1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: marzena66
2017-09-30, 07:54
Rak trzustki
Autor Wiadomość
pafnucy 


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 7

 #16  Wysłany: 2017-09-29, 23:26  


marzena66
Nie zdziwił mnie Twój post,powiem więcej spodziewałem się tego...Trochę się rozpiszę,na koniec chyba...
pafnucy napisał/a:
.Na chwilę obecną nie do końca wiem czego oczekuję...chyba możliwości"wygadania się"

To chyba była główna moja myśl logując się tutaj...dodam-za radą Pani Psycholog...
marzena66 napisał/a:
Rozumiem, że nie chcesz pomocy, że masz dobrych lekarzy ale my tutaj nie prowadzimy paneli dyskusyjnych tylko skupiamy się na konkretnej pomocy osobom chorym

Możliwe,że nie do końca zrozumiałem regulamin forum,a szczerzej mówiąc...dooobra nie czytałem go dokładnie...
marzena66 napisał/a:
Jeśli źle oceniam Twoją osobę to przepraszam ale nie chciałaby jako moderator aby osoby, które starają Ci się pomóc były narażone na oszustwo

Wbiłaś się tą oceną w "buty tych" o których napisałem w pierwszym poście,ale uwierz mówię szczerze nie mam pretensji,masz podstawy tak jak i oni mieli...
Ja nie należę do osób,które ubolewają i płaczą nad swoim losem,mało kto w to wierzy!
Jestem informatykiem na chwilę obecną i na co dzień to ja "rozbawiam ludzi wokół mnie"w taki sposób,że nie mają podstaw sądzić,że u mnie jest coś"nie tak"...wiesz jakie to proste?
Wystarczy być uśmiechniętym,zabawnym,czasem wręcz"głupkiem"...
marzena66 napisał/a:
Tak tutaj Cię wszystkie dziewczyny wspierają i bardzo to miłe

Szczerze powiem,tego to się w życiu nie spodziewałem!
Wszystkim za te miłe słowa i wsparcie serdecznie dziękuję z całego serca!!
marzena66 napisał/a:
my tutaj nie prowadzimy paneli dyskusyjnych tylko skupiamy się na konkretnej pomocy osobom chorym.

Rozumiem Marzena doskonale dlatego jako moderatorkę proszę o zamknięcie wątku,czy tematu ok?
Gdybym zastosował się do Twojej sugestii znaczyłoby to,że nie ufam tym,którzy mnie leczą,a tak nie jest.
Jak bedę miał do nich zastrzeżenia to spotkamy się w sądzie,a nie będę nikogo w internecie oczerniał,takie moje zdanie,proszę o uszanowanie go.
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia wszystkim użytkownikom forum! :)
Kamil.
_________________
Płakać powinno się w samotności-tylko wtedy ma się z tego radość...
 
karalajna 


Dołączyła: 20 Sie 2016
Posty: 110
Skąd: Łódź
Pomogła: 9 razy

 #17  Wysłany: 2017-09-30, 01:06  


Ale możesz założyć wątek w dziale tzw. ,,kciukowym", gdzie nie będzie żadnych informacji i rad co do leczenia, czego nie chcesz, a jedynie będziemy trzymać kciuki za postępy w leczeniu i co jakiś czas dopytywać się o Twoje zdrowie i samopoczucie.
_________________
Mamuś- rak przewodów żółciowych, trzy tygodnie walki od diagnozy
Mamuś- kocham Cię
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #18  Wysłany: 2017-09-30, 07:53  


pafnucy,
Jeśli Cię uraziłam i niesłusznie podejrzewam to najmocniej przepraszam, nie taki był mój cel żeby Cię zniechęcić do pisania ale zrozum i nas/mnie. Na forum jest mnóstwo osób, piszemy w dziale merytorycznym, w którym powinny być konkrety, choroba, jaka, rodzaj, leczenie, to wszystko sprawia, że osoby, które szukają ratunku dla swoich bliskich (ta sama choroba), szukają wskazówek, gdzie dana osoba się leczy, czym leczy, jak się czuje. To wszystko jest takim drogowskazem i utwierdzeniem się w przekonaniu, że Oni też dobrze postępują, że w innym ośrodku leczą tą samą chorobę takimi samymi sposobami a może innymi i warto z tej drugiej opcji skorzystać.

