1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
NDRP płuca prawego
Autor Wiadomość
gudzia5 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 179
Pomogła: 12 razy

 #31  Wysłany: 2011-02-01, 12:25  


agi5 jeśli masz jakieś pytania w zakresie przechodzenia na rente chorobową to jesli tylko bede wiedziec to pomogę :)
 
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #32  Wysłany: 2011-02-01, 17:21  


gudzia5, na forum jest dział porady rentowo-zasiłkowe:http://www.forum-onkologi...-etc-vt1065.htm
Jeżeli tauś nie bedzie mógł się stawić na komisje, to wystarczy donieść zaświadczenie wydane przez lekarza.
pozdrawiam
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
gudzia5 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 179
Pomogła: 12 razy

 #33  Wysłany: 2011-02-01, 18:01  


Dziękuje Ci Elu, ale nasz problem z lekka się rzowiązał bo tata dziś został cofnięty ze szpitala i ma dwonić dopiero 9 lutego kiedy ma przyjechać na radio, a komisja ma być 7 lutego :) mam tylko taką nadzieję, żę nic innego się wcześniej nie wydarzy :(
 
kama 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 537
Skąd: Poznań
Pomogła: 87 razy

 #34  Wysłany: 2011-02-01, 18:06  


gudzia
jesli 9 dopiero macie dzwonić,to kiedy ta radioterapia?
przecież znowu wam się przeciągnie
co raz bardziej przychylam się do opinii którą słyszałam na korytarzu szpitalnym,że żeby chorować to trzeba byc zdrowym ;)
ściskam serdecznie
 
gudzia5 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 179
Pomogła: 12 razy

 #35  Wysłany: 2011-02-01, 18:14  


kama no niestety trzeba czekać też nie jestem tym zachwycona, tym bardziej że tata jest w dobrej kondycji i fizycznej i psychicznej i już sie oswoil z myślą o radio i tu klopsss. najgorsze jest to że musiał przejechać ponad 100km w jedną stronę zeby sie o tym dowiedzieć.

mamy jeszcze szanse na operację (małą ale jest :mrgreen: ) i nie wydaje mi się zeby takie przeciąganie radio bylo korzystne, oj ile nas to nerwów kosztuje, walczymy z tym wszystkim juz ponad pół i jak narazie wszystko szło w ładnym tempie tylko teraz cośik nie tak :(

ale trzeba się trzymać i nie poddawać :)
 
ma_ka 



Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 233
Skąd: Człuchów/Miastko

 #36  Wysłany: 2011-02-02, 19:16  


gudzia, dasz radę, jak my wszyscy tutaj. Są chwile, kiedy wydaje się, że już więcej się nie zniesie i nie pomaga nam w tym na pewno nasza polska służba zdrowia. Jednak musimy być silne dla naszych bliskich (choc to nie łatwe). W tej chorobie czekanie jest rutyną i nic na to poradzimy, możemy się tylko modlić. Pozdrawiam i sciskam. Daj znać co dalej.
_________________
Kamila
 
 
gudzia5 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 179
Pomogła: 12 razy

 #37  Wysłany: 2011-02-02, 19:43  


hej dzieki za kazde mile słowo odkąd tutaj jestem jakoś lżej. może poprostu potrzebowałam kogoś przed kim będę mogła się wygadać. bo bywały momenty, że nawet z mężem nie umiałam a raczej nie chciałam na temat taty choroby rozmawiać. wszystko tłasmisłam w sobie. a tutaj naczytałąm się wiele historii i teraz wiem że nie poddamy się tak łatwo :) i to dzieki Wam bo i miłego słowa nie szczędzicie :) dziękuje za to wszystko choć wiem , że jeszcze nie raz zwrócę się do Was o pomoc :flow:

dziś byłam u taty - kondycja psychiczna i fizyczna superr - apetyt przeogromny mama powiedziała że nadziwić się nie może. tyl;ko czasami takie napady kaszlu ma bierze coprawda TICODIN (może coś w pisowni przekręciłam) i mówi że lepiej ale jednak jeszcze mu to kszlisko dokucza :evil:
 
ma_ka 



Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 233
Skąd: Człuchów/Miastko

 #38  Wysłany: 2011-02-02, 20:11  


Dobrze, ze jest lepiej. Oby tak dalej :-D
_________________
Kamila
 
 
Termar 



Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 80
Skąd: Kielce
Pomogła: 7 razy

 #39  Wysłany: 2011-02-02, 20:14  


gudzia5 napisał/a:
ziś byłam u taty - kondycja psychiczna i fizyczna superr - apetyt przeogromny mama powiedziała że nadziwić się nie może. tyl;ko czasami takie napady kaszlu ma bierze coprawda TICODIN (może coś w pisowni przekręciłam) i mówi że lepiej ale jednak jeszcze mu to kszlisko dokucza :evil:

Thiocodin ale mniejsza o przekręcenie ...

