1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Obustronny rak piersi przewodowy inwazyjny
Autor Wiadomość
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #31  Wysłany: 2011-01-18, 20:17  


Moj organizm dostarcza mi coraz to nowych doswiadczen, najpierw bolala mnie pewna czesc ciala, ze nie moglam na niej usiedziec, a teraz mam zaparcia. Widac co chemia to rozne skutki. A teraz na dodatek zmagam sie ze strasznie wrednym katarem. Biore tylko paracetamol, bo tylko na to lekarka mi pozwolila. W przyszlym tygodniu kolejna chemia wiec musze sie wykurowac. Ale jak narazie to kicham na wszystko... i czekam az nastana lepsze czasy... :tiaa:
Pozdrawiam cieplutko... :papap:
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #32  Wysłany: 2011-01-18, 20:31  


Witaj Mana
cieszę się bardzo , że dobrze znosisz chemię o ile w ogóle można ją dobrze znosić
kichaj , kichaj musisz się pozbyć tego kataru szybciutko , wiesz na pewno , że przy chemii to różnie bywa :?ale?: że by nie musieli przesuwać cyklu ;/
trzymam kciuki
pozdrawiam cieplutko |buziaki|
:okok"
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #33  Wysłany: 2011-01-18, 20:35  


Mana, życzę jak najszybszego pozbycia się kataru!!! A kropelek żadnych na katar nie możesz? Albo inhalacje? :roll:
_________________
Amri
 
kiwe 


Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 9

 #34  Wysłany: 2011-01-18, 21:07  


Witaj Mana!
Jesteś wspaniałym przykładem pozytywnego myślenia.
Przeczytałam Twoje maile i to dodało mi energii.
Ja też muszę sobie poradzić z chorobą mamy i jej czarnowidztwem (depresja negatywna).
Trzymaj tak dalej.
Przesyłam dużo Ci dużo pozytywnej energii i życzę samych życzliwych ludzi wokół.
Pozdrawiam :-D
_________________
Ewa
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #35  Wysłany: 2011-01-18, 22:22  


Kiwe, dzieki za cieple slowa. Powiedz Mamie, zeby depresje zostawila sobie na pozniej, ja tak zrobilam. Uwierz mi, wiem co mowie, bo sama cierpie na chorobe afektywna dwubiegunowa. Teraz jest czas walki z raczyskiem, a poki co inne chorobska same sie uspokoily. Biore leki na CHAD i zyje. I powiem szczerze, ze dawno nie mialam tak spokojnego czasu. Przede wszystkim probuje odnalezc pozytywne strony mojej sytuacji.... To pomaga! Ja tez Ci przesylam same pozytywne mysli i nastawienia (to polowa sukcesu)!!
Trzymaj sie dzielnie!!! :)

mana

[ Dodano: 2011-01-19, 19:11 ]
Pozegnalam sie dzisiaj definitywnie, a raczej tymczasowo, z moimi wlosami. Poszlam do fryzjera i poprosilam o zgolenie. Strasznie mnie bolalo wypadanie wlosow i mialam juz serdecznie dosyc ich wszechobecnosci. Tak wiec powrocilam do czasow dziecinstwa kiedy to dlugo nie mialam wlosow, albo mialam sciete na zapalke...... a potem urosly piekne i mocne. Mam nadzieje, ze historia sie powtorzy, innej opcji nie dopuszczam ;)
Nadal jestem taka na pol gwizdka, ale ufam, ze do chemii zdaze nadrobic zaleglosci...

pozdrawiam cieplutko :-D
 
kiwe 


Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 9

 #36  Wysłany: 2011-01-19, 20:26  


Włosy to tylko włosy odrosną piekne i mocne wiesz o tym Ty i ja. Najważniejsze jest samopoczucie.
Dziś znów przekazuje Ci olbrzymi zastrzyk pozytywnej energii.
Trzymaj się cieplutko, jak widzisz masz duże grono życzliwych Ci zupełnie obcych osób.
Pozdrowionka :lol:
_________________
Ewa
 
Fruzia 


Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 49
Pomogła: 6 razy

 #37  Wysłany: 2011-01-20, 11:46  


Witaj Mana,
ja zawsze mówię: włosy nie uszy odrosną!
Dołączam do Kiwe i przesyłam mnóstwo pozytywnej energii. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :-D
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #38  Wysłany: 2011-01-20, 11:58  


