1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,3 mm z regr. 0,6 mm
Autor Wiadomość
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #31  Wysłany: 2010-10-22, 13:41  


Witam.Wycieli mi w końcu ten cholerny margines i teraz tylko czekanie na wyniki.Trochę boli ale co tam :) .Pozdrawiam serdecznie.
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #32  Wysłany: 2010-10-22, 14:01  


Grunt, że po :)
Skrobnij jak będzie wynik (oczywiście musi być dobry - trzymam kciuki).
Pozdrawiam ciepło
 
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #33  Wysłany: 2010-10-23, 08:16  


Witam.Skrobnę a jakże, oczywiście w języku angielskim żeby się zrobiło bardziej tajemniczo na forum ;) Też mam nadzieje że będzie ok nawet wydaje mi się że musi być ok ;) Pozdrowionka.
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #34  Wysłany: 2010-10-24, 08:04  


Bedzie dobrze !!!Trzymam kciuki!!!!
 
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #35  Wysłany: 2010-10-27, 21:07  


Witam kochani.Rana goi się super mam 12 szwów pociął mnie jak Frankensztajna ;) ale nie o to mi chodzi,dorwała mnie grypa,masakra poprostu,mam gorączke,boli mnie każdy mięsień każda kość i dosłownie wszystko razem z włosami.Może znacie jakieś sposoby skuteczne na to cholerstwo.Nie dość że leżeć nie mogę bo rana na plecach to jeszcze ta paskuda się przyplątała.Może znacie jakieś babcine skuteczne sposoby?Pozdrawiam i ściskam mocno.
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #36  Wysłany: 2010-10-29, 20:35  


recma, grypsko przeszło?
Dopiero dziś przeczytałam Twój post,ale mam nadzieję,że już jest o wiele lepiej!
Pozdrawiam!
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #37  Wysłany: 2010-10-29, 21:30  


Witam.No niestety nie przeszło :-( .Poszłam dziś do lekarza i skończyło się na antybiotyku,okropnie mam zajęte gardło i płuca ,wciąż ta gorączka:-( .Za to rana jak najbardziej w porządku,goi się jak na psie.Dostałam porządną dawkę amoxyciliny więc po paru dniach powinno zelżeć.Ściskam wszystkich.
 
sabinaj 


Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 6

 #38  Wysłany: 2010-11-04, 10:56  


Czy przy poszerzeniu marginesow powinna zawsze byc robiona biopsja wezla wartowniczego? prosze pomozcie bo sluzba zdrowia i leczenie na slasku gdzie jestem jest po prostu straszna!! Moja mama miala zabieg wyciecia znamienia 7 wrzesnia w szpitalu im andrzeja mieleckigo w katowicach, po otrzymniu wyniku histo. miala sie zglosic do instytutu onkologi w gliwicach. Lekarz ktory ja przyjął nie chcial udzielic mamie zadnych informacji kiedy poprosila o wyjasnienie co mozna dalej zrobic czy jak wyglada leczenie. skierowal ja spowrotem do katowic na poszerzenie marginesu ale nie napisal w zaleceniu ze ma byc biopsja wezla jedynie ze ma byc zrobione usg, wiec w szpitalu w katowicach powiedzieli ze tego nie zrobia bo nie ma tego w zaleceniu od onkologa?! wiem ze musza to zrobic przed wycieciem marginesu bo pozniej bedzie za pozno wiec nie wiem juz co robic. zabieg jest 16 listopada z zaznaczeniem ze 15 trzeba zadzwonic i zapytac czy jest wolne lozko bo jest mozliwosc ze nie bedzie wiec nie przyjma do szpitala?! nie mam juz sily. No wiec czy biopsja wezla powinna byc zawsze zrobiona? czy ktos moze polecic mi dobrego onkologa na slasku?
 
 
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #39  Wysłany: 2010-11-04, 12:06  


Witaj.Nie napisałaś całego wyniku hist-pat bo nie zawsze jest potrzebna biopsja,wszystko zależy od stopnia zaawansowania jak pewnie od lekarza ale o tym niech wypowiedzą się specjaliści tutaj oni wiedzą lepiej.Pozdrawiam.
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #40  Wysłany: 2010-11-23, 08:16  


Witaj!!!Jak wyniki?Pozdrawiam cieplutko!!!!
 
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #41  Wysłany: 2010-11-24, 20:25  


Witam serdecznie.W końcu doczekałam się wyników.Przyszły dzisiaj. NO RESIDUAL MELANOMA IS SEEN. Wygląda na to ze wszystko ok. Chyba powinnam się już cieszyć.Pozdrawiam wszystkich.
 
k2196 


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 211
Skąd: Lublin
Pomogła: 22 razy

 #42  Wysłany: 2010-11-24, 20:58  


Cieszymy się razem z Tobą! :)
 
myszka 


Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 735
Pomogła: 82 razy

 #43  Wysłany: 2010-11-25, 06:36  


Bardzo sie ciesze!!!!!!!
 
skiper 



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 137
Skąd: Zalipie-Piotrków
Pomógł: 25 razy

 #44  Wysłany: 2010-12-02, 00:21  


recma napisał/a:
Witam serdecznie.W końcu doczekałam się wyników.Przyszły dzisiaj. NO RESIDUAL MELANOMA IS SEEN. Wygląda na to ze wszystko ok. Chyba powinnam się już cieszyć.Pozdrawiam wszystkich.


No, miało być tajemniczo po angielsku, a nie jest ;) to znaczy- jest , ale nie tajemniczo bo wynik jest jasny jak słońce :)
Cieszę się wraz z Tobą i pozdrawiam Cieplutko :)
Sławek
 
recma 



Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 61
Skąd: Ireland
Pomogła: 6 razy

 #45  Wysłany: 2010-12-03, 20:30  


Hi Hi HI moge wklepać po angielsku wszystko co napisali ale napisze szczerze że nie chce mi się ,leniuchuję sobie teraz przymusowo w domku bo Irlandię zasypało totalnie ( 10 cm śniegu,pozamykane szkoły,totalny kataklizm ;) ) a tak poważnie to odżywam powoli,jednak te parę miesięcy strachu,niepewności,dało się we znaki.Mam rozstrojony system całkowicie jeśli chodzi o skupianie się nad czymś konretnym,w czasie oczekiwania nie potrafiłam się na niczym skupić,ogólnie próbuję się na nowo przyzwyczajać do tego że jestem zdrowa!!! Kurcze, to tak jakby narodzić się powtórnie.Ślędzę wątek Twojej Mamy i trzymam mocno kciuki.Ściskam serdecznie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group