1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak piersi - rozsiew choroby
Autor Wiadomość
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #1  Wysłany: 2010-08-06, 22:22  Rak piersi - rozsiew choroby


Witam , kochani jestem szczęśliwa , wyniki z MRI nie potwierdziły przerzutu , byłam już u lekarza , jest bardzo dobrze , mój radioterapeuta cieszył się razem ze mną , to wspaniały lekarz i człowiek. Pozdrawiam wszystkich , będę w dalszym ciągu uczestniczyć w dyskusjach na forum , bardzo mnie to wciągnęło , tym bardziej , że

mam chorą na raka piersi przyjaciółkę z , którą leżałam na naświetlaniach , mnie się udało jej nie , rak bardzo jej się rozsiał , lekarze powiedzieli , że nie ma ratunku, jest na tabletkach , które będzie brała do końca , nie mogę się z tym pogodzić , że tak wspaniała osoba w nie długim czasie odejdzie , jest to bardzo przykre tym bardziej , że mieszka daleko i nie mogę jej pomóc m mamy kontakt telefoniczny , rozmawiamy co dzień jest to dla mnie bardzo ciężkie, tak bardzo chciała bym jej pomóc a nie mogę, co można jeszcze zrobić dla takiej chorej osoby?.
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #2  Wysłany: 2010-08-07, 09:27  


sonia21 napisał/a:
[...] co można jeszcze zrobić dla takiej chorej osoby?

Soniu, w takim jak opisujesz przypadku, o ile rzeczywiście ze względu na stopień zaawansowania choroby "nie ma ratunku", pozostaje leczenie paliatywne. Mam nadzieję, że Twoja znajoma znajdzie właściwą opiekę jakiej będzie potrzebowała.
Bardzo ważną i cenną pomocą z Twojej strony może być wsparcie psychiczne i emocjonalne, którego jej możesz udzielić poprzez Wasze rozmowy, myślę, że to jest bardzo wiele, co możesz zrobić dla niej.

Cieszę się, że Twoje wyniki są tak dobre, serdecznie gratuluję :uhm!:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #3  Wysłany: 2010-08-08, 12:08  cd. Przyjaciółka


Witam , Ula bo tak ma na imię przyjaciółka , o której pisałam ma rozsiany nowotwór tak bardzo , że praktycznie jest wszędzie , z tego co wiem stopień zaawansowania jest tak duży , że lekarze nie chcą podjąć się operacji ponieważ przysporzyli by jej więcej bólu , lekarze mówią , że nie goiło by się to wszystko. Pozdrawiam wszystkich. :cry:
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #4  Wysłany: 2010-09-06, 21:52  Proszę o pomoc


Witam , nie wiem czy ktoś czytał moje posty o przyjaciółce , która przegrała walkę z rakiem piersi , proszę o pomoc może ktoś zna niekonwencjonalne sposoby na złagodzenie bólu i pieczenia maście z antybiotykami od onkologa nie pomagają, na klatce piersiowej w miejscu gdzie była pierś jest bardzo zaogniona i piekąca skóra nie ma otwartej rany Ula jest na chemii tabletkowej leczenie paliatywne , sprawia jej to ból , bardzo proszę o radę z czego można robić okłady? czym smarować , żeby jej ulżyć ? Piszę dlatego na moim wątku ponieważ Ula nie ma dostępu do internetu rozmawiamy tylko telefonicznie , a bardzo chciałabym jej pomóc. Bardzo proszę o jakieś rady jeżeli ktoś coś wie na ten temat to piszcie, dzięki w imieniu Uli pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2010-09-06, 22:25 ]
Soniu, wydzieliłem dla Ciebie odrębny wątek dla Urszuli, o której piszesz. Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2011-09-15, 15:10 ]
Dalszy ciąg tego tematu znajduje się w => tym wątku <=.

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group