1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 158
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-01, 19:49   Temat: roman1130 - komentarze
Boże kochany siedzę i wyję ... :cry..:
Od wczoraj biorę się za napisanie kilku słów, lecz tak ciężko jest pożegnać Naszego Przyjaciela ...
Brak mi słów, by wyrazić to co czuję od momentu kiedy przeczytałam tą smutną wiadomość.
Czytam, czytam łzy się leją i dalej nie mogę w to uwierzyć ...

Przyjacielu, odszedłeś lecz nie bez walki, każdy dzień był walką o każdą sekundę życia.
Walczyłeś tak dzielnie a my wspieraliśmy. Odszedłeś a my cierpimy ...
Wypełniłeś to forum całym sobą, teraz pozostała pustka niemożliwa do wypełnienia.
Mieliśmy w planach spotkać się raz jeszcze :cry: nie udało się tutaj ale kiedyś się spotkamy, na zlocie w niebie :cry:

Łączę wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i przyjaciół Romka.
Łączę się z Waszym cierpieniem, bólem, rozpaczą ...

Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci ...
Jesteś Nam Aniołem, tam, wysoko w niebie.
Do zobaczenia PRZYJACIELU ... [no]

::rose:: ::rose::
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-15, 13:52   Temat: roman1130 - komentarze
A ja niecierpliwie czekam za kolejnym wpisem :cmok: |uscisk|
Pozdrawiam |uscisk|
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-11, 23:05   Temat: roman1130 - komentarze
Zoja 62 napisał/a:
Romek.....super, że napisałeś!

:) a no właśnie, też się cieszę, że napisałeś!
Nigdy bym nie pomyślała, że kilka zdań od praktycznie obcej osoby może wywołać u mnie AŻ taaaaaki uśmiech :)
Romek chciałbyś mnie teraz widzieć :lol:
Dziś cały dzień mi czegoś brakowało, teraz wiem czego a raczej kogo ;)

Ściskam Romuś i mam nadzieję, że rehabilitacja w jakimś stopniu pomoże odzyskać siły !

:heart:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-09, 22:06   Temat: roman1130 - komentarze
Romku jakże chciałabym Ciebie teraz przytulić. Ot tak po prostu ... :/pociesza:/ :tull:
W takich sytuacjach często nie wiem co napisać.
Nie powiem , że będzie dobrze , bo nikt tego nie wie i choć rzeczywistość pokazała Nam wiele to ciągle mam nadzieję, że to tylko przejściowe osłabienie. Tego bardzo bym chciała i tego Ci życzę.
I podpisuję się pod każdym postem powyżej oraz cieszę się, że mogę doliczyć się do tego grona osób, które miały możliwość poznać Ciebie osobiście. Tych chwil nikt mi nie odbierze ... ciągle mam nadzieję, na kolejne spotkanie ... ot takie moje ciche życzenie świąteczne :)
Nie wymagaj od siebie zbyt dużo a i może siły z czasem powrócą.
To, że wymagasz od siebie troszkę więcej niżeli możesz zrobić z całą pewnością wpływa na zmęczenie psychiczne oraz fizyczne ...
Doskonale rozumiem, że wtedy masz dość ...

Choć ostatnio mało piszę to i tak cały czas myślami i modlitwą jestem przy Tobie. Każdego dnia.
Jesteś WIELKI !
Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie ... :heart:
CAŁUJĘ :cmok:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-27, 21:25   Temat: roman1130 - komentarze
roman1130 napisał/a:
Myślę, że poczekam jeszcze trochę, ale zwlekać też nie mogę zbyt długo, zwłaszcza, że moje siły chyba maleją zamiast wzrastać,

A no właśnie Romku, ja myślę, że nie ma co zwlekać ...
Organizm potrzebuje przecież niezbędnych składników odżywczych a jak je dostarczyć skoro nie można normalnie jeść :?ale?:
Wiem, że łatwo się mówi ale skoro istnieje metoda odżywiania się w inny sposób to chyba warto jednak z tego skorzystać. To może tylko pomóc. Zaszkodzić raczej nie zaszkodzi a istnieje szansa, że wzmocni organizm.

