1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
O artykule Jana Pospieszalskiego
Autor Wiadomość
billyb 
MODERATOR



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 532
Skąd: z Europy ;-)
Pomógł: 275 razy


 #1  Wysłany: 2009-07-09, 00:08  O artykule Jana Pospieszalskiego


Niejaki Pospieszalski redaktor TVP zamieścił we wtorkowej Rzepie artykul p,t, "Gejowska ofensywa przyspiesza" ,

Oto mój komentarz.


Myśli Pana redaktora Pospieszalskiego idą takimi samymi torami, jak myśli
muzułmańskich talibów. Wystarczy, aby kobieta będąca własnością innego mężczyzny
pokazała na ulicy włosy, łydkę, lub każdą dowolną część ciała, a wszyscy
mężczyźni poczują się zmuszeni natychmiast ją wydupczyć. Honorem i powinnością
każdego prawdziwego mężczyzny jest kopulować przy każdej nadarzającej się
okazji, a wszyscy wiedzą, że kobiety to suki i kopulują z każdym, który o to
poprosi. Wszystkie kobiety bez czadoru to kurwy, o tym wie każdy Arab. Przekonać
się o tym może każda kobieta, która wejdzie do autobusu miejskiego w arabskim
mieście. Wszyscy będą ją macać bez żenady. Nie wierzycie? To sobie pojedźcie,
ale nie w rezerwacie dla turystów na Synaju, tylko w Kairze, czy Aleksandrii.
Przeżyjecie penetracje, że hej...
Inaczej mówiąc, proste bodźce wywołują proste reakcje. I z tych oto składa się
życie prostych ludzi. Prości ludzie poszukują prostych objaśnień otaczającego
ich świata. Redaktor Pospieszalski jest niepokojąco prostym człowiekiem i jako
redaktor telewizji daje temu nieustannie świadectwo. Szkoda, że nie poprzestał
na graniu na basie. Byłoby więcej pożytku. Kiedyś podobno nieźle sobie używał na
kobitkach. Teraz go to nie bawi i chciałby wszystkim (najlepiej po prawie)tych
przyjemnostek odmówić. Kolejna prosta motywacja...
No cóż, Kisiel dawno temu pisał , że muzycy do wyjątkowo durna profesja. Na
pewno skrzywdził wielu, ale nie wszystkich.
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #2  Wysłany: 2009-07-09, 09:51  


Billyb,niestety nie czytałam tego artykułu,ale widzę,że jesteś nim bardzo poruszony.
 
 
zosia bluszcz
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 361
Pomógł: 126 razy

 #3  Wysłany: 2009-07-09, 10:17  


Tu jest ten tekst:

http://www.rp.pl/artykul/2,330325.html
 
billyb 
MODERATOR



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 532
Skąd: z Europy ;-)
Pomógł: 275 razy


 #4  Wysłany: 2009-07-09, 10:57  


Moje poruszenie spowodowane jest tym ustępem:

"To samo założenie tkwi w idei zaszczepienia całych roczników jedenastoletnich dziewczynek przeciw wirusowi raka szyjki macicy HPV. Przekonano bowiem rodziców, że ich córeczki o niczym innym nie marzą, tylko żeby zmieniać partnerów albo uprawiać seks grupowy."

W swoim programie "Warto rozmawiać" red. Pospieszalski wszystkimi siłami próbował udowodnić, że szczepienia te są niepotrzebne, szkodliwe, są wynikiem manipulacji i zmowy koncernów farmaceutycznych, oraz prowadzą prostą drogą do promiskuitywnych postaw seksualnych u młodzieży, tu: u młodych dziewcząt. Inaczej mówiąc, jak się nie boją zarażenia, to się pieprzą jak kotki.
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #5  Wysłany: 2009-07-09, 12:06  


Przyczyną raka szyjki macicy jest wirus HPV. Przenieść go może na partnerkę pierwszy jej partner seksualny (który może jednocześnie być mężem do grobowej deski).
U panów zakażenie HPV przebiega często zupełnie bezobjawowo i niczym specjalnie im nie zagraża podczas, gdy u u kobiet takowe zakażenie z dużym prawdopodobieństwem może zakończyć się przemianą nowotworową uszkodzonej przez wirus tkanki.

