1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przerzutowy rak nerki | chemioterapia niestandardowa
Autor Wiadomość
canoe 


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 31
Pomógł: 2 razy

 #16  Wysłany: 2013-04-15, 11:56  


Stosowanie preparatu Nexavar zwiększa ryzyko wystąpienia niedokrwienia mięśnia sercowego i zawału serca. Czyli mógł być w jakimś stopniu przyczyną.

:cry:
 
Empatia2 


Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 26
Pomogła: 4 razy

 #17  Wysłany: 2013-04-15, 11:56  


Wczoraj przystąpiłam do Forum. Jeden z pierwszych postów, który otworzyłam był bienio.pl. Z podziwem i nadzieją czytałam o jego determinacji w walce z chorobą i NFZ. Napisałam do niego na priv. z prośbą o pomoc. Od wczoraj co chwilę spoglądam w pocztę.
Teraz dowiaduję się, że odszedł.
Niewiarygodnie przykre :cry:
 
marek_1980 


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 81
Pomógł: 4 razy

 #18  Wysłany: 2013-04-15, 21:10  


czyli nowotwór jednak nie miał bezpośredniego wpływu na jego śmierć. Nie chce mi się wierzyć, żę nexavar spowodował zawał serca. Po prostu rak nie dał rady, to serce odmówiło posłuszeństwa. Trzeba brać po uwagę, że benio.pl miał już swoje lata prawie 70lat. W wieku od 66 do 75 roku życia u mężczyzn pojawia się dosyć często zawały serca. Wszystko zależy jak to powiedział prof. Szczyli od indywidualności organizmu.

Jednego nie rozumiem w tym wszystkim? Dlaczego skoro choroba się cofnęła nie zrobił przerwy w braniu nexavaru, tylko brał ciągiem cały czas. Pełna remisja choroby jak to mi napisał i co.......czy była potrzeba dale truć organizm.

[ Dodano: 2013-04-15, 21:12 ]
Jak to w końcu jest z tą chemią niestandardową?
 
aniutka34 



Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 504
Pomogła: 98 razy

 #19  Wysłany: 2013-04-16, 16:06  


marek_1980 napisał/a:
Jednego nie rozumiem w tym wszystkim? Dlaczego skoro choroba się cofnęła nie zrobił przerwy w braniu nexavaru, tylko brał ciągiem cały czas. Pełna remisja choroby jak to mi napisał i co.......czy była potrzeba dale truć organizm.

Gdyż w przypadku przerzutów odległych i rozsiewu choroby leczenie ma charakter paliatywny, mający na celu opóźnienie progresji choroby, nie raz o tym tu pisano, nawet przy pełnej remisji nie było pewności, że po odstawieniu nexavaru choroba znów nie zaatakuje...
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #20  Wysłany: 2013-04-16, 20:18  


aniutka34 napisał/a:
nawet przy pełnej remisji nie było pewności, że po odstawieniu nexavaru choroba znów nie zaatakuje

Tak jest, a nawet więcej: w leczeniu paliatywnym (choroby uogólnionej) nawet pełna remisja nie jest równoznaczna z trwałym cofnięciem zmian nowotworowych,
ich nawrót następuje po jakimś czasie, chociaż zdarza się, że jest to niekiedy nawet bardzo długi czas,
i m.in. dlatego (a także i dla innych korzyści, jak poprawa jakości życia) warto i trzeba stosować leczenie paliatywne (tam, gdzie nie można leczyć radykalnie).
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group