Życzę zdrowia dla Twojego Taty,a dla Ciebie duużo siły...
_________________
Życie - to jeszcze raz móc odetchnąć. Reszta nic nie znaczy.
Pozdrawiam - Teresa
 
 
gudzia5 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 179
Pomogła: 12 razy

 #40  Wysłany: 2011-02-06, 19:55  


Witajcie Kochanii :)

jutro dzień newrwówki tatko jedzie na Komisję :) i mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko - trzymajcie za nas kciuki - a w dodatku poprosiłam męża żeby zrobił sobie prześwietlenie płuc. nie wiem czy to już przewrażliwienie, ale moje obawy nie są bez podstaw otóż |bezradny| maż bardzo kaszle najbardziej jak się obudzi jest nałogowym aplaczem i popala papieroski już jakieś 20 lat będzie :( on uważa, że to tylko zaleggająca flegma od papierosów, ale ja się boję tata też tak mówił a teraz jest jak jest, i napewno gdyby nie to ze bardzo gorączkowal i doktórka kazała mu zrobić prześwietlenie RTG to byśmy nic nie wiedzieli że tato ma raka

a zatem będę znów Was prosiła o analizę wyników, jutro albo we wtorek w zależności kiedy opis wykonają :cry: chyba bym nie przeżyła gdyby było coś nie tak i wiem ze trzeba myśleć pozytywnie ale martwie się a towarzyszy temu dziwny niepokoj.

a zatem trzymajcie za nas kciuki. mam nadzieje, że mąż mi nie wywinie numeru i nie pojedzie :(
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #41  Wysłany: 2011-02-06, 20:14  


witaj.Bede trzymac kciuki i to podwojnie [zacieszacz]
pozdrawiam

[następne komentarze]
 
gudzia5 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 179
Pomogła: 12 razy

 #42  Wysłany: 2011-02-07, 17:24  


Witajcie mam dobre wiadomości [hura] tatko już po komisji dostał rente chorobową na 2 lata [hura]

niestety RTG nie udało nam się zrobić bo trzeba mieć skierowanie i tu jestem w szoku bo kiedyś jak robiłam książeczkę dla celow sanitarno - epidemiologicznych to robiłam prywatnie i nie potrzebowałam skierować musiał tylko zapłacić :( no ale to nic mąż pójdzie do lekarza - tylko tu kolejne schody bo on nie lubi wydawać skierowań na jakiekolwiek badania. więc jak nie to zostanie tylko prywatna wizyta :(
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #43  Wysłany: 2011-02-07, 17:37  


Witaj Ciesze sie razem z wami dobre i te 2 lata bo z tego co wiem to daja krocej,nas tez to niedlugo czeka samym faktem tatulek jest zalamany.a co do skierowania to ustawcie doktorka do pionu.Pozdrawiam
 
Termar 



Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 80
Skąd: Kielce
Pomogła: 7 razy

 #44  Wysłany: 2011-02-07, 17:40  


gudzia5 napisał/a:
mam dobre wiadomości


Z takiej wiadomości należy się cieszyć...
a co do lekarza,to możemy sobie bezkarnie zmieniać lekarza dwa razy w roku.. jak ten nie da..to idź do innego.
_________________
Życie - to jeszcze raz móc odetchnąć. Reszta nic nie znaczy.
Pozdrawiam - Teresa
 
 
gudzia5 


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 179
Pomogła: 12 razy

 #45  Wysłany: 2011-02-09, 17:27  


Hej witam ponownie i zwracam sie do Was z ogrmoną porśbą :)

otóż dzis tato miał dzownić i ustalić kiedy będą go mogli przyjąć na oddział i miał mieć naświetlania. no i dziś tata zadzwonił i powiedzieli mu, że ma przyjechać w poniedziałek ale nie zostanie w szpitalu tylko zabrać ze soba mały ręcznik. nic więcej Pani nie chciała powiedzieć. nie wiem co jest grane może któraś z Was spotkała sie z taką sytuacją .

proszę pomozcie |prosi|
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group