1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 103
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-07, 09:26   Temat: czkawka - komentarze
Aniu, ja zawsze Tobie jak najlepiej ... _itsme_
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-16, 21:04   Temat: czkawka - komentarze
Ty nie musisz dziękować. Ty to zastosuj, i to będzie najlepsze podziękowania :cmok:
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-16, 20:43   Temat: czkawka - komentarze
czkawka napisał/a:
przepraszam za ten chaos.

Czekam na Twoje wpisy na forum. I na pewno nie są chaotyczne.
I tulę :tull: , pewnie, że Mamusi nam nikt nie zastąpi
Pozdrawiam cieplutko (i pamiętaj co Ci napisałam na FB: nie kop siebie sama, od tego są inni) |przytula|
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-11, 20:49   Temat: czkawka - komentarze
Czkaweczko, ściskam bardzo mocno |uscisk|
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-02, 20:45   Temat: czkawka - komentarze
Czkaweczko, ja cały czas Cię śledzę, czy to na forum, czy (tak jak teraz) na FB. Aniu, jeśli masz taką potrzebę to pisz. Bardzo mi zależy na tym, abyś była szczęśliwa, a przynajmniej nie smutna. Przytulam do serduszka cieplutko _itsme_
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-12, 17:45   Temat: czkawka - komentarze
:tull:
i... nie wiem co mam napisać :uuu:
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-06, 13:56   Temat: czkawka - komentarze
czkawka napisał/a:
Nigdy nie pojmę jak można przez pryzmat materialny budować relacje z drugim człowiekiem, jak można być tak interesownym? Wiem jedno, że na dłuższą metę takie postępowanie nie popłaca...

Aniu, powiedzmy, że mam podobne doświadczenie czy podobne obserwacje. Oraz niemiłe wrażenie, że jest tak coraz częściej lub jest to moje skrzywienie w związku z nabytym doświadczeniem. Może u mnie mniej wchodziły kwestie materialne, ale ... pozycja społeczna, zajmowane stanowisko, pochodzenie społeczne, wykształcenie itp. Okazało się, że związane się z moją osobą jako osobą o nie takim pochodzeniu i gorszej pozycji społecznej może umniejszyć czyjąś rangę. A nie mam aż tak ekspansywnej osobowości, aby przykryć te wszystkie 'niedostatki'.

Cieszę się, że napisałaś :)
Też pozdrawiam cieplutko w ten chłodniejszy dzień :)

[ Dodano: 2012-09-06, 13:57 ]
We mnie też był i nadal jest mały krytyk. O ile ten krytyk wcześniej dołował mnie, mówił, że jestem nic niewarta itp. To teraz ten krytyk mówi co można z tym zrobić. I co prawda ten mój wewnętrzny krytyk zrobił się bardziej wyrozumiały. :)
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-05, 22:49   Temat: czkawka - komentarze
Aniu, przeczytałam wczoraj Twój wpis i się zastanawiam co Ci napisać. Mam ogromną niemoc w sobie, nie wiem co mogę napisać, aby pomóc innym w 'dużej' potrzebie.
Po pierwsze, to nie chciałabym, abyś znikała z mojego życia ('internetowego').
Nie wiem dlaczego tak się ganisz za swoje komentarze, na pewno nie ma w nich chaosu, są zrozumiałe, jest w nich dużo emocji, jednak bez nadmiernej nadekspresji', ale okazujące Twoją wrażliwość oraz 'smutki'.
Nie wiem czy mam duże doświadczenie, czy nie. Na pewno po części inne niż Ty. I pomimo wszystko niezależnie jak Ci się teraz wydaje, po okresach smutku, przychodzą okresy radości. Życie składa się z cykli. W życiu musi być miejsce i czas na działanie, na samotność, na bieg i znieruchomienie, zaangażowanie i rezerwę, poszukiwanie i spoczynek, tworzenie i wykluwanie, aktywność i odpoczywanie. Być może wydaje się, że piszę jak nawiedzona. Mój czas chorowania był czasem prawie całkowitego wyautowania z życia 'publicznego', 3-4 lata, długi czas na wyciszenie się, odcięcie od bełkotu świata. Teraz widzę jak bardzo było mnie to potrzebne.
Aniu, ja wierzę, ja wiem, że dla Ciebie też nadejdzie dobry czas. Rozglądaj się. Wiem, że jesteś wrażliwą, mądrą, inteligentną dziewczyną, z poczuciem humoru, dystansem, ale ... nie krytykuj siebie nadmiernie. Jesteś wartościowa. Masz w to uwierzyć. Naucz się tej wiary, poznaj siebie jako świetną kobietę, jako świetnego człowieka. Z taką wiarą ruszaj w świat.

