1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Naciek głowy trzustki
Katies29

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122659

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-28, 08:00   Temat: Naciek głowy trzustki
tronca Twoj tata jest mega!!! Moze byscie sprobowali czegos wzmacniajacego? Nie pisze o zadnych terapiach cudownych bo niestety akurat srednio w nie wierze ale jakas dieta, ziola? Zawsze mozna ugrac troche czasu moze, Twoj tata to wyjatkowy przypadek wiec u Niego mysle ze to inaczej bedzie postepowalo, tzn wolniej s przynajmniej tego Ci zycze <3
  Temat: Naciek głowy trzustki
Katies29

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122659

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-20, 09:42   Temat: Naciek głowy trzustki
Tez tak mysle, poradzcie sie lekarza co on o tym sadzi. Wasz tata to mega mega dzielna osoba w tej chorobie i jego organizm ma niesamowita wole walki!
  Temat: Naciek głowy trzustki
Katies29

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122659

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-19, 20:00   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca - jak tam sytuacja?
  Temat: Naciek głowy trzustki
Katies29

Odpowiedzi: 316
Wyświetleń: 122659

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-01, 11:35   Temat: Naciek głowy trzustki
Tronca,

Przeczytalam wszystkie posty a z oczu polecialy mi lzy jakim wspanialym czlowiekiem jest Twoj tata i jak dzielnie walczycie z tym chorobskiem nie do opisania, ja sama mam klopoty z trzustka, teraz mi cos wyszlo na watrobie i czytajac Wasze posty bardzo bardzo mocno trzymam za Was kciuki ! Sporo czytalam o tym raku na stronach anglojezycznych i Kochana jest DUZO osob, ktore dlugi juz czas funkcjonuja z tym swinstwem i po kazdym kryzysie udaje im sie podniesc i Twoj tata jest rowniez wspanialym przykladem i wierze w to goraco, ze duzo czasu z Wami bedzie i 3mam kciuki za konsultacje!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group