1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Chirurgia klatki piersiowej Tuszyn
Autor Wiadomość
lukas2013 


Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Radomsko

 #1  Wysłany: 2013-03-17, 22:47  Chirurgia klatki piersiowej Tuszyn


Witam, na wstępie z góry chce przeprosić, jeśli powtarzam temat, ale niepokój mój narasta i trochę ogranicza myślenie. Zwracam się z zapytaniem o opinie na temat działalności szpitala w Tuszynie.

Kilka tygodni temu u mojego dziadka zdiagnozowano na oddziale pulmonologicznym w Radomsku guza o wymiarach 6x8 na płucu, po wykonaniu TK. Wypisano i polecono oddział chirurgii klatki piersiowej w Tuszynie. Po wizycie w poradni torakochirurgicznej w w powyższej placówce w Tuszynie, jednoznacznie zakwalifikowano dziadka do operacji. Dziadek ma 79 lat, cieszy się dobrym zdrowiem, lekarze byli zdziwieni że tak duży guz nie dał o sobie znać, a więc oczywiście pojawiły się wątpliwości co do sensowności tak skomplikowanego zabiegu. Bardzo proszę jeśli ktoś miał kontakt z tą placówką o pomoc. Znalazłem informację, że szpitalowi grozi zamknięcie, nie wiem z jakich powodów - pewnie ekonomicznych, ale również usłyszałem ciepłe słowa o kadrze i specjalistach.

Czy ktoś może zna lekarza którego mógłby polecić? W czwartek 21.03. mam się stawić z dziadkiem w szpitalu. Ewentualnie proszę o polecenie innej placówki, również Kopernik w Łodzi cieszy się dobrą renomą. Proszę o pomoc. Inne województwo nie jest ograniczeniem.

dziękuję i życzę wszystkim siły i miłości - to ona nadaje sens i czyni nieśmiertelnym.
 
vioom 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 1286
Pomógł: 1048 razy

 #2  Wysłany: 2013-03-17, 23:53  


Pod względem poziom onkologii klinicznej Szpitala Kopernika w Łodzi to mogę wyrazić jak najgorsze zdanie dlatego nie uważam, żeby operacja w Tuszynie była złym rozwiązaniem. Ze swej strony pragnę wyrazić jak najlepsze zdanie o warszawskich ośrodkach chirurgii klatki piersiowej, o kieleckim ośrodki oraz oczywiście o śląskiej Bystrej oraz o zakopiańskim ośrodku chirurgii klp.
_________________
www.rjforum.pl - Nowotwór jądra to nie wyrok! Masz wątpliwości? Dowiedz się więcej!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group