1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
zniknął oszołom
Autor Wiadomość
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #1  Wysłany: 2010-08-12, 23:14  zniknął oszołom


Oszołom mnie zainteresował o tyle, że chciałam zapytać czy ktoś to doczytał do końca, ale wątek był od razu zamknięty, był na dziale tymczasowym - bliżej nie potrafię go określić bo twórczość jakkolwiek długa nie zostawiła w mej pamięci żadnego śladu. Ale pytanie na serio jest następujące: Czy z forum może coś zniknąć bez śladu? Czy dopuszczalne jest zmienienie czegokolwiek z przeszłości - nie mówię o sytuacjach gdy ktoś prosi moderatora o drobną poprawkę wpisu, ale np skreśleniu całego wpisu po roku lub dłużej? Jest zapis w regulaminie, że wpisy są własnością forum, ale nigdzie nie doczytałam się gwarancji, że pozostaną nienaruszone. Zakładamy fair play, ale teraz gdy forum jest jakby formą działania fundacji myślę że to powinno być bardzo jednoznaczne określone.
_________________
sprzątnięta
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #2  Wysłany: 2010-08-13, 00:22  


witaj gaba58, :)

Spróbuje odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania po kolei.
gaba58 napisał/a:
Oszołom mnie zainteresował o tyle, że chciałam zapytać czy ktoś to doczytał do końca, ale wątek był od razu zamknięty, był na dziale tymczasowym - bliżej nie potrafię go określić bo twórczość jakkolwiek długa nie zostawiła w mej pamięci żadnego śladu
- owszem, posty w/w cytuje:"oszołoma" doczytał cały Zarząd Fundacji Dum Spiro Spero- widocznie twórczość tego Pana nie zawierała żadnych znaczących danych skoro umknęły one osobie tak wnikliwej i dokładnej jak Ty :-D -my niestety pamiętamy je dokładnie. A teraz serio.
gaba58 napisał/a:
Czy z forum może coś zniknąć bez śladu?
może, najpierw ląduje w dziale tymczasowym, po dyskusji i zajęciu stanowiska w danej sprawie- Zarząd,postanawia ukryć posty w całości, a forumowicz zostaje zablokowany lub wykasowany z blokadą wejścia na forum. Dzieje się tak w sytuacji gdy posty osoby piszącej są krzywdzące dla innych forumowiczów, wzbudzają agresję lub dają bezpodstawne złudne, niczym nie poparte nadzieje, lub namawiają do niekonwencjonalnych metod łamiąc tym samym regulamin forum.
gaba58 napisał/a:
Czy dopuszczalne jest zmienienie czegokolwiek z przeszłości - nie mówię o sytuacjach gdy ktoś prosi moderatora o drobną poprawkę wpisu, ale np skreśleniu całego wpisu po roku lub dłużej
NIE takich praktyk na forum nie było i nie będzie, posty są monitorowane na bieżące- nikt nie zmienia ich "po czasie".
Nie kasujemy również wątków na życzenie forumowiczów- szczególnie tych zawierających merytoryczne wsparcie w chorobie. Służą one innym potrzebującym jako lektura przybliżająca obraz choroby i leczenia.
gaba58 napisał/a:
Jest zapis w regulaminie, że wpisy są własnością forum, ale nigdzie nie doczytałam się gwarancji, że pozostaną nienaruszone.
trafnie zauważone, Zarząd dopilnuje i uzupełni zapis. Naruszanie postów mijało by się z celem prowadzenia forum. Równie dobrze moglibyśmy pisać posty pod różnymi nickami i odpowiadać sami sobie. Tylko po co?
gaba58 napisał/a:
Zakładamy fair play, ale teraz gdy forum jest jakby formą działania fundacji myślę że to powinno być bardzo jednoznaczne określone.
Racja. Bez względu na to czyją własnością i formą działania jest forum, musi być Fair Play. Takie założenia są naszym celem.

Pozdrawiam M
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #3  Wysłany: 2010-08-13, 08:04  


Co jasne to jasne.
ps
Wyrazy współczucia dla Zarządu (ja naprawdę nie potrafię powtórzyć o czym to było)
_________________
sprzątnięta
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group