1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock czy MSOUW Wieliszew
Autor Wiadomość
kataszka 


Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 25

 #1  Wysłany: 2012-06-21, 12:16  Europejskie Centrum Zdrowia Otwock czy MSOUW Wieliszew


Witam,
czy ktoś miał doświadczenie z tymi szpitalami ?
Szukam alternatywy dla Centrum Onkologii w Warszawie na Ursynowie.
W zeszłym roku przechodziłyśmy z Mamą walkę właśnie w CO i poza tym, że miało być dobrze a nie jest to jeszcze te potworne kolejki do lekarza i traktowanie przedmiotowe pacjenta. Miałam wrażenie że lekarz leczy bo musi ale cały czas ma przekonanie że 73 lata to wiek kiedy się już nietsety umiera :-(
Oczywiście nie każdy lekarz pewnie jest taki może nam sie tak trafiło a może to tylko moje subiektywne odczucia :oops:
A może jeszcze jakaś inna placówka ?
Z góry dziekuję za pomoc.
Sprawa niestety bardzo pilna
 
pablocz 


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 12
Pomógł: 4 razy

 #2  Wysłany: 2012-06-22, 01:35  


z racji przeszłości szpital położony jak sanatorium. głęboko w lesie. czysto, ładnie, wszystko nowe jeszcze świeże. aby dostać się do szpitala trzeba zapisać się do doktora prywatnie. oczywiście jednego z tych którzy pracują jendocześnie w Otwocku i jednej z prywatnych klinik. szpital specjalizuje sie w urologii i kardiologii. na miejscu rowniez leczenie onko. jakośc usług bardzo dobra , 2 osobowe sale, łózko na pilota, kadra topowych lekarzy tak bardzo poszukiwanych nieraz na forum. minusy- daleko od dworca, trudny dojazd np na kontrole, w odwiedziny, puste korytarze, czasem przytłaczająca cisza.
 
DorotaP 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 28 Lut 2011
Posty: 987
Pomogła: 359 razy

 #3  Wysłany: 2012-06-22, 14:11  


W Warszawie możecie też próbować tutaj
www.magodent.com.pl/
 
kataszka 


Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 25

 #4  Wysłany: 2012-06-23, 10:40  


Dziękuję za informacje.
Napisałam dwa identyczne maile do obu szpitali- poprzez formularz kontaktowy na stronach obu szpitali. Z Wieliszewa do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Z Otwocka zaraz następnego dnia zadzwonila do mnie pani z rejestracji i umowiła Mamę na konsultację na poniedziałek 2 lipca na 10.00 do dr Ciszewskiego.
Mamy mieć ze sobą ostatnie badania i dowód ubezpieczenia.
Tak więc właściwie życie czy tez opatrzność zdecydowała za nas.

Nie chcę wracać na Ursynów bo, jak pisałam, mam stamtąd dosyć złe wrażenie, chociaż tez zapisałam Mamę na czwartek 28 czerwca do tego lekarza który w zeszłym roku zajmowała sie Mamą.
Jeszcze raz dziękuję.
 
kataszka 


Dołączyła: 26 Mar 2011
Posty: 25

 #5  Wysłany: 2012-07-06, 09:43  


Witam,
troche poza tematem ale nie mogę przejść obojętnie...
Czytałam ostatnio w prasie , że w Polsce największym problemem jest dyskryminacja ze względu na wiek.....
Przekonałysmy sie na własnej skórze... Niestety...
Może i Mama jest w poważnym wieku (74 lata) może jest bardzo schorowana, ciężko jest jej sie poruszać, i mowi dość niewyraźnie bo jest po świeżym zapaleniu nerwu twarzowego a rehabilitację przerwano ze względu na wykryty guzek w piersi.... Ale Mama jest w pełni świadoma, wie co się do niej mowi, dobrze kojarzy i JESZCZE ŻYJE.
Byłysmy w Warszawie u 4 lekarzy ! ! ! Wszędzie ten sam lekceważący sposób podejścia do Mamy...
I zupelnie nie chodzi o to że jest tragicznie, bo podobno nie jest.
Nie wiem o co chodzi :cry:
 
Aga.fo 



Dołączyła: 07 Cze 2012
Posty: 45
Skąd: łódź
Pomogła: 2 razy

 #6  Wysłany: 2012-07-06, 09:58  


kataszka napisał/a:
Witam,
troche poza tematem ale nie mogę przejść obojętnie...
Czytałam ostatnio w prasie , że w Polsce największym problemem jest dyskryminacja ze względu na wiek.....
Przekonałysmy sie na własnej skórze... Niestety...
Może i Mama jest w poważnym wieku (74 lata) może jest bardzo schorowana, ciężko jest jej sie poruszać, i mowi dość niewyraźnie bo jest po świeżym zapaleniu nerwu twarzowego a rehabilitację przerwano ze względu na wykryty guzek w piersi.... Ale Mama jest w pełni świadoma, wie co się do niej mowi, dobrze kojarzy i JESZCZE ŻYJE.
Byłysmy w Warszawie u 4 lekarzy ! ! ! Wszędzie ten sam lekceważący sposób podejścia do Mamy...
I zupelnie nie chodzi o to że jest tragicznie, bo podobno nie jest.
Nie wiem o co chodzi :cry:
Wystarczy być człowiekiem a nie darmozjadem :(

[ Dodano: 2012-07-06, 09:59 ]
Niestety teraz lekarzy którzy pomogą i leczą jest coraz mniej:(
_________________
Aga Potykając się, można zajść daleko. Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.
 
 
Agu 


Dołączyła: 15 Paź 2012
Posty: 6
Skąd: Warszawa

 #7  Wysłany: 2012-10-15, 12:54  


Witam!!!
Moja przygoda z Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku zaczęła się 11 września 2012. Tam właśnie przyjeli od ręki mojego tate ( bez wizyt prywatnych, znajomości i innych tego typu rzeczy). Tam również go zjagnozowali na oddziale VI i pprzenieśli na onkologie, gdzie podali mu pierwszy cylk chemi.
Jeździłam tam codziennie przez 26 dni i mogę powiedzieć, że naprawdę polecam ten szpital. Lekarze, pielęgniarki oraz salowe wszyscy bardzo mili, uprzejmi, uczynni a przy tym bardzo profesjinalni :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group