1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika - problemy hormonalne po adnexectomii
barbara441

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13234

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-26, 20:24   Temat: Rak jajnika - problemy hormonalne po adnexectomii
haha , wiem , kazdy inaczej reaguje , moj facet , gdzies tak po roku jak przezylam , to wszytsko , to poszedl sobie w siną dal ...

tez musiałam iśc na speed
bo córcia , szkoła , potrzeby finasowe , rachunki ,nawet na chorobowe nie moglam sobie za dlugie pozwolic , bo mi zaczęli placic takie pieniądze ze malo nie umarłam ale śmiercią głodowa... - ale dzis widzę że chyba tak miało byc i że ten właśnie speed , to chyba uratowal mi zycie - tak mi się wydaje

dopiero po 5 latach przyszedł czas na odpoczynek , ale też ze strrchem w oczach że jak przestane biec , to mnie może znowu dopaśc

az zadłam sobie sprawę , ze ta choroba to prawie jak moj przyjaciel w kazdej minucie , dzien czy nocy i wez się tu z takim pożegnaj :roll:

hahahahh...... nieprawdopodobne czasem co ?

[ Dodano: 2010-07-26, 20:29 ]
anna53 napisał/a:
czytam wszystkie wiadomosci na forum Nowotw. piersi i ginekolog i własnie wyczytałam,że obecnie mieszkasz w Irlandii, ja tez pomieszkuję od połowy 2009r w Irlandii razem z corką i mężem. Od stycznia 2009 miałam przyjechac tu prawie na stałe bo przeszlam juz na emeryturę, ale wyszła mi niespodzianka z r. piersi i w 2009 bylam operowana, teraz jezdze z Irlandii na kontrole do Polski. Mam do Ciebie zapytanie, jak sobie załatwiłas jakis dodatek tu w Irlandii związany z Twoją chorobą, ja bym chciała ale nie wiem gdzie sie tu udac, jak tu sie chodzi do ginekologa, bo wrazie kontroli powinnam isc jak by sie cos działo,mam prośbę napisz mi szerzej na moj adres email - annas53@op.pl. Teraz jestem w Irlandii, do Polski lece za miesiąc, pozdrawiam Annas


Zeby otrzymac jakies świdczenie z Ire , musisz tu pracowac , (minimum ) ponad rok czasu ,
wejsc w pelny system ubezpieczen spolecznych
nie wystarczy tylko pomieszkiwac

a ja otrzymalam tutaj rente ( nie dodatek ) , mix połączony lat pracy w Pl i Ire - to jest bardzo długi temat , ale jutro Ci odpiszę na e-mail
  Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
barbara441

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 32209

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-16, 12:38   Temat: DAJ CZAS CZASOWI ...
jesli w jakis sposob bedzie Ci pomocne ,opowiem Ci moj sen

ja jestem osoba wierzaca , wierze w Boga , jak rowniez w to ze nikt nad czlekiem nie ma takiej wladzy jak tylko On

i jakies 7 lat temu mialam taki realny wrecz sen ze do dzis go pamietam z najmniejszymi szczegolami

snilo mi sie ze umarłam , doslownie , jakas byla wojna , i widzialam jak ktos do mnie strzelal , iczulam te kule co mnie przezywaja
i upadalm

i za jakies pare minut wstalam , ale patrze i widze ze ja leze na ziemi w kaluzy krwi ... nie moglam pojac jak to mozliwe ze ja stoje i jednoczesnie leze

potem widzialam moj wlasny pogrzeb , jak z lotu ptaka .... widzialam swoja wlasna trumne , widzialam kto jakie kawiatki przyniosl na moj pogrzeb

moi rodzice niesli ogromny wieniec z czerwonych gozdzikow

i czulam w sobie ich ogromny BOL I ROZPACZ , ktory nie dwal mi spokojnie - odejsc

na chwile po pogrzebie , znalazlam sie w jakims mijescu , otoczona wszechogarnijąca miloscią ... tak ogromna ze nie sposob jej doznac na padole ziemskim , ona mnie tak uszczesliwiala ...., plynelam wsrod innych takich jak ja , nikt tam nic nie mowil , a kazdy wiedzial co mysli .....ale mysli nasze byly takze czyste i piękne ....cos nie prawdopodbnego

i nagle znow , jakby mnie cos ciagnelo na ziemie za szyje i na sile - bo tam w "gorze" bylo mi przecudownie , i ta petla zmusila mnie do , spłynięcia stamatd . i patrze a to moj ojciec tak strasznie rozpaczal po mojej smierci

ja wszelkimi sposobami chcialam mu jakos dac znac , zeby przestal juz rozpaczac bo mi jest przecudownie , a jego bol tylko zakloca moj pobyt w tamtym miejscu .......ale nie mialam takiej ani sily ani wladzy .....


i sie obudzialm

serio ten sen mialam jakies 7 lat temu , pamietam kazdy jego detal .....pamietam tez to ogromne uczcie milosci mnie otaczającej ...


ale coz kazdy moze powiedziec , ze to tylko sen- mozliwe
pozdrawiam Cie serdecznie
  Temat: Leczenie chorób nowotworowych za granicą.
barbara441

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 14167

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-05-14, 22:51   Temat: Leczenie chorób nowotworowych za granicą.
jeso ludzie wy nie wiecie co piszecie

CALY SWIAT przyjezdza do nas a wy chcecie gdzie indziej ???

ja Ci powiem
Irlandia odpada , UK tez ....... nie pytaj mnie o szczegoly
ale wiem ze wszyscy leca do Polski

bo caly swiat wie ze my mamy najlepszych SPECJALISTOW i to nie sa wcale zarty , ze Stanow ludzie przylatuja tu sie leczyc do nas


ONKOLODZY , ja Ci ppowiem w Lublinie jest doskonale centrum onkologiczne , najlepsi specjalisci i pol swiata przylatuje tam ...... wiem bo widzialam

widze jak wyglada leczenie w UK I Ire .....

NIKOGO LEPSZEGO NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ


sorry jesli troszke nie po Twojej mysli .......

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group