1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak Pluca
Autor Wiadomość
magkur 


Dołączyła: 01 Mar 2014
Posty: 21

 #31  Wysłany: 2014-03-29, 00:06  


Mama dostała skierowanie na radioterapię we wtorek ma umówioną wizytę u lekarza który ma całkowicie teraz przejąć nad nią kontrolę ,to on ma prowadzić mamę w dalszym leczeniu,
jeszcze nie wiemy kiedy rozpoczną się radiacje i ile ich będzie .Wierzę że się uda będzie dobrze , musi być ......
 
magkur 


Dołączyła: 01 Mar 2014
Posty: 21

 #32  Wysłany: 2014-04-03, 00:52  


Dzień dobry Wszystkim ,mama idzie na radioterapię na początek dostała pięć,potem lekarz określi jakie zaszły zmiany i co dalej.
Jeśli chodzi o oznaczenie mutacji EGFR nie zostanie wykonana ponieważ jak to określił lekarz w jej przypadku nie zachodzi taka potrzeba. Mama zaczyna w połowie miesiąca,po świętach będzie już po pierwszej sesji radiacjii mam nadzieję że będzie ją dobrze znosiła ,jestem świadoma skutków ubocznych radiacji czy jednak zawsze i u kazdego one występują.
Pozdrawiam serdecznie .
 
magkur 


Dołączyła: 01 Mar 2014
Posty: 21

 #33  Wysłany: 2014-04-11, 01:58  


Jeszcze parę dni i mama zacznie radiację,ostatnio kaszle ,ale ciągle twierdzi że czuje się dobrze , martwi się wiem o tym ,pocieszam ją że będzie dobrze,że dałyśmy radę w zeszłym roku kiedy była chora,damy radę i teraz....
 
magkur 


Dołączyła: 01 Mar 2014
Posty: 21

 #34  Wysłany: 2014-04-17, 03:20  


Witam serdecznie ! 15 mama miała rozpocząć radjację miała mieć 5 naświetleń w pierwszym cyklu,przesunięto je na 16,dziś jednak okazało się że przesunięto je na 22 kwietnia,nie mogę uwierzyć ,od stycznia nie posunęło się nic w jej leczeniu,
przecież tyle się mówi o tym że w walce z rakiem liczy się czas ,czy moja mama nie zasługuje na leczenie czy to że ma 80 lat dyskwalifikuje ją od szybkiej
interwencji medycznej,nie wiem co myśleć.........?
 
alka28+ 


Dołączyła: 28 Cze 2013
Posty: 149
Pomogła: 50 razy

 #35  Wysłany: 2014-04-17, 07:04  


Nie zapominaj o tym, ze leczenie onkologiczne jest bardzo obciazajace dla organizmu i ze w niektorych sytuacjach moze zabic czlowieka szybciej niz rak.
 
magkur 


Dołączyła: 01 Mar 2014
Posty: 21

 #36  Wysłany: 2014-04-17, 12:09  


Dziękuję ! Gdzieś w głębi serca też tak myśle , że może to i lepiej że to wszystko się przeciąga w czasie nigdy niewiadomo co lepsze .Ciągle ta niepewność....
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group