Dzieki za pozytywna energie, czlowiek odrazu staje na nogi.. :-D
Czuje sie juz lepiej, chociaz wieczorem mialam troche temp. Dzisiaj ide zawalczyc o moje chorobowe, ktorego tutejszy odpowiednik polskiego ZUS nie chce mi wyplacic, dopoki nie udowodnie ze jestem chora. Az szkoda, ze nie moge im wyslac piersi, ktora mi usuneli. Z checia darowalabym im te pieniadze gdyby mi przywrocili zdrowie, ale takiej mocy to oni nie maja. Wiec i ja nie daruje im ani centa z tego co mi sie nalezy. Jak widac nie tylko z rakiem trzeba walczyc, ale i chora biurokracja. Trzeba miec konskie zdrowie zeby chorowac... ;)
Pozdrawiam cieplutko..... u nas dzisiaj pieknie swieci slonce.. :sun:
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #39  Wysłany: 2011-01-20, 20:34  


Witaj Mana
u mnie prószy dzisiaj śnieg , na pocieszenie u nas też walczymy z zus-em o każdy grosz |kill| nie martw się dasz radę jesteś bojowo nastawiona a to dobrze a my Ciebie będziemy regularnie podładowywać pozytywną energią trzymaj się
ściskam mocno |uscisk|
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #40  Wysłany: 2011-01-20, 21:06  


Mam juz swistek do ZUS-u, a przy okazji lekarka (nie moja, tylko ta ktora byla na dyzurze) jak sie dowiedziala ze jestem przeziebiona to w trybie pilnym zlecila mi badanie krwi i rtg klatki piersiowej. Zaliczylam wiec przy okazji konsultacje i wiem, ze wyniki mam dobre. Dostalam jeszcze leki na gardlo, katar i na moje biedne siedzenie, ktore mnie jeszcze boli.
Dzieki za pozytywna energie.... Odwzajemniam..... niech moc bedzie z nami! |kill|
sciskam mocno.....
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #41  Wysłany: 2011-01-22, 18:32  


Witaj Mana
jak dziś Twoje samopoczucie ?
przeziębienie ustąpiło ?
pozdrawiam cieplutko |buziaki|
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #42  Wysłany: 2011-01-22, 21:37  


Witaj Sonia!
Jest juz duzo lepiej. Nowe leki podzialaly i katar prawie ustapil. Na wszelki wypadek nie wychodze jeszcze z domu. Zreszta zrobilo sie strasznie zimno jak na tutejszy klimat. A samopoczucie jest super. Jedna rzecz mnie tylko "zmartwila", mialam nadzieje, ze w trakcie chemii nie bede miala miesiaczki, a tutaj dzisiaj niespodzianka....
No coz, nie mozna miec wszystkich skutkow ubocznych ;)
Pozdrawiam cieplutko _itsme_
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #43  Wysłany: 2011-01-25, 17:31  


Wyznam, ze poczytalam sobie na temat wplywu wskaznika BMI na rokowania i porzadnie sie przestraszylam. Przytylam sporo kiedy zaczelam brac leki hormonalne i przeciwdepresyjne. Rokowania przy moim typie raka nie sa najlepsze i jeszcze teraz ta prawie otylosc.... Nie za bardzo mam ochote na odchudzanie podczas chemii. Ostatnio lekarka zmienila mi leki, moze to cos pomoze.....
 
Mana 



Dołączyła: 17 Gru 2010
Posty: 127
Skąd: Lizbona, Portugalia
Pomogła: 19 razy

 #44  Wysłany: 2011-01-26, 19:19  


Cieszylam sie na jutrzejsza chemie, myslac to juz trzecia, wiec prawie, prawie polowa..... Poszlam dzisiaj zrobic wyniki..... no i okazalo sie, ze sa za slabe i przesunieto mi chemie na za tydzien. Tak wiec Amri, spotkamy sie na chemii w tym samym terminie. Ucieszylam sie, ze tydzien temu mialam dobre wyniki....i odpuscilam sobie picie duzej ilosci plynow, tzn nie zmuszalam sie tak bardzo jak wczesniej .... i to byl blad. No i za bledy trzeba teraz zaplacic.... Mowi sie trudno i bierze sie do roboty..... czyt. do picia (oczywiscie nie alkoholu ;) )
Pozdrawiam cieplutko :)
 
amri 


Dołączyła: 11 Paź 2010
Posty: 161
Skąd: świętokrzyskie
Pomogła: 25 razy

 #45  Wysłany: 2011-01-26, 20:17  


Mana, skąd teoria o piciu dużej ilości płynów, aby poprawić wyniki? I jakie te płyny pijesz?

Rany... to już za tydzień... Mam nadzieję, że moje wyniki będą dobre :roll:
_________________
Amri
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group