1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-23, 18:25   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, Mama jest bardzo dzielna i silna..Mimo lez i bolu,ale ma Ciebie i dlatego latwiej..Bo jestes takim Aniolkiem Strozem...Pozdrowienia
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-20, 21:52   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, Dziekuje Ci bardzo za opisanie kawalka swojego zycia.Napisalam swojego bo ta choroba ktora przechodza nasi Kochani jest czescia nas.Czytalam i plakalam...Badz silna,Mamcia twoja rowniez..
A Tatulkowi..Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie...a Światłość Wiekuista niechaj MU świeci...Niech dobry BOG zawsze Go za ręke trzyma...

http://www.youtube.com/watch?v=zB0JISdrSsw


:littlehs: :littlehs: :littlehs:
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-05, 07:54   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka przeszlas juz tyle cierpienia,wytrzymalas..teraz tez wytrzymasz..Tak jak Amelia napisala,ze w tej chorobie sa gorsze i lepsze dni...Z tymi zimnymi rekoma..hmmm ja tez od ZAWSZE mam zimne rece i stopy a badania wychodza dobrze.Pozdrawiam goraco i pamietaj ze myslami jestesmy z Wami!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-25, 22:04   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka,
To wszystko..nie jest takie proste.Nie ma sposobu na ukojenie bolu,albo moze i jest przynajmniej dla mnie,Ja mam modlitwe,prosze Najwyzszego nawet o to aby tatulo mniej kaszlal,prosze zeby lepiej sie czul..Prosze tez za posrednictwem Jana Pawla II o pomoc.Jest mi wtedy lepiej.Tobie zycze duzo sil,bo musisz byc silna i nie mozesz sie poddawac nawet na chwile,mimo tego ze najchetniej wgryzlabys sie z bolu w poduszke.Trzymam kciuki i mocno sie modle za tatusia

[ Dodano: 2011-04-25, 22:05 ]
Pamietaj nie jestes sama! Jestem przy was myslami!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-12, 09:30   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, Martwimy sie!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Gonia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223480

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-08, 22:11   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Widisz Kubanetko..ten czas jest okropny;-((( Ja ostatni raaz z tatusiem bylam w grudniu u lekarza onkologa w CO,a teraz mamy wizyte na 30 marca....dajcie spokoj z tymi konsultacjami..trzeba pilnowac i wszystko wczesniej zapisac aby na wizycie pamietac..pozdrawiam.Małgoś
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group