1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak jajnika - problemy hormonalne po adnexectomii
Autor Wiadomość
anna53 



Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 431
Skąd: Kielce
Pomogła: 85 razy

 #16  Wysłany: 2010-07-26, 20:22  Witaj Barbaro 441


czytam wszystkie wiadomosci na forum Nowotw. piersi i ginekolog i własnie wyczytałam,że obecnie mieszkasz w Irlandii, ja tez pomieszkuję od połowy 2009r w Irlandii razem z corką i mężem. Od stycznia 2009 miałam przyjechac tu prawie na stałe bo przeszlam juz na emeryturę, ale wyszła mi niespodzianka z r. piersi i w 2009 bylam operowana, teraz jezdze z Irlandii na kontrole do Polski. Mam do Ciebie zapytanie, jak sobie załatwiłas jakis dodatek tu w Irlandii związany z Twoją chorobą, ja bym chciała ale nie wiem gdzie sie tu udac, jak tu sie chodzi do ginekologa, bo wrazie kontroli powinnam isc jak by sie cos działo,mam prośbę napisz mi szerzej na moj adres email - annas53@op.pl. Teraz jestem w Irlandii, do Polski lece za miesiąc, pozdrawiam Annas
_________________
anna
 
barbara441 


Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 19
Pomogła: 3 razy

 #17  Wysłany: 2010-07-26, 20:24  


haha , wiem , kazdy inaczej reaguje , moj facet , gdzies tak po roku jak przezylam , to wszytsko , to poszedl sobie w siną dal ...

tez musiałam iśc na speed
bo córcia , szkoła , potrzeby finasowe , rachunki ,nawet na chorobowe nie moglam sobie za dlugie pozwolic , bo mi zaczęli placic takie pieniądze ze malo nie umarłam ale śmiercią głodowa... - ale dzis widzę że chyba tak miało byc i że ten właśnie speed , to chyba uratowal mi zycie - tak mi się wydaje

dopiero po 5 latach przyszedł czas na odpoczynek , ale też ze strrchem w oczach że jak przestane biec , to mnie może znowu dopaśc

az zadłam sobie sprawę , ze ta choroba to prawie jak moj przyjaciel w kazdej minucie , dzien czy nocy i wez się tu z takim pożegnaj :roll:

hahahahh...... nieprawdopodobne czasem co ?

[ Dodano: 2010-07-26, 20:29 ]
anna53 napisał/a:
czytam wszystkie wiadomosci na forum Nowotw. piersi i ginekolog i własnie wyczytałam,że obecnie mieszkasz w Irlandii, ja tez pomieszkuję od połowy 2009r w Irlandii razem z corką i mężem. Od stycznia 2009 miałam przyjechac tu prawie na stałe bo przeszlam juz na emeryturę, ale wyszła mi niespodzianka z r. piersi i w 2009 bylam operowana, teraz jezdze z Irlandii na kontrole do Polski. Mam do Ciebie zapytanie, jak sobie załatwiłas jakis dodatek tu w Irlandii związany z Twoją chorobą, ja bym chciała ale nie wiem gdzie sie tu udac, jak tu sie chodzi do ginekologa, bo wrazie kontroli powinnam isc jak by sie cos działo,mam prośbę napisz mi szerzej na moj adres email - annas53@op.pl. Teraz jestem w Irlandii, do Polski lece za miesiąc, pozdrawiam Annas


Zeby otrzymac jakies świdczenie z Ire , musisz tu pracowac , (minimum ) ponad rok czasu ,
wejsc w pelny system ubezpieczen spolecznych
nie wystarczy tylko pomieszkiwac

a ja otrzymalam tutaj rente ( nie dodatek ) , mix połączony lat pracy w Pl i Ire - to jest bardzo długi temat , ale jutro Ci odpiszę na e-mail
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group