Więcej moich przemyśleń na PW :tull:

Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie :heart:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-23, 21:36   Temat: roman1130 - komentarze
Cierpliwie czekamy :tiaa:

Romku przesyłam moc uścisków i serdecznie pozdrawiam :tull: :heart:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-10, 23:19   Temat: roman1130 - komentarze
Romek :) cieszę się, że lepsze samopoczucie powolutku wraca. Na takie wieści czekaliśmy. Oby tak dalej! Teraz pozostaje mieć nadzieję, że badania to potwierdzą.

Pozdrawiam :littlehs:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-02, 22:13   Temat: roman1130 - komentarze
DumSpiro-Spero napisał/a:
Tandem majkelek i absenteeism


"Przyjaciele są jak ciche anioły ... "

:heart: :flower:


:flow:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-01, 21:28   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romku :tull:
No to miałeś fajny prezent :)
Ale mnie zaskoczyłeś tym, że Majkelek wraz z żoną Ciebie odwiedził :)
Myślę, że nie tylko mnie zaskoczyłeś ... ;) :roll:
WIELKI ukłon w stronę Majkelka :flow:
Od początku czułam, że to człowiek bardzo ciepły, wartościowy i pomocny temu forum co było widać po założonych przez Niego tematach oraz ilości osób jakie do Nich i do siebie przyciągnął. Szkoda tylko, że przez niepotrzebne wymiany zupełnie bezpodstawnych zdań w owych tematach zrobiło się tak cicho ... dobra ! Było-minęło. Lekcja do przemyślenia.
Mam głęboką nadzieję, że Twój post da do myślenia (oby!) niektórym osobą, że ze zbyt szybką oceną drugiego człowieka mogą się bardzo pomylić :)

Romku cieszę się, że powoli wracasz do formy a za jutrzejszy dzień :uhm!: :heart:
Działaj ! A kiedy przychodzą te cięższe dni po wlewach nie wymagaj od siebie zbyt wiele, odpoczywaj tyle ile potrzebuje organizm.
Znalazłam taki cytat:
"Odpocznij. Pole, które odpoczęło daje obfite plony"
Rzymski poeta, Publius Ovidius Naso
Tak więc ... ;)
Pozdrawiam.
:cmok: :tull: :littlehs:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-27, 23:59   Temat: roman1130 - komentarze
Cześć Romek |uscisk|
Ostatnio troszkę mniej udzielam się na forum ale to wcale nie znaczy, że do Ciebie i innych nie zaglądam, robię to niemal każdego dnia ...
Wraz z Wami mam nadzieję, że leczenie przyniesie oczekiwany efekt
Cieszę się, że korzystasz z pomocy specjalisty (chodzi mi między innymi o psychiatrę) :uhm!:
Nie ukrywam, że jestem ciekawa jak dany lek na Ciebie działa?
Bo z tego co pamiętam to i w mojej apteczce jest praktycznie całe opakowanie leku.
Po pierwszej dawce czułam się okropnie ale ponoć na oczekiwany efekt trzeba właśnie te 4 tyg czekać :?ale?: ja nie czekałam, poprosiłam o zmianę.
Od jakiegoś czasu mam inny antydepresant ale ... :roll: dawkę trzeba było zwiększyć- niestety i to niewiele daje, bo od czasu do czasu wracam do tego z czego tak bardzo chciałam zrezygnować (Afobam) :--:
Czyli w najbliższym czasie zamierzam ponownie odwiedzić psychiatrę ....
Cóż, na każdego działa co innego i często potrzeba zmian aby trafić w odpowiedni lek.
Mam nadzieję, że u Ciebie Citobax się sprawdzi :tull:
Życzę Ci z całego serca aby organizm szybciutko się zregenerował!

I chciałabym jeszcze podpisać się pod poprzedniczkami :)
My tutaj na Ciebie poczekamy :cmok: :tull:

Ciągle wracająca myślami do chwil ze spotkania ściskam Ciebie równie mocno (choć wirtualnie) oraz cieplutko pozdrawiam :heart:
P.S. Korzystając z okazji chciałabym również pozdrowić wszystkich forumowych przyjaciół :heart: |uscisk|
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-25, 10:29   Temat: roman1130 - komentarze
Cześć Romek :)
A mnie się Ciebie fajnie czyta. Myślę, że oprócz mnie jest wiele osób, które tak stwierdzą!
C.d. nastąpi a teraz ... niby nie chciałam ale chcę !
Muszę zareagować, bo koleżanka jeszcze wpadnie Nam w nerwicę z której ciężko będzie ją wyciągnąć ...

