1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gonia - komentarze
Autor Wiadomość
Bblondi 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 232
Pomogła: 22 razy

 #166  Wysłany: 2011-10-20, 22:03  


Gosiu, masz takie piękno w sobie ... Tata jest z Ciebie dumny. życzę ukojenia w modlitwie.. /aga
_________________
czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży - ale mimo to przemija, nawet mnie to dotyczy.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #167  Wysłany: 2011-10-21, 19:08  


Modle sie za Ciebie Tatusiu i Tatusia Amelii kazdego dnia...Rano mowie rozaniec,a wieczorem rozmawiam z Bogiem w wieczonej modlitwie...Tam Jestescie szczesliwi.Dziekuje ze podziekowales Amelce....ze dales znak ze spotkales Jej Tatke....Jaki Przecudowny i milosierny ten Nasz Pan BOG!
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
niki 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 15 Lip 2011
Posty: 890
Pomogła: 236 razy

 #168  Wysłany: 2011-10-23, 00:04  


Goniu ja dołączę do modlitwy także twojego tatę i tate Anelii

pomodlę sie za wszystkich naszych utraconych ojcow, kochanych i bardzo nam bliskich a tak juz teraz dalekich
marysiax i za twojego tate takze sie pomodlę
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #169  Wysłany: 2011-10-23, 00:10  


niki napisał/a:
Goniu ja dołączę do modlitwy także twojego tatę i tate Anelii

A ja bardzo dziękuję w imieniu moim i Goni wiem jak bardzo modlitwa jest Goni, Jej tacie i mojemu tacie bardzo potrzabna.
niki, dziękuję !
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
marysiax 



Dołączyła: 06 Sie 2011
Posty: 85
Pomogła: 19 razy

 #170  Wysłany: 2011-10-23, 11:36  


hmmmm, widzę, że wszyscy tak mamy, że w naszych modlitwach wspominamy również Forumowych zmarłych

już tylko tyle i AŻ tyle możemy zrobić dla Nich i dla samych siebie
Dziekuję

Dziekuję też za link do piosenki "Czy rozpoznasz mnie, gdy spotkamy się w niebie? Czy przytulę Cię, gdy spotkamy się w niebie?"

Teraz, to moja ulubiona piosenka, która chociaż wzmaga tęsknotę, to jednak daje nadzieję
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #171  Wysłany: 2011-10-26, 17:11  


Kazdy dzien taki pusty bez Tatulka..Dzis wybieralam rzeczy z mamcia zeby dac biednym ludziom na wsi...Kazdej nocy sie budze i nie moge spac od 1 30 do 2 30,,,
Modle sie rozancem ...Tatusiu bardzo Cie kocham...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #172  Wysłany: 2011-10-26, 19:51  


:tull:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #173  Wysłany: 2011-10-26, 21:22  


:tull:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #174  Wysłany: 2011-10-28, 19:48  


Dzis psychicznie dziwno...wczoraj bylam na cmentarzu,zrobilam porzadki..wyrzucilam kwiaty przyschniete,zostawilam te ktore sie nadaja..umylam grob,porozmawialam z Tatka..czulam sie tak jak kiedys gdy przychodzilam do szpitala...tak bardzo mi Go brakuje....Wieczny odpoczynek Tatusiu....
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #175  Wysłany: 2011-11-01, 21:18  


Tyle zniczy ,kwiatow,ludzi na cmentarzu...a Ciebie nie widze...Stoje przy miejscu spoczynku modle sie za Ciebie i za Tatke Amelii,stawiam zniczi...zapalajac czuje ze JEstes..Moj Kochany Tatko..Niedawno napisala mi Siostra zakonna,ze Ty bedziesz juz zawsze obok mnie..Czuje Cie dokladnie, kazdego dnia...ze tak Pan Bog Ci pozwala dawac mi znac ze zyjesz na drugim swiecie..Modle sie kazdego dniaa za WAS chlopaki rozancem..i o zbawienie Waszyh dusz za wstawiennictwem Matki Bozej Czestochowskiej,Ojca Pio i Ojca Swietego...Juz mniej placze,choc sa czasem takie strasznie smutne dni..wiem ze placz nic nie wnosi,tylko oczyszczam emocje...a Wam potrzebna jest modlitwa....

KOCHAM CIE TATUNIU I ZAWSZE TAK JUZ POZOSTANIE !!!


