1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Płaskonabłonkowy rak płuca prawego z zajęciem w/chłonnych
Autor Wiadomość
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #61  Wysłany: 2009-10-29, 22:25  


madziorek, to podobnie jak ja :| Tylko ze ja znalazłam przyczyne "moich dołów" bo do tej pory myslałam ze te zachwiana nastroju to tylko i wyłącznie przez chorobę mamy, a tu okazało sie ze niestety moje wyniki tarczycowe są fatalne :-( Ja też juz powoli łapie doła bo moja mama 3 i 6 listopada ma badania kontrolne i choler... sie boje.
Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego dobrego :tull:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #62  Wysłany: 2009-10-29, 22:40  


Marzenko Wy 3 więc wcześniej to ja trzymam kciuki i życzę najlepszego, Ty proszę zmień mnie 5 a ja Ciebie 6 :mrgreen: , wiem że i tak mnie nie posłuchasz ale nie bój się, ja sobie wmawiam ze strachem Mami nie pomogę, ale odwagą tak, chodź na rozwój gnoja i tak nie mam wpływu. Miałam sen że go Mami wygryzłam. :<:
ściskam Cię mocno, dbaj o Mamę ale nie zapominaj o sobie,szybciutko bierz się za leczenie.
ja z racji obciążeń genetycznych -nowotwory 3 pokolenia w górę ( 7 osób w ciągu 2 lat) po 10 listopada kładę się na oddział zaprzyjaźnionego lekarza i robę kompleksówkę.
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #63  Wysłany: 2009-10-29, 22:54  


madziorek, u mnie moja mama jest pierwsza w rodzinie, bliższej i dalszej, która zachorowała na raka i to w dodatku na własne życzenie. Dla mnie badania i chodzenie po lekarzach to koszmar :<: już mi wystarcza chodzenie z mama i z dzieciakami do przychodni więc jak mam iść ze sobą to aż mnie telepie. Najchętniej poszłabym wszedzie prywatnie ale chyba musiałabym wziać pozyczkę :--: Wczoraj za USG tarczycy zapłaciłam 100zł :shock: :shock: a byłam 5 minut, to jest karygodne. Dobra juz nie smucę, ale jestem taka zła na tą naszą państwową słuzbę zdrowia że bluzgam gdzie moge.
No to będziemy sie wymieniac kciukami ;)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #64  Wysłany: 2009-10-30, 11:05  


madziorek napisał/a:
[...]
każdy dzień z Mami to wygrana w totka!

:flower: :flow:
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #65  Wysłany: 2009-10-30, 11:25  


Ja też oczywiście będę trzymała w te dni i nie tylko w te.
A co do Twojej wygranej w totka,to Ci zazdroszczę tego bardziej niż finansowej kumulacji...Ja nie miałam tyle szczęścia i 2 stycznia będzie już 4 lata jak mamci nie mam :cry: .
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #66  Wysłany: 2009-10-30, 17:37  


Jusia kochanie Ty ją będziesz miała zawsze w sercu,w pamięci, w myślach..... :/pociesza:/
Wiem, boli .... człowiek nie może się z tym pogodzić ale Mamcia widzi jak wspaniałą ma córcie i dba o Ciebie z góry :)
 
agakata 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 426
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 92 razy

 #67  Wysłany: 2009-10-30, 19:21  


Ja proponuje taki kalendarz interaktywny z rozpiska kiedy, od ktorej do ktorej, za kogo trzymac kciuki :-D coby sie nie pomieszalo...i takiego przedzielonego z rozpiski trzymacza przydzielic - w dniu tym a tym za X trzyma kciukasy (bez przerwy) Y. Ja trzymam ciagle za wszystkich zbiorowo i za kazdego oddzielnie...i czasem sobie tlumacze, ze nie powinnam na forum za czesto zagladac, bo ciezkie tu bitwy, smutek czasem i zal, ale tacy wspaniali, dzielni ludzie, ktorzy (sic!) stali sie bliscy...i jak mam nie zerknac co u Madziorka, Jusi, Inki, Awiego, Banialuki i wszystkich walczacych...wygladam pozytywnych wiesci, malych promykow slonca, zwyciestw choc najmniejszych, ale zawsze heroicznych, pieknych i podtrzymujacych nadzieje.
Tule mocno, jestem blisko, i wierze - mocno.
_________________
Niemożliwość jest opinią. Możliwość jest stanem ducha.
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #68  Wysłany: 2009-11-03, 19:56  


no i przyszła.... zimna i wietrzna... jesień :uuu: rozłożyła mi połowę rodziny, młodzież smarkata, mi łepek pęka, febra trzęsie...

