1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 37237

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-09-24, 08:27   Temat: Rak szyjki macicy
Nie ma powodu do niepokoju.
Również tak miałam i zostałam o tym poinformowana przed.
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 49468

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-21, 14:42   Temat: Rak szyjki macicy
W lipcu robiłam biochemię ze skierowaniem od rodzinnego.
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 10771

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-12-27, 19:09   Temat: Rak szyjki macicy
Kasiu, lekarz ma rację. Operacja nie wchodzi w grę, gdyż przy tak wysokim zaawansowaniu niemożliwe by było zachowanie marginesu zdrowych tkanek. Rak szyjki macicy jest operacyjny do stopnia II A(włącznie).
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 13171

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-06, 22:50   Temat: Rak szyjki macicy
Wystraszona, nie panikuj.
Naciek może być zapalny. I jest to sensowne skoro lekarz stwierdził stan zapalny.
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 9295

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-08-15, 07:47   Temat: Rak szyjki macicy
Witaj Wiedźmo!

Teraz należy ustalić jak bardzo zaawansowany jest ten raczek, ponieważ od tego zależy jak będzie leczony. Mama powinna mieć zrobione:
- badanie ginekologiczne per rectum i per vaginam,
- RTG klatki piersiowej,
- USG jamy brzusznej,
- USG przezpochwowe,
- podstawowe badania krwi i moczu
To tak na początek.W razie wątpliwości zleca się inne badania.
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 18823

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-07-27, 22:23   Temat: Rak szyjki macicy
kasiasia33,

Kiedy ja leżałam w szpitalu po operacji, na sali obok leżała kobieta z silnymi krwotokami z powodu raka szyjki macicy.
Była bardzo słaba, niekontaktowa,również przetaczano jej krew. Naświetlania zaczęto dopiero kiedy opanowano krwawienie. To było 1,5 roku temu. Do dziś żyje i ma się nieźle.
Kasieńko, nie umiem Ci odpowiedzieć, czy można zrobić coś więcej- nie jestem lekarzem. Mogę tylko trzymać kciuki za Twoją siostrę, żeby szybciutko doszła do siebie.
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 13171

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-07-18, 21:11   Temat: Rak szyjki macicy
Dziewuchy!
Rozczaruję Was-nie będziecie świecić,rachunki za prąd pozostaną niezmienione.
Brawo za humor.
Tak trzymać.Pozdrawiam.
  Temat: Rak szyjki macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 13171

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-07-14, 08:35   Temat: Rak szyjki macicy
Wystraszona!

Jestem po takim samym stopniu RSM jak mama MAJA MIA MAYA i tak jak ona uważam, że teraz trzeba zaufać specjalistom od radioterapii.
Powodzenia!
  Temat: Rak płaskonabłonkowy struny głosowej
Kasia1306

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 52534

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-15, 09:52   Temat: Rak płaskonabłonkowy struny głosowej
Nie napadajcie na Pandę, bo ona po prostu nie ma określonego G na wyniku. Ja jestem z Białegostoku ,po RSM , i również nie mam stopnia złośliwości wypisanego na zadnym wyniku, ani karcie szpitalnej. To samo mają babki ,które lezały ze mna na oddziale.
Pando, BCO ma swój zakład patamorfologii, mam do nich numer tel, gdybys potrzebowała.
Kto jest lekarzem prowadzącym Twojego męża teraz w CO, kto go operował w Szpitalu Klinicznym? Napisz spokojnie. Pozdrawiam serdecznie!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Finlandia: 2012-02-15, 09:58 ]
Nie napadamy na pandę, tylko namawiamy ją do napadnięcia na ten zakład patomorfologii.

  Temat: Rak trzonu macicy
Kasia1306

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4837

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-02-10, 09:47   Temat: Rak trzonu macicy
Nie spotkałam sie z podzielonymi zdaniami na ten temat.Ginekolodzy-onkolodzy,z którymi miałam styczność byli zdecydowanie przeciw.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group