1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 17:57   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka, A jak Ty się czujesz kochana na dzień dzisiejszy? No i oczywiście Twojej córeczce życzę WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO !!!
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 22:05   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka, Kochana płacz, wyrzuć to wszystko z siebie !!! Jest Ci ciężko ale pamiętaj,że masz wiele osób które na bieżąco zaglądają na Twój wątek aby dowiedzieć się co u Ciebie. Tatuś już jest nieobecny ciałem ale duchem jest przy Was , a więc mów do tatusia kiedy tylko masz na to ochotę -zawsze Cię wysłucha i podpowie,da Ci siłę i będzie przy Tobie...
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-20, 21:32   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Ma_ka jak minęła Ci niedziela ??? Odezwij się czasem... masz tu wiele osób,które o Tobie myślą.... Pozdrawiam!!!
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-19, 19:01   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Ma_ka trzymaj się i płacz jeżeli masz na to ochotę... Pamiętaj,że masz też Nas,którzy ciągle pamiętają o Tobie i o Twoich ciężkich chwilach... Tatusia nie ma przy Was tylko ciałem ale pamiętaj ,że duchem jest wśród Was....i zawsze będzie. Ta jak i Naszej kochanej czkaweczce, również i Tobie jestem pełna podziwu, ponieważ w dalszym ciągu zaglądacie na to forum i mimo bólu jaki Was ogarnia pomagacie i wspieracie innych... To jest niesamowite z Waszej strony !!! Pozdrawiam Ciebie i ściskam bardzo mocno!!!
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 13:09   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka, To BARDZO przykre co piszesz... :cry..: :cry..: :cry..: Przed Tobą te najcięższe chwile ale mam nadzieję,że i w tym momencie sobie poradzisz. Jakbyś potrzebowała "pomocy", wsparcia to pisz.... Tatuś teraz jest spokojny i w bezpiecznym miejscu, już nic go nie boli :cry..: :cry..: :cry..: I teraz to on zawsze będzie przy Tobie.....
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-14, 23:02   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka ...... :cry..: :cry..: :cry..: tak bardzo mi przykro jak czytam Twoje słowa a łzy nie przestają cieknąć mi po policzkach..... nawet nie wiem co mogłabym Ci napisać... przyjmij więc moje kondolencje :( i kwiatek dla tatusia ::rose:: Pożegnałaś się z tatusiem ,byłaś przy Nim a tatuś teraz będzie przy Tobie. Ściskam Ciebie bardzo mocno i pamiętaj,że sercem jesteśmy przy Was!!!
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 22:59   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka, ojjjj tak bardzo mi przykro |przytula| Miejmy jednak nadzieję,że to wszystko co złe szybko minie i tata będzie czuł się lepiej....... A tak Swoją drogą to ten lekarz z hospicjum wcale nie szczędził na przykrych słowach jakie usłyszałaś od Niego . [zalamka] Nie myśl jednak o tym (choć wiem,że nie będzie to łatwe) Sama nie wiem jak ja bym się czuła po usłyszeniu takich słów..... :((( Rozumiem jak jest Ci ciężko, bo przede mną zaczęły się też ciężkie chwile,z którymi nie umiem sobie poradzić. To nie jest wcale takie łatwe byś silnym ale musimy tacy być dla naszych najbliższych, bo przecież im też jest przykro jak żyją z tą świadomością ,że i my cierpimy. Postaraj się myśleć pozytywnie,że będzie jeszcze ok. Życzę Wam tego aby były u Was jeszcze wiele radosnych i bezbolesnych chwil. Ściskam mocno |przytula|
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 01:06   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka, Ja również życzę DUŻO siły i życzę abyście mieli wiele takich dni jak ten kiedy tatuś czuje się lepiej !!! |przytula| |przytula| |przytula|
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-09, 18:54   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka, To przykre,że takie rzeczy spotykają Twojego tatusia jednak nie umiem się wypowiedzieć na ten temat ,na pewno znajdą się osoby,które udzielą Ci tu wszelkich informacji. Rozumię Cię bardzo dobrze jak jest Ci ciężko,że musisz wyjechać. Ja jestem non stop przy moim tacie,bo nie pracuję a i tak uważam,że za mało robię i czuję się bardzo bezradna. Miejmy nadzieję,że ten czas w którym musisz wyjechać szybko Ci minie i że tata będzie się czuł dobrze. Dlaeko będziesz od rodziców?
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Anelia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 57361

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-06, 21:38   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Przeczytałam uważnie Twój temat. Bardzo mi przykro,że to wszystko tak u Twojego tatusia wygląda :( Mimo wszystko MUSISZ go wspierać,musicie mieć nadzieję i wiarę,że jednak będzie jeszcze lepiej. Zyczę Wam jeszcze wielu radosnych chwil !!! Walczcie z tą paskudną chorobą !!! Jesteś bardzo silna i dzielna !!! Wierzę, że jest Ci przykro jeżeli tatuś jest czasami marudny i zrzędliwy a Ty próbujesz pomóc. U mnie jest podobnie. Tata często wybucha nerwami. Ale ja nie zwracam na to uwagi i nie komentuje. Po prostu pozwalam mu się wykrzyczeć, po czym lekko go uspokajam....i wszystko wraca do normy. Im też jest ciężko wiedząc co w Nich siedzi .... Życzę Wam wiele siły !!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group