Zauważ, że osoby piszące w Twoim wątku zadają Ci konkretne pytania, jaki rak, rodzaj, gdzie się leczysz,proszą o wynik a Ty tym osobom nie odpisujesz na zadane pytania więc zrozum również nas i nasze/moje podejrzenia, spójrz też na innych chorych bądź osoby opiekujące się bliskimi/chorymi, którzy szukają ratunku.
Obruszyłeś się na mój post a miałam podstawy taki post do Ciebie wystosować, uraził Cię mój post a nie reagujesz na posty osób, które szukają jakiś nadziei. Forum jest po to, żeby pomagać, wspierać, pokazać drogę/kierunek, powinieneś jako osoba chora to rozumieć, powinieneś jako człowiek rozumieć strach innych osób.
pafnucy napisał/a:
Wbiłaś się tą oceną w "buty tych" o których napisałem w pierwszym poście

Ja się nie wbiłam w niczyje buty, ja czuwam nad tym forum i pragnę aby każda osoba na tym forum czuła się zaopiekowana, dostała odpowiedź bo wiem doskonale jaka to jest "droga przez mękę". Zrozum i Ty trochę nas.
pafnucy napisał/a:
Rozumiem Marzena doskonale dlatego jako moderatorkę proszę o zamknięcie wątku,czy tematu ok?

Dlaczego się obrażasz?, uważasz, że jest do tego podstawa?, ja tak nie uważam. Rozmowa nawet wirtualna i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości jest jak najbardziej zawsze wskazane, wszystko jest do wyjaśnienia tylko trzeba tego chcieć.
Nie zachowuj się jak dziecko, "zabieram zabawki i idę na inne podwórko".

Rozumiem i szanuję Twoją decyzję "milczenia" o leczeniu, Twoim zdrowiu, lekarzach i chorobie, chcesz pogadać, żeby wyrzucić swój ból, czy po prostu pogadać, ok. ale muszę zatem ponownie przenieść Twój wątek, bo w takim razie w Dziale merytorycznym nie powinien być.

Wątek będzie od tej chwili w Dziale Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny, myślę, że będzie to odpowiednie miejsce dla Ciebie i tam możesz rozmawiać na tematy, które będą Cię interesowały.

Na pewno uzyskasz od Nas wsparcie jeżeli się "nie nafochujesz" i z nami zostaniesz a uważam, że powinieneś, bo nie masz za co się na mnie obrażać, tak jak każdy na tym forum tak i ja chcę dla Ciebie jak najlepiej, uwierz w to.

pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że z Nami pozostaniesz.
 
pafnucy 


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 7

 #19  Wysłany: 2017-10-01, 01:32  


Droga Moderatorko,Marzena66
Kobiety mają zespoły napięcia przedmiesiączkowego,miesiączki,rodzą dzieci,w wiekszej mierze niż ich partnerzy je wychowują,więc mają prawo do obrażania się,do"strojenia fochów"...Facet który się obraża?Jest sfochowany?Wybacz nie znam tego pojęcia,wręcz uważam,że nie jest nam dane!Czasem jednak( ok może częściej niż czasem) unosimy się dumą,tą"męską",ale uwierz,uwierzcie Dziewczyny to nie żadne fochy ;)
Można się w jakiś kwestiach nie zgadzać,ale należy umieć to zrozumieć!
C
Ja się cieszę,że mogę z Wami zostać Marzena66!:-)
Jeśli zaistnieje taka potrzeba będą te konkrety o które dbasz i rób to dalej z imponującą dla mnie dyplomacją!
Żeby wszyscy na świecie tak umieli...
Marzena66 dziękuję :-)
p.s. Dziś Dzień Lekarza,a na forum pewnie Was sporo,nawet w to nie wątpię...
W Dniu Waszego Świeta życzę przede wszystkim wytrwałości w cięzkiej codziennej służbie dla nas pacjentów...
Pozdrawiam Kamil.
_________________
Płakać powinno się w samotności-tylko wtedy ma się z tego radość...
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #20  Wysłany: 2017-10-01, 11:47  


pafnucy,
Nie wnikam już w szczegóły.
pafnucy napisał/a:
Ja się cieszę,że mogę z Wami zostać Marzena66!:-)

Cóż za stwierdzenie, od początku mogłeś, to jest forum dla wszystkich osób, które chorują onkologicznie, to przyjazne miejsce :)

pafnucy napisał/a:
Czasem jednak( ok może częściej niż czasem) unosimy się dumą,tą"męską",ale uwierz,uwierzcie Dziewczyny to nie żadne fochy

Duma męska, fochy damskie odkładamy na boki i jest ok.
pafnucy napisał/a:
Jeśli zaistnieje taka potrzeba będą te konkrety


Jak będziesz potrzebował konkretnego wsparcia, jesteśmy. Duchowego/psychologicznego też.

Trzymaj się Kamil :)
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #21  Wysłany: 2017-10-06, 01:58  


Pafnucy, a jakiego właściwie masz raka? Możesz wkleić wynik hist-pat?
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Lucy37 


Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 343
Pomogła: 84 razy

 #22  Wysłany: 2017-12-14, 02:17  


Jak się czujesz Pafnucy, jak leczenie?
 
MariaKor 


Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 1

 #23  Wysłany: 2018-02-05, 20:09  


zapraszam na grupę na fb , która skupia ludzi z rakiem trzustki oraz całkowitą resekcją tego organu.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group