Wątki kciukowe chyba są od tego, czy się mylę :roll: ?
Tak bardzo śmiecimy ?
Lub czy osoba chora musi pisać tylko o chorobie ? Czy taka osoba nie chce mieć normalnego życia bez myślenia o chorobie choćby wirtualnie ? Off !
jo_a, bez obrazy ale kiedy poczułam , że ze mną coś nie tak, że nie umiem nad sobą panować - udałam się do specjalisty z prośbą o pomoc ;)
I wszystko idzie w dobrym kierunku ;) Może warto się nad tym zastanowić ?


iwka3219 napisał/a:
"Kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość....

O! O! :)

P.S. odpowiedziała jedna z kółka różańcowego :) Bez odbioru!

Romku a ja Ciebie i tak kocham :heart: :tull:
Pozdrawiam wszystkich
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-22, 20:09   Temat: roman1130 - komentarze
:) :) :) :) :) :) :) Musiałam użyć tyle emotek, bo tak bardzo cieszę się z dzisiejszych wieści (proszę nasze dobre duszyczki o przymrużenie oka |prosi| ale jakby co to jestem gotowa poddać się karze ;) )
Roman nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę! Moja radość jest tak ogromna, że nie jestem w stanie tego opisać słowami.
Pisząc ten post uśmiech mam od ucha do ucha :)
Wiedziałam, że będzie poprawa! Nie dopuszczałam do siebie ani przez chwilkę innej opcji!
Ło Matko ...nawet nie wiem co pisać :mrgreen:
No cieszę się ! ::dance::
|uscisk| :cmok: :tull: ::thnx:: :heart:
|oyeah|
Romek :okok"
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-21, 09:13   Temat: roman1130 - komentarze
Witaj Romku!
Dziś najważniejsze aby kciuki były zaciśnięte i tak też czynimy :)
Niech dobre myśli tylu Ludzi wpłyną na Ciebie korzystnie :)
Czekamy na Twój powrót ...

:cmok: |uscisk| :heart:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-17, 09:21   Temat: roman1130 - komentarze
Romku po przeczytaniu nie wiem co napisać ...
Wzruszenie ścisnęło w gardle :cmok: :tull:
Piękne słowa ::thnx:: dziękuję ...

Miłego piątku życzę |uscisk| :in_love:
  Temat: roman1130 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384346

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-14, 22:14   Temat: roman1130 - komentarze
roman1130 napisał/a:
..czyli Agnieszka była ostatnią osobą, którą łaskotałem tą męską ozdobą (podobno wątpliwą, ale o gustach się nie dyskutuje)

eee tam, było fajnie ;) Sama sobie zazdroszczę 8-)
Wiem też, że nie byłam ostatnią osobą, bo przecież prędzej czy później wąsiska odrosną.
Przypuszczam też, że do braku zarostu zdążysz się na tyle przyzwyczaić, że jak tylko pojawi się nowy to go usuniesz sam ;)
Młodniejesz nam Romku ;)

Najważniejsze teraz aby wynik TK głowy pokazał, że naświetlanie miało sens :okok"
Zresztą ja już teraz wiem, że miało sens :) Będzie dobrze. :tull:

Romeczku, byłam w "Leonardo" :lol: podpytać o płytę.
Okazało się, że muzyka towarzysząca Nam tamtego wieczoru nie była puszczana z płyty :shock: Ale dostałam informację skąd 8-)
A więc w internecie istnieje coś takiego jak RMF LOVE :mrgreen:
(czasami włączają RMF 70s lub RMF 80s)
Ale akurat na taką muzykę trzeba trafić, bo nie każdego dnia jest to samo.
Jak widać lepiej trafić nie mogliśmy :mrgreen:
Przypuszczam, że tylko w weekendy są takie klimaty :)
Buziakuje :cmok:
 
Strona 1 z 11
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group