1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
barbara25 - komentarze
Autor Wiadomość
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1  Wysłany: 2012-07-24, 21:50  barbara25 - komentarze


>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Basiu, witaj na Forum :flower:
To co piszesz o swoim Tatusiu nie należy do najfajniejszych informacji, ale nie jest jeszcze wyrokiem do natychmiastowego wykonania....
barbara25 napisał/a:
JA NIGDY NIE BEDĘ NA TO PRZYGOTOWANA. Częśc mnie odejdzie razem z nim.

Basiu nikt i nigdy nie przygotuje nas do odejścia naszych bliskich, nawet doskonale wiedząc, że śmierć jest wpisana w nasze życie od pierwszego oddechu aż do ostatniej chwili, najważniejsze jest uświadomienie sobie, że życie jest najfajniejszą rzeczą jaka nam się trafiła, i dlatego wato cieszyć się z każdego dnia, a wszelkie nieporozumienia wybaczyć sobie i jak najszybciej zapomnieć, tak jak czynią to Twoi Rodzice
Pozdrawiam serdecznie Ciebie a zwłaszcza Tatusia życz mu od Forumowiczów DSS wszelkiej pomyślności :flower:
_________________
romek
 
 
barbara25 


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 40
Pomogła: 2 razy

 #2  Wysłany: 2012-07-26, 12:16  


Dziękuję wszystkim,za wsparcie. Zalogowanie się tu, było bardzo dobrym pomysłem, bo kto może zrozumiec mnie bardziej niż ludzie którzy przeszli przez to piekło. Nie wiem co zrobię na pewno skonsultuję się jeszcze z innym lekarzem, a potem razem z rodziną zdecydujemy. Mój tatko nie chciał czytac wypisu ze szpitala, pewnie zdaje sobie sprawę z wszystkiego, ale widocznie nie chce wiedziec. Teraz czuje się naprawdę nieźle :) Najważniejsze dla nas, to to że on chce walczyc. Mój silny kochany tatko. w niedziele jadę do rodziców na trzy dni, nie odstąpie go na krok a potem dwa tygodnie urlopu.

pozdrawiam was wszystkich i
DZIĘKUJĘ
 
KarolinaMarta 



Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 7

 #3  Wysłany: 2012-07-26, 19:12  


bardzo wspolczuje i duzo zdrowia dla Taty-ja swojego stracilam 1.5 roku temu,55 lat,nie na raka ale na zawal-wyszedl do pracy i nie wrocil :cry:
teraz dziadzio zachorowal na nowotwor pluc ,bardzo mam nadzieje,wbrew wszystkiemu ,ze z tego wyjdzie.
duzo pozytywnej energii przesylam ,pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-07-26, 20:51 ]
KarolinaMarta - jeśli chciałabyś opisać historię swojego dziadka, zadać pytania, załóż proszę swój wątek w odpowiednim dziale. Pozdrawiam.
_________________
what doesnt kill me makes me stronger
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #4  Wysłany: 2012-08-04, 19:10  


Basiu, napisałaś, jak to możliwe, że tak dobrze wyglądający człowiek może być aż tak chory? Z moim Tatą było tak samo. W dzień, kiedy był przyjmowany do szpitala siostra oddziałowa powiedziała, że Tato nie wygląda na chorego człowieka a on za 3 tygodnie zmarł. Na drugi dzień pani doktór prowadząca Tatusia powiedziała, że w takim stanie, w jakim Tato do nich trafił, to przychodzą zazwyczaj pacjenci ok. 70, 80 lat a Tato miał 54 lata.
Mój Tato wyglądał do końca na zdrowego człowieka. Uśmiechał się, żartował z nami.
Basiu, spędzaj z Tatą jak najwięcej czasu,rozmawiaj, uśmiechaj się dużo do niego.
Nie piszę Tobie tego wszystkiego, aby Cię zasmucić. Rak jest bardzo podstępny i sprytny i potrafi zmylić niejednego.
Dużo siły przesyłam |uscisk|
_________________
ewka
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #5  Wysłany: 2012-10-05, 21:24  


trzymam kciuki oby tatko byl nadal w dobrej formie;-)
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group