1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
MonikaMioduszewska

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297577

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-12-19, 19:09   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Czyli jak się przeniesie do rodziców to nie będzie problemu. Fajnie bo to zawsze 14 dni więcej
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
MonikaMioduszewska

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297577

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-12-18, 19:13   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Dziękuję za odpowiedź Jak by to ująć. Czyli mając za dziecko pielęgniarkę i informatyka -ten drugi mieszka wspólnie z rodzicem opiekę musi sprawować informatyk bo jest tu zameldowany. No n8c urlopy pójdą w ruch.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
MonikaMioduszewska

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297577

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-12-17, 22:53   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
A jak to się ma gdy w jednym mieszkaniu z moim ojcem mieszka mama ( osoba po 70) i brat, który nie jest w stanie zapewnić opieki bo się na tym nie zna. Siostra na czas opieki planuje się do rodziców przenieść - jak nie będzie mogła skorzystać z tej opieki to weźmie urlop. A przy tej chorobie lepiej go zostawić na potem
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
MonikaMioduszewska

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297577

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-12-17, 21:13   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Mam takie pytanie. Tato ma 75 lat skończone. w styczniu będzie operacja wycięcia guza z płuc. Jest to ciężki zabieg i na pewno będzie potrzebna opieka. Wiem że można wziąć taką opiekę nad rodzicem ( jeżeli lekarz da zwolnienie). Tylko mam taki dylemat. Z moim tatem mieszka mój brat - ale on niestety nie jest w stanie się zająć ojcem ( nie ma predyspozycji). Mam siostrę pielęgniarkę, która mieszka niedaleko - i chcielibyśmy żeby ona się tatem zajmowała. Czy my możemy sobie wybrać kto weźmie taką opiekę. Wszyscy pracujemy ( albo na własny rozrachunek, albo na etacie). Czy skoro mój brat mieszka z rodzicami dyskwalifikuje to możliwość wzięcia opieki nad ojcem przez moją siostrę?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group