Mami słaba ale w nowej fryzurce :)
pozdrawiam wszystkich odwiedzających
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #69  Wysłany: 2009-11-03, 20:24  


Cholera, Madziorek, nie rób mi tego!!! Stale powtarzałam, że bliscy mają o wiele gorzej, jak sam chory - to na złość ("złośliwie i umyślnie" - jak skarżyły na siebie dzieci) sama zaczynasz chorować. Proszę przestać! Natychmiast!

Badania zrób, ale daj ewentualnie łapówkę, żeby wyniki dobre były.

A tak serio - naprawdę się przejęłam. Dużo współczucia, trochę strachu. Napisz coś więcej.
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #70  Wysłany: 2009-11-03, 20:26  


madziorek mój ukochany też smarkający i prychający. a wiesz co jest jak facet chory... ;)
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #71  Wysłany: 2009-11-03, 20:47  


madziorek, zyczę Wam wszystkim choraczkom duzo zdrówka , a w szczególnosci mamusi :) Kurujcie się szybciutko :)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #72  Wysłany: 2009-11-03, 22:19  


Ineczko ja tak tylko ciut ciut choruje, ale już zafasowałam sobie aspirynkę i siedzę opatulona w łózeczku przy laptopiku i juto będę już do użytku ;) Kotka grzeje mi stopki i... chrapie :<:

Zuza współczuję jak wróciliśmy z Bułgarii mój pan przywiózł ze sobą świńską grypę, boszee jak on się męczył.... całe 26 godzin !!! ( bo w tyle pozbył się wirusa) ale nieszczęśliwy był jakby z rok chorował :mrgreen: ja tylko sprawdzałam czy mu ryj nie rośnie i czy ogonek się nie zakręcił :mrgreen:

Banialuka : dziękujemy ::thnx::
 
agakata 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 426
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 92 razy

 #73  Wysłany: 2009-11-04, 07:22  


Madziorek, tydzien chorowal moj malz, teraz ja jestem pociagajaca ;-) taki sezon! kotki sa wspanialymi pielegniarkami - my mamy dwie!!! Dbaj o siebie! A o chorujacych na przeziebienie facetach...katar urasta do ciezkiej choroby ;-)...
Trzymam kciukasy!
_________________
Niemożliwość jest opinią. Możliwość jest stanem ducha.
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #74  Wysłany: 2009-11-04, 10:05  


madziorek napisał/a:
ja tylko sprawdzałam czy mu ryj nie rośnie i czy ogonek się nie zakręcił

heheh,dobre :lol: .
A Wam wszystkim zabraniam chorować na sezonówki.
Nie kaszleć i nie psikać na monitory!Bo jak mój lapcik nieszczelny jest ,to prześlecie mi te swoje przeziębienia i grypy!
U mnie już długo nie było " domowego szpitala"i tak ma być! ;)
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #75  Wysłany: 2009-11-04, 21:25  


Jutro Mami ma TK .... a ja mam nadzieje dostać najpiękniejszy prezent z okazji rocznicy ślubu, tzn wymarzyłam sobie, że jutro usłyszę tylko dobre wiadomości :)
Mami rozmawiając ze swoją siostrą mówiła, że jest słaba - taka kiepska i jak dziś wieczorem łezki poleciały jej ze strachu przed jutrzejszą wizytą- na rozweselenie dostała ksywkę "babka kiepska- kiepściutka. nie pamiętam kiedy ostatnio się tak uśmiałyśmy :) :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group