1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gilmaly-relacje z polany
Autor Wiadomość
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #61  Wysłany: 2010-09-03, 22:24  


gilmaly, Ja, ja też trzymam kciuki, nie martw się, główka do samej góry. będzie ok :uhm!:
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #62  Wysłany: 2010-09-04, 22:57  


To już jutro(niedziela)jadę do szpitala.Około 9.09 pewnie pod nóż.Ale ze szpitala pewnie się jeszcze odezwę.Kompa i neta będę miał ze sobą.Pozdrawiam wszystkich
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #63  Wysłany: 2010-09-04, 23:02  


To powodzenia !

I wracaj do nas w dobrej formie po zabiegu :uhm!:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #64  Wysłany: 2010-09-04, 23:02  


gilmaly,
Trzymam kciuki, POWODZENIA i czekam na relacje - tym razem ze szpitalnej sali, a nie z polany.
 
k2196 


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 211
Skąd: Lublin
Pomogła: 22 razy

 #65  Wysłany: 2010-09-05, 08:52  


Jesteśmy z Tobą! :)
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #66  Wysłany: 2010-09-05, 09:08  


No to głowa do góry :mrgreen: Dobrze pamiętam swój dzień pierwszy raz nie wiedziałem jak będzie drugi lekki strach trzeci rutyna-ale uważam że warto :mrgreen: :-D ;)
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #67  Wysłany: 2010-09-05, 14:02  


No cóż,sala jednoosobowa,gustowna szpitalna koszulka i, o zgrozo,dieta bezresztkowa.Coś bliżej nieokreślonego składu i koloru.Rozumiem że mechanizm polega na tym iż tego próbuje się tylko raz.A potem już resztek nie ma.A chodzenie z głodu po ścianach jest dobrą gimnastyką przedoperacyjną.
Miłe,sympatyczne piguły.Co do jednej, to moja Magda stanowczo nie życzy sobie aby mnie myła po operacji.No popatrzcie jak to człowiek ma pecha.No i 3 stówy za jeden nocny dyżur pooperacyjny(prywatny) Magdzik się upiera na taki dyżur przynajnmiej przez dwie noce.Po co?
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #68  Wysłany: 2010-09-05, 20:46  


Na op idż piechotą ja tak zrobiłem mała demonstracja siły ;) i tak wrócisz na kółkach nie bój sie to tylko wyobrażnia coś jak halucynacje-umysł ma działać na Twoją korzyść.Miałem 3 jedna ponad ponad 6 godzin inne nie wiem nie pytałem się.Jak się obudzisz patrz na zegar z każdą godziną będzie lepiej.Kiedyś to przeczytałem i działa :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #69  Wysłany: 2010-09-06, 17:47  


Doradźcie coś na cito.Miałem przed chwilą ostateczną rozmowę z lekarzem który będzie mnie operował.I zupełnie zgłupiałem.Ale może po kolei:
1.można mnie nie operować i dalej drapać i wypalać w pęcherzu-szansa jakieś 40% na zachowanie pęcherza i brak przerzutów
2.Można zrobić chemię np.w Anglii szansa 50 %(nie stać mnie na to)U nas procedura niestandardowa,nie do przejścia.
3.W moim przypadku usunięcie pęcherza jest działaniem zapobiegawczym dającym szansę na całkowite wyleczenie.Jakieś 90 %.Minusy to worek do końca życia i wykluczenie życia seksualnego.Na moje pytanie lekarz powiedział że w jego przekonaniu operację należy wykonać,zaznaczająć że być może w innych ośrodkach takiej decyzji na tym etapie choroby by nie podjęto,on jednak i klinika w której jestem stoi na stanowisku-lepiej wcześniej niż potem borykać się z przerzutami.Ale to moja decyzja.
Czyli trochę jak rosyjska ruletka.
4.na koniec powiedział że w ok.5% po wycięciu pęcherza zdarza się że guza niema bo poprzednie drapanie go usuneło.U mnie raczej taka sytuacja nie wchodzi w grę bo cały czas podkrwawiam.

Strasznie mi zamotała ta rozmowa w głowie.Mam jeszcze dwa dni na ew.danie nogi ze szpitala.

Konkluzja tej rozmowy jest mniej więcej taka:można by próbować leczyć ale według nas należy usunąć.Wybór należy do mnie
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #70  Wysłany: 2010-09-08, 21:25  


gilmaly, decyzja należy do Ciebie , jednak nie zapomnij o tym że warto żyć ;)
Podczytuję, chociaż się nie odzywam.
Pozdrawiam cieplutko i trzymam mocno kciuki :cmok:
 
 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #71  Wysłany: 2010-09-08, 23:47  


czytam twój wątek.
trudna decyzja. Nie śmiem podpowiadać. Bardzo trudna, mówię to jako facet.
Obym nie musiał podejmować takich wyborów, współczuję. gilmaly - powodzenia, cokolwiek dla ciebie to znaczy!
Łysy
_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #72  Wysłany: 2010-09-11, 20:17  


Przeżyłem jakoś,ledwie zipie ale powoli do przodu operacja 8 godz.Narazie tyle bo sie zmęczyłem.Pozdrawiam
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #73  Wysłany: 2010-09-11, 20:50  


To trzymam za Ciebie kciuki o szybki powrót do zdrowia. Teraz masz już z górki :uhm!:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #74  Wysłany: 2010-09-11, 22:04  


Cieszę się że podjąłeś decyzję.Ja naprawdę nie mogłem tego za Ciebie zrobić i nikt nie mógł.Ja też bym parę rzeczy chciał wiedzieć-kwestia czasu nikt mi nie odpowie-głowa do góry jak mówi kat do wieszanego.Z tymi słowami poszedłem na pierwszą operację. ;) :lol: :mrgreen: :shock:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #75  Wysłany: 2010-09-11, 22:14  


gilmaly,
Masz moje kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i formy.
Serdecznie i ciepło pozdrawiam :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group