1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1891  Wysłany: 2012-11-23, 21:01  


Witaj Romku,

:) codziennie do Ciebie zaglądam i niezmiennie podziwiam za charyzmę, no i masz w sobie to "coś", co skupia ludzi wokół Ciebie... :)

Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko....
_________________
Aegrotus sacra est...
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #1892  Wysłany: 2012-11-23, 22:56  


Romanie - ja także wpadam co jakiś czas i chcę abyś wiedział, że nie zapomniałam... W niedzielę wylatuję do Polski ze Stefkiem. Jedziemy na kurację do Wrocławia, leczyć się z autyzmu ( ;) :mrgreen: ). Do Wrocławia jakimś szczęściem co miesiąc przylatuje na 3 dni, niemiecka doktor która się specjalizuje w usprawnianiu dzieci autystycznych. Czeka nas kilkuletnia, kosztowna walka. Ale jak to mój Daro mówi: "Kto ma dać radę , jak nie my?" Mama ma się dobrze :mrgreen: Jest cała w skowronkach, bo za odprawę w pracy wstawiła w swoim mieszkaniu wreszcie wymarzone, nowe okna. Obkupiła Stefka i mnie w prezenty ( |idiota| ) i będzie na mnie czekać z pierogami z kapustką i grzybami. Teraz mama jest dla mnie wsparciem, role się odmieniły...Stefek jest klasycznym autikiem, który nie chodzi, nie mówi, za to cieszy się i jest szczęśliwy, uwielbia muzykę i wszystko pierun rozumie. Do tego jest grzeczny jak anioł. Nauczył się stawać z trzymaniem jedną ręką i tak sobie stoi. Chodzić jeszcze długo nie będzie bo ma kłopoty z utrzymaniem równowagi. Ale chłopak jest szczęśliwy i to nas cieszy. Żadnego walenia głową, żadnej histerii. Uwielbia bajki, książeczki, bawi się zabawkami, uśmiecha się i pięknie potrafi patrzeć mi w oczy. Jest chłopak dzielny. Ja powolutku wdrożyłam się w pracę i bardzo się cieszę że mam tą małą odskocznię 2 dni w tygodniu. Tak to u nas w skrócie wygląda. Natomiast czytając Twoje ostatnie posty mam wrażenie że humor Ci znów bardziej dopisuje, co bardzo mnie cieszy. Co do wesela to rozumiem Twoje rozterki. Mnie już wszyscy znajomi proszą, żeby małego z mamą na któryś wieczór zostawić jak już będzie spał i wyruszyć na jakieś procenty. Bardzo bym chciała się troszkę rozluźnić ale jak to zrobić nie wkurzając ciągle i tak wkurzonego żołądka? Jeśli znajdziesz jakieś rozwiązanie to proszę daj znać. Pozdrawiam Cię serdecznie i wszystkich Twoich gości - trzymaj się przyjacielu - ściskamy serdecznie :flow:
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
małgosia_43 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 768
Skąd: Łódź
Pomogła: 75 razy

 #1893  Wysłany: 2012-11-26, 10:07  


Romek, myślami jestem z Tobą, zwłaszcza jak patrzę na Twojego imiennika u mnie w domu ;) . Serdeczne usciski i buziaczki
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1894  Wysłany: 2012-11-26, 10:12  


Romku moc pozdrowień, serdeczności i uścisków.... :)
|uscisk| :in_love: :cmok:
_________________
Aegrotus sacra est...
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #1895  Wysłany: 2012-11-26, 10:55  


Romku, miłego i słonecznego dnia

:tull:
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #1896  Wysłany: 2012-11-26, 21:10  


Romku zaglądam na forum codziennie, codziennie też odwiedzam Ciebie, ale nie zostawiam znaku...pamiętam jednak o Tobie nieustannie :-D
Cieszę się, że humor Ci dopisuje i nawet często z poważnych sytuacji robisz sobie żarty.
Tak trzymać!

Ślę mnóstwo słońca i pozdrawiam serdecznie :flower:
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #1897  Wysłany: 2012-11-27, 09:46  


Romku, dzień dobry.

Napisz co u Ciebie :-D
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1898  Wysłany: 2012-11-27, 16:30  


Witam wtorkowo.
Zrobiłem gastroskopię...
Wynika z niej że jeśli chcę się dożywiać, to jedynie za pomocą rurki bezpośrednio do żołądka lub jelita, kwestia mojego wyboru i oczywiście lekarza...
Problemy z przełykaniem powoduje ucisk na struny głosowe i stąd zaburzenia, położenie tego punktu jest na tyle paskudne, że założenie stenta nie wchodzi w rachubę.
Na tej wysokości nie stosuje się tego typu rozwiązań.
Jedynym rozwiązaniem jest smród bezpośrednio z żołądka przy pomocy rureczki wystającej z mojego boku...
Myślę, że poczekam jeszcze trochę, ale zwlekać też nie mogę zbyt długo, zwłaszcza, że moje siły chyba maleją zamiast wzrastać, tego raczej nie brałem pod uwagę, ale chyba najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy... wesoło nie jest i raczej nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich
_________________
romek
 
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #1899  Wysłany: 2012-11-27, 16:58  


Skoro nie można inaczej jak tylko z tą rureczką,to niech tak będzie.Ważne,abyś już nie tracił dalej sił.Myślę,że to bardzo ważne.Ja codziennie do Ciebie zaglądam,chociaż nie zawsze zostawiam wirtualny znak,ale zawsze dobre życzenia do Ciebie idą :flow: |uscisk| :)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1900  Wysłany: 2012-11-27, 17:16  


sarenka napisał/a:
Ja codziennie do Ciebie zaglądam,chociaż nie zawsze zostawiam wirtualny znak,ale zawsze dobre życzenia do Ciebie idą

Romeczku, ja tak samo _itsme_
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #1901  Wysłany: 2012-11-27, 20:15  


Romek, nie będę Ci tu kciukasów i innych .......wciskać.