Dlatego niejaki pan Pospieszalski w ogóle nie wie o czym mówi (zosia, dzięki za linka).
Nie sądzę nawet żeby problem, który poruszył, był przez niego porządnie zgłębiony - zieje po prostu ultra prawicową katolicką pianą nienawiści i dyskryminacji wszystkiego (w tym nauki) co w sposób niezakłamany przeciwstawia się tezom głoszonym w czarnym kitlu przez niedzielny megafon.
Nienawiść i całkowity brak tolerancji - to w zasadzie jedyne rzucające się w oczy cechy tego smarowidła (artykułu).

billyb, chłopie, nie zaglądaj do takiej lektury i tyle. RP cztywali od lat moi 'bogobojni' i nietolerancyjni dziadkowie - reszta mojej rodziny czytuje Wyborczą :mrgreen: . A do RP, jak i do 'Strażnicy' po prostu nie zagląda :loll:
Tam bowiem nie ma miejsca na rzeczową dyskusję i polemikę - najlepszym więc rozwiązaniem jest bojkot tego typu smarowideł. Owszem, miały one i będą miały zawsze swoich wyznawców, ale statystyki mówią prawdę - to nie więcej niż 10% (do kilkunastu w porywach) naszego społeczeństwa. Reszta ma otwarte umysły 8-) :-D
ściskam <uscisk>
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
zosia bluszcz
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 361
Pomógł: 126 razy

 #6  Wysłany: 2009-07-09, 12:17  


No coz, najgorsi sa neofici.
U nas szczepionka jest w kalendarzu szczepien od 2 lat, na koszt panstwa szczepione sa 7-klasistki (12-13-latki), pierwsza i trzecia dawka jednoczesnie z HpB. Wiem tylko o jednej kolezance mojego dziecka, ktorej matka nie podpisala zgody na szczepienie Gardasilem argumentujac, ze Noemie jest za mloda (12) by byc sexually active.
 
mral 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 466
Pomogła: 75 razy

 #7  Wysłany: 2009-07-09, 12:30  


DumSpiro-Spero napisał/a:

Dlatego niejaki pan Pospieszalski w ogóle nie wie o czym mówi (zosia, dzięki za linka).
Nie sądzę nawet żeby problem, który poruszył, był przez niego porządnie zgłębiony - zieje po prostu ultra prawicową katolicką pianą nienawiści i dyskryminacji wszystkiego (w tym nauki) co w sposób niezakłamany przeciwstawia się tezom głoszonym w czarnym kitlu przez niedzielny megafon.
Nienawiść i całkowity brak tolerancji - to w zasadzie jedyne rzucające się w oczy cechy tego smarowidła (artykułu).



Brawo ! :bravo"
_________________
Miejsce człowieka jest tam, gdzie jego wolność nabiera pełnego sensu.

Ks. prof. Józef Tischner
 
kangur_2007 



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 134
Pomógł: 23 razy

 #8  Wysłany: 2009-07-09, 14:47  


Choć jestem niewierzący, mam ochotę paść na kolana i ze łzami w oczach dziękować Panu Bogu za to, że mnie i moją rodzinę oddziela od tego młota ocean. Różne już miałem w życiu potwierdzenia słuszności swojej decyzji sprzed wielu lat, aby wyemigrować z Polski, ale tak wyrazistego nie miałem od dawna.
_________________
KANGUR 2007 (Australia) ur.1954*zero objawow*PSA 6,0*cT2aNxMx Gl.7(3+4)*RRP+PLND 1/11/2007*wia�zki nerwowe oszczedzone*hist-pat pT2aN0Mx Gl. 7(3+4)*PSA nieoznaczalne od 6 tygodni po operacji
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group