I co Ty teraz powiedz na ten bełkot ;)
Ucałowania :cmok:
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-23, 21:15   Temat: czkawka - komentarze
Katarzynka36 napisał/a:
czkawuniu, wiele dobrego Ci życzę - tak z serca, bo Kochana z Ciebie Kobietka:):):)
I serduszko masz dobre i szlachetne...
Ukojenia Czkawko... _littleflower_

Kasia, bardzo ładnie ujęła, lepiej bym nie potrafiła.
:tull:
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-12, 22:29   Temat: czkawka - komentarze
:tull:
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-09, 10:25   Temat: czkawka - komentarze
Dzień dobry Aniu :)
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/394687_510525725639811_1193749380_n.jpg

[ Dodano: 2012-08-09, 11:56 ]
Aniu, taki tekst UHO ma w swoim podpisie:
"Pomyśl Choć Przez Chwilę, Podaruj Uśmiech Swój
Tym, Których Napotkałeś Na Jawie I Wśród Snów
A Może Ktoś Skazany Na Samotność
Ogrzeje Się Twym Ciepłem, Zapomni O Kłopotach..."

To tak wracając do tego, że jesteś niby sama dla siebie. Nikt nie jest sam dla siebie. Być może nawet nie wiesz, że komuś pomogłaś. :)
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-08, 22:00   Temat: czkawka - komentarze
Czkawko, nie dołuj siebie.
Źle się oceniasz
Na pewno w wątku Banialuki nie napisałaś głupot bez ładu i składu. Wszystko było zrozumiałe, i nie zauważyłam 'bez ładu i składu'.
czkawka napisał/a:
Zastanawiam się kiedy zacznę się uśmiechać na wspomnienie o Mamie?

Zaczniesz, może jeszcze nie teraz, ale myślę, że powoli nawet sama nie zauważysz, a w serduszko pojawi się malutki promyczek radości, na myśl o Mamie uśmiechniesz się cieplutko.
czkawka napisał/a:
Umowny okres żałoby niby minął, ale ta w sercu pozostanie na zawsze....

umowny to umowny, nie oznacza, że taki prawdziwy ... na pewno pamięć o Mamie zostanie, ale kiedyś będą tylko te przyjemne wspomnienia
I pamiętaj Mama chciałaby Twojego szczęścia
:/pociesza:/ :cmok:

Tobie też spokojnej nocy
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-07, 10:36   Temat: czkawka - komentarze
czkawka napisał/a:
Muszę chyba wymyślić coś zastępczego, żeby nie mieć wyrzutów sumienia. Może biblioteka?

Aniu, leżing też jest fajnym zastępczym pomysłem, a leżing z książką to rewelacja
Deszcz gwiazdek dla Ciebie

Udanego dnia :)
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-06, 22:47   Temat: czkawka - komentarze
Pewnie znasz, ale Ci przypomnę
http://sentencje.pl/4211/
:)

Dobrej nocki, udanego jutrzejszego dnia i pamiętaj każdego dnia może przydać się coś wspaniałego, tylko bądź uważna :)

[ Dodano: 2012-08-06, 22:56 ]
http://www.youtube.com/watch?v=JMtIzK1B3-w
  Temat: czkawka - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77911

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-06, 22:14   Temat: czkawka - komentarze
czkawka napisał/a:
a przecież nie można tak żyć, tylko dla siebie samego....

Aniu, w jakim sensie Cię rozumiem. Bo gdyby mojej Mamy nie było, to właściwie też zostałabym sama.
Jednak myślę, że Aniu nie żyjesz dla samej siebie. Jesteś chociażby dla mnie, myślę i że dla innych na tym forum.
Aniu, wiem, że w Polsce istnieje przekonanie, że tylko rodzina daje bliskość i często poprzez rodzinę określają naszą wartość i brak egoizmu, czyli to co piszesz, jak się nie ma rodziny to żyje się dla samej siebie. Oczywiście ja się tym nie zgadzam. ;) Z innymi, spoza rodziny też można zbudować bliskość.
Wiem, że my jesteśmy, ja jestem z Tobą internetowo, ale ja Ciebie jakoś tak szczególnie ulubiłam ... i zawsze jestem ciekawa co u Ciebie.
Ogólnie Aniu, ja pisałam na swoim wątku jako którąś lekcję po zdiagnozowaniu. My jesteśmy dla ludzi, ludzie są dla nas. Nie tylko Ci z rodziny. Każdego dnia niosąc chociażby uśmiech, możemy komuś, nawet nie zdając sobie sprawy pomóc.
A chociażby Twoje zdjęcia, które cieszą oko. Taka estetyka, przecież są odbiorcy i czekają, podziwiają, rozkoszują się Twoimi zdjęciami. _itsme_

Ten cytat miałam umieścić w swoim wątku:
‎"Gdziekolwiek jesteśmy, o każdej porze możemy radować się słońcem, obecnością innych, a nawet oddechem " - Thich Nhat Hanh

czkawka napisał/a:
może kiedyś, kiedy poczuję potrzebę wylania wszystkich żali.

Ja będę tu zaglądać, na pewno ... także wylewaj w razie czego ... :tull:
Cieplutko tulę
 
Strona 1 z 7
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group