bol odejsc nie chce... Pustke po najblizszych bardzo ciezko jest czyms wypelnic...Znalazlem przypadkiem na youtube po niedawnej smierci nieodzalowanego Macieja Zembatego utwor L.Cohena "if it be your will" - "Jesli wola twa..." w jego/M.Zembatego/-wykonaniu... Kiedy jestem w dolku,depresji, - slucham... Pomaga - choc troche pomaga... Chcialbym, zeby i Tobie Maciej mogl troche pomoc na duszy... Badz dzielna i wierz, ze Ci sie uda... Dla NIEGO..........jesli wola twa....
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-06-30, 04:18   Temat: Anelia - komentarze
Anelio, jestem z Toba i Twoim ukochanym Tatka calym swoim sercem i dusza... Placz, jak Ci dusza mowi , zebys plakala, pisz , to co czujesz, rob to co przyniesie ulge Tobie, Twojemu skolatanemu sercu i Twoim najblizszym... Choc to jest wlasnie najtrudniejsze... i badz z Tatka ... nawet jak spi... ... tak chcialbym WAM pomoc , oddac cale moje serce , ktore dla mnie jest mniej warte,niz to , co Ty robisz dla swojego ukochanego Taty... brakuje slow...
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-06-28, 02:19   Temat: Anelia - komentarze
Anelio! Jestes wspaniala corka i pelna poswiecenia, madra - i wbrew temu co sama o sobie sadzisz - mocna psychicznie OSOBA... A ze czasami nas za przeproszeniem trafia szlag na bezdusznosc i lekcewazenia nas i naszych najblizszych przez osoby/?/, ktore sa powolane do tego by nam pomagac... Nic to... Sa sprawy i rzeczy wazniejsze w takich chwilach. Mam nadzieje, ze wsrod ludzi z hospicjum znajdziesz wsparcie i pomoc, ktora Ci pozwoli i fizycznie , i psychicznie na jak najlepsza opieke nad Tatka oraz na spedzenie z Nim jak najwiecej czasu. A to, ze tyle piszesz o roznych szczegolach, to nie przejmuj sie i nie tlumacz... To jest jak wentyl bezpieczenstwa dla Twoich odczuc i psychiki... Trzymaj sie!
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-06-27, 05:31   Temat: Anelia - komentarze
Anelio Wiem jak Ci ciezko jest godzic sie z mysla, ze cos sie konczy,cos byc moze nieuchronnie przemija,cos sie dzieje wokol nas,ponad nami, na co nie mamy wplywu, a tak bardzo chcielibysmy zmienic, zatrzvmac czas, cofnac go, uczynic cos, co pozwoliloby nam /nawet kosztem naszego zdrowia a nawet zycia/,wrocic do tego,co bylo kiedys... Jestes madra, silna i wytrzymala... I musisz dac rade. Choc nie jest to latwe...Skarzysz sie ,ze psychika Ci siada z kazda godzina i z kazdym dniem. Tak maja niestety wszyscy w tych dniach proby...Nikt nie jest nieprzemakalny i z zelaza... Mnie gniecie do dzisiaj,czy czasem nie zaniechalem czegos, nie zrobilem czegos, co mogloby odwrocic wyrok niebios... Ty - ANELIO - jestes silna swoja moca i nadzieja - i tak trzymaj... Ja trzymam kciuki za Ciebie i Tatke z calych moich sil - oby sie Wam udalo...
  Temat: Anelia - komentarze
adamek

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148099

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-06-24, 03:11   Temat: Anelia - komentarze
Anelio - trzymaj sie - pamietaj - nie jestes sama - my jestesmy z Toba...Zwykli szarzy ludzie i kochajace Cie Niebiosa... A ja po prostu trzymam kciuki i wierze w Twoja sile i wytrzymalosc...Musisz wygrac z losem i przeznaczeniem...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group