Kurcze, trzymaj się chłopie, życzę Ci dużo siły!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-11-27, 20:23 ]
Podpisuję się pod tymi słowami i ja. Trzymaj się. :tull:

_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
Berta 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Kraków
Pomogła: 170 razy

 #1902  Wysłany: 2012-11-27, 20:48  


roman1130, :tull:
_________________
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy.
— Paulo Coelho
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #1903  Wysłany: 2012-11-27, 21:01  


Zoja 62 napisał/a:
Romek, nie będę Ci tu kciukasów i innych .......wciskać.

Kurcze, trzymaj się chłopie, życzę Ci dużo siły!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-11-27, 20:23 ]
Podpisuję się pod tymi słowami i ja. Trzymaj się. :tull:



To i ja się pod nie podłącze :tull:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1904  Wysłany: 2012-11-27, 21:25  


roman1130 napisał/a:
Myślę, że poczekam jeszcze trochę, ale zwlekać też nie mogę zbyt długo, zwłaszcza, że moje siły chyba maleją zamiast wzrastać,

A no właśnie Romku, ja myślę, że nie ma co zwlekać ...
Organizm potrzebuje przecież niezbędnych składników odżywczych a jak je dostarczyć skoro nie można normalnie jeść :?ale?:
Wiem, że łatwo się mówi ale skoro istnieje metoda odżywiania się w inny sposób to chyba warto jednak z tego skorzystać. To może tylko pomóc. Zaszkodzić raczej nie zaszkodzi a istnieje szansa, że wzmocni organizm.

Więcej moich przemyśleń na PW :tull:

Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie :heart:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #1905  Wysłany: 2012-11-28, 07:42  


Romku, jesteś wyjatkowo mądrym człowiekiem - wiesz, że nawet najmądrzejsze i najcieplejsze słowa nie zmienią sytuacji. Mam nadzieję, że nie pogniewasz się, iż mimo to napiszę kilka zdań.
W takich dniach jak ten przeklinam fakt, że możemy spotkać się tylko w internecie. Bo choć słowa nic nie zmienią, to spotkanie, doświadczenie gościnności w domu drugiej osoby, spojrzenie sobie w oczy, chwila rozmowy, wspólna kawa z solidnym kawałkiem ciasta (i inne takie) zmieniają bardzo wiele, bo czynią ludzi bliższymi. To wszystko pozostawia ślad w człowieku i wówczas wspólne przeżywanie czegoś nabiera jakby (dla mnie) innego sensu, bo myślami jestem wówczas w tej sytuacji, która tak dobrze pamiętam. Choć w zamyśle to ja przyjechałem do Ciebie podarować Ci troche uśmiechu, to dostałem w zamian znacznie więcej. Nie mam możliwości powtórzenia tych wspólnych chwil, ale może właśnie dzięki temu wspomnienie o nich jest mi tak drogie. Z tej perspektywy ubranie w słowa tego, co mógłbym przekazać Ci jednym spojrzeniem i gestem jest niestety niemożliwe.
Mogę jednak z pełną odpowiedzialnością za słowo powiedzieć, że (tak w rzeczywistości jak i w świecie wirtualnym) udowodniłeś mi, że jesteś człowiekiem spokojnym, rozsądnym, życzliwym, honorowym, błyskotliwym i obdarzonym przekornym poczuciem humoru, masz mądrą, ciepłą, pracowitą i kochającą Cię żonę oraz dzieci, z których masz pełne prawo by być dumnym. Jestem więc przekonany o tym, że wybory, których dokonałeś do tej pory w życiu (a dzięki nim właśnie stałeś się takim facetem jak wyżej) są słuszne. Dążę do tego żeby powiedzieć, iż mając wiedzę jakiej dostarczyli Ci lekarze, sam podejmiesz decyzję o dalszych losach leczenia, co do której jestem przekonany, że będzie słuszna i będe Cię w niej wspierał jak tylko potrafię.
Pamietam taką myśl H. Forda "Czegokolwiek byś nie pomyślał, że możesz, czy nie możesz dokonać, to masz rację" ("Whatever you think you can or you cannot either way you are right."). Zapewne nie byłbyś w stanie jeszcze kilka lat temu przewidzieć, że czeka Cię tak wiele wyrzeczeń i taka droga, a jednak "dałeś radę" i jeszcze "po drodze" pokazałeś (choćby takiemu mnie) jak można honorowo walczyć w nierównym pojedynku. Teraz przed Tobą kolejny etap i zapewniam Cię, że masz (jak i wiele osób na forum) moje wsparcie i codzienną modlitwę.

Trzymaj się Romku i pozwól, że będę tu do Ciebie nieco częściej (niż ostatnio) wpadał!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group