1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-16, 23:33   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka napisał/a:
Ale powiem Wam, że ludzie z pracy okazali więcej zrozumienia niż właśnie Ci, na których liczyłam.

a ja Ci napiszę, że u mnie od śmierci taty minęło 2,5 miesiąca i nikt nie zadzwonił, nie odwiedził i nie zapytał mnie jak się czuję, jak sobie daję radę ... dlatego też od śmierci taty z łzami w oczach wchodziłam i wchodzę dalej na forum, bo tu jest taka moja wirtualna rodzina, rodzina która jak nikt inny pyta jak się czuję, wspiera mnie ciepłym słowem i wie o moich emocjach i o moim bólu więcej niż własna mama :cry: To co ja przechodzę sama walcząc ze Swoimi emocjami mam nadzieję, że zrobi mnie kiedyś silną.
Jest mi bardzo przykro i potrafię również Ciebie zrozumieć.

kubanetka, dobrze , że się odezwałaś. Przytulam do serduszka :/pociesza:/
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-08, 22:53   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, jak się trzymasz ? Obie straciłyśmy ukochane Nam osoby :cry: ...smutek, żal i pytania są z Nami teraz na każdym kroku :cry: Ja też mam wiele pytań i wątpliwości ale czy to coś teraz zmieni, może odpowiedzi na Nasze pytania dałyby Nam w jakiś sposób "odetchnąć" chociażby od wątpliwości czy aby wszystko zrobiłyśmy ... ?!!
Nie wiem czy na duszności jest coś, bo praktycznie nie zdążyłam o to pytać...
Dzień przed śmiercią mojego tatusia jak już był w domu pojawiła się ta duszność, po której natychmiast zadzwoniłam na pogotowie, które niechętnie przyjechało i dopiero po moich prośbach podali tacie jakiś zastrzyk (nie pamiętam co to było) Pielęgniarka z hospicjum kazała tatusiowi podawać co 4 godziny lek o nazwie Sevredol, powiedziała, że to powinno zmniejszyć duszności...
Mam żal do siebie, że nie umiałam tacie pomóc-a tak się starałam, że kiedy już o 16:00 w dniu śmierci tatusia, pielęgnaiarka powiedziała, że to nie potrwa długo, że jeszcze raz nie zadzwoniłam po pomoc...
Kochana jest ciężko i każdy przeżywa to na Swój sposób,a ja szczególnie ciężko to przeżywam... Nie potrafię Ci nic mądrzejszego napisać, życzę Ci wiele siły (sobie zresztą też) i przytulam do serca
:/pociesza:/
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-18, 13:55   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, :cry: :cry: :cry: Kochana współczuję Ci z całego serca :cry: Przyjmij moje wyrazy współczucia...
Niech Bóg ma go w Swojej opiece :cry: ::rose:: ::rose:: ::rose:: :cry: :cry: :cry:
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-10, 22:07   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, Mój tata też od kilku dni ma założony cewnik, jak na razie większych dolegliwości nie ma w związku z tym ale lekarz też zapisał tacie furaginum , lek o którym wyżej już wspomniała iwona2010, Zresztą ja sama ten lek brałam kiedy mnie piekło i już po jednej tabletce czułam zdecydowaną poprawę...
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-01, 19:32   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, I oby było tylko lepiej !
A co do tego, że tata nerwowy i krzyczy to doskonale Cię rozumiem, bo u mnie jest podobnie. Fakt faktem jak ja jestem w domu u taty to jest ok. Ale mama opowiada, że podczas gdy mnie nie ma tata jest strasznie nerwowy, wyzywa ją, brata mojego, czepia się o wszystko itp. Mamie jest przykro. Także doskonale rozumiem sytuację. Jest przykro ale trzeba go zrozumieć...
Trzymajcie się tam !
Pozdrawiam.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-28, 23:05   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, bardzo mi przykro, że tata taki słaby :(
Ale z drugiej strony dobrze, że chociaż apetyt dopisuje... to ważne. Wiem jak jest ciężko patrzeć na najukochańszą Nam osobę kiedy cierpi, jednak nie trać nadzieji...
kubanetka, Życzę Wam z całego serca aby stan taty się poprawił i Tobie również dużo siły !!!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-04, 21:05   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, strasznie mi przykro,że tatko tak się ma ...
ALE do końca trzeba mieć nadzieję, jak już zauważyłaś w tej chorobie są lepsze i gorsze dni, czasami zmienia się to strasznie szybko,że człowiek nie może tego pojąć... przed chwilką, rano było oki .... sam wstał itd. a po południu nie ma już na nic siły :?ale?:
Jak ciężko to zrozumieć :-( kubanetka, trzymaj się tam , i wierz,że jeszcze będzie lepiej,że stan taty się poprawi na lepsze, życzę Wam tego z całego serca !!!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-30, 18:58   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, Trzymajcie się tam i pamiętaj trzeba wierzyć,że się uda , bo cuda się zdarzają.
Fajnie ,że tatko ma apetyt- wielu osobom tego brakuje.
Życzę Wam wszystkiego dobrego i aby tatko nabrał więcej sił !
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-25, 21:52   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, Co tam u Ciebie ? Jak tata ? Odezwij się ...
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-19, 20:41   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, :/pociesza:/ Chyba nie ma takiego cudownego sposoby na ukojenie takiego bólu. Trzymajcie się tam i życzę Wam z całego serca aby nastąpiły te lepsze dni...

[następne komentarze]
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-23, 13:46   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
DumSpiro-Spero, świetne podejście do sprawy i wytłumaczenie wszystkiego czego potrzebowała wiedzieć kubanetka :uhm!: Jestem pod wrażeniem takiego dokładnego wyjaśnienia, z pewnością rozwiałaś kubanetce wszystkie wątpliwości i wiele jej to pomogło... kubanetka, kochanie a Ty się trzymaj dobrej myśli! Będzie jeszcze dobrze! Wspieraj tatusia mimo wszystko! Pozdrawiam,uściskaj tatę i życzę wiele siły i wielu wspaniałych tygodni...miesięcy...lat :)
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-14, 20:09   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, ooooo wreszcie się odezwałaś :) Fajnie,że tatuś czuje się w miarę dobrze. Miejmy nadzieję,że taki stan się utrzymie,no i życzymy jeszcze lepszego samopoczucia ! Super też,że tato ma taki apetyt :) Niech je,to da mu z pewnością dużo siły do dalszej walki z chorobą ! No i dobrze,że nie ma kaszlu :okok" TRZYMAJCIE SIĘ !!!
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-11, 21:10   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka, długo nie piszesz :?ale?: Co tam u Was ???
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 18:12   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Kubanetko co tam U Was słychać? Jak czuje się tatuś na dzień dzisiejszy ???
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Anelia

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223477

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-07, 23:02   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
No własnie tak to jest. Nikt nie rozumie tego dopóki sam się nie przekona, dopóki nie dotknie go coś tak bardzo strasznego. Wiem to chociażby po sobie, nigdy nie myślałam,że coś takiego dotknie moją rodzinę a jednak....mój tato ma te paskudztwo:( Szkoda tylko,że ludzi musi coś takiego spotkać aby mogli być wyrozumiali i wiedzieli jak to jest:( I rozumiem Ciebie,że chciałabyś być teraz w domu,przy rodzicach,dobrze,że masz męża,który Ci pomaga i w jakiś sposób możesz być spokojniejsza ,mimo wszystko i tak z tego co widzę to masz mnóstwo siły i pomagasz jak tylko możesz!!!
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group