Kochales te piosenke..pamietasz???

http://www.youtube.com/watch?v=jYeReAqfaRQ
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #176  Wysłany: 2011-11-03, 19:23  


Jutro mielibysmy wizyte w CO...Juz nie pojedziemy
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #177  Wysłany: 2011-11-03, 20:26  


Goniu :/pociesza:/
:cry:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #178  Wysłany: 2011-11-03, 21:08  


Goniu, cóż tu można napisać??? NIC
:-[ :/pociesza:/
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #179  Wysłany: 2011-11-04, 18:29  


Dzis minely 3 tygodnie i jeden dzien od smierci Tatki.Kazdego dnia ciezko strasznie..kazdy dzien taki pusty gdy Cie nie widze...Mowia ze bedzie lepiej ze czas goi rany..Nie umiem sie z tym odejsciem pogodzic...Tatusiu,widzialam jak od wrzesnia gasniesz w oczach..Sam mowiles:,, jak to jest ze nogi mozne a rece slabe..."wiedziales ze cos sie niedobrego dzieje..Pozniej te twoje oczy ..gdy zabieralo Cie pogotowie..Nigdy nie zapomne..Mowily: Malgosia ratuj...Byles taki przestraszony..W szpitalu wszytsko potoczylo sie tak szybkopo sciagnieciu wody z pluca..Sciagneli Ci 7. 10. 2011 rano..w sobote juz yles slaby..wozilam Cie na wozku do toalety bo rano sie przewrociles..i nogi zaczely kochany Tatusiu byc slabsze..nie chciales juz jesc..zapominales brac proszkow.ale ja bylam jak motorek napedzajacy..kroilam kanapki,podawalam Ci do reki a Ty jak dziecko otwierales buzie..wiec od soboty zaczelam Cie karmic..W niedziele rano bylo Ci duszno strasznie i zdjales koszulke w sali,przypomniales sobie moje slowa ze musisz jesc zeby byc silniejszy,wiec wziales mandarynke i ..wypadla z rak..wiedziales ze nie jest dobrze...powiedziales ze cos jest nie tak z tymi lekarzami ze chyba sie nie znaja bo to co daja nie pomaga..pamietam jak w niedziele karmilam cie pierogami..zawsze potrafiles zjesc 15-20 a w niedziele zjadles trzy..jadles jak dziecko..ja sobie siedzialam u ciebie na lozku szpitalnym (jak w domu siedzielismy) i Cie karmilam..mowiles ze juz nie chcesz..ze pozniej..ale ja nalegalam zebys jadl,ze bedziesz wtedy silny..wiec zjadles..pozniej w poniedzialek w toalecie gdy zawiozlam cie na wozku i stanales a ja trzymalam ci spodnie powiedziales:jak to jest ze czlowiek taki slaby na starosc...a ja powiedzialam nie martw sie tatus postawia cie na nogi..kwestia czasu..wychodzisz do domku w czwartek..kazdego dnia bylam po dwa razy u ciebie,jak wchodzilam to tak sie cieszyles jak dziecko..nawet inni pacjenci byli zazdrosni jak widzieli ze ciagle u ciebie jestem.nawet jeden mowi do mnie na korytarzu wspolczuje pani..ale mnie zdenerwowal..czego wspolczuje?przeciez to moj ukochany tatus,do ktorego jestem podobna jak dwie krople wody..widzialam ze sie zalamujesz,ze wiesz ze to juz umieranie..od wtorku polecialo...zaczela sie morfina..bole...sroda tragiczna..straszne dusznosci..morfina...wiedziales ze jestem ze bede nawet gdybys odchodzil..twoje oczy..nie zapomne Gdy powiedizales ze mam juz isc do domui zebym zgasila swiatlo i zapalila w korytarzu wiedziales ze widzisz mnie ostatni raz..gdybys tylko powiedzial zebym byla,zebym zostala..gdybym wiedziala ze jutro nie wezme cie do domku tylko ze odejdziesz do Pana...bylabym caly czas..dlaczego kazales mi juz isc ..Pocalowales w reke i powiedziales Trzymaj sie..a ja kocham cie Tatusiu do jutra..Po co ja glupia wyszlam///
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #180  Wysłany: 2011-11-04, 19:48  


Gosiu wiem jak cierpisz. Nie chcę Ci tu pisać, ze będzie lepiej. Będzie inaczej, pewnie bardzo trudno i możliwe, że długo jeszcze będziesz cierpieć.
Pamiętaj jednak, że tutaj zawsze znajdzie się ktoś kto wysłucha, wesprze i chociaż wirtualnie przytuli...co też czynię :tull:

Gosiu pamiętam o Tobie i Tatku....
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group