1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
basik78 - komentarze
Autor Wiadomość
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #106  Wysłany: 2019-07-12, 23:10  


Basiczku ABSOLUTNIE nie marudzisz, to normalne, że się przejmujesz wszystkim, wszystko na Twojej głowie tak naprawdę i chciałabyś mieć kogoś kto by pomógł, w jakiś sposób odciążył, czy po prostu pobył zarówno fizycznie jak i psychicznie. Pomógł, przytulił, wyjaśnił jeśli czegoś nie wiesz i czegoś się obawiasz. Rzekłabym, że to co czujesz się naturalną reakcją na to co się dzieje.

Pieprzyki pojawiają się u ludzi wraz z wiekiem, rodzimy się z nimi i jest to raczej naturalny proces, na który raczej nie mamy wpływu. Tak więc w tym względzie dermatolog ma rację. Trzeba by było używać kremów z mocnym filtrem by trochę przystopować ich pojawianie się, ale nie wiem czy jest to metoda rzeczywiście skuteczna i czy w ogóle można sprawić by pieprzyki się nie pojawiały. Wydaje mi się, że to walka z wiatrakami.

Co do objawów. Nie znam się na tym i niestety nie bardzo potrafię pomóc, ale nie wszystkie objawy muszą koniecznie być objawami choroby czy efektem leczenia.
Zapominanie i brak koncentracji może być spowodowane chociażby stresem (a przecież Mąż na bank się stresuje i przeżywa to jak się czuje, samą chorobą, martwi się zapewne o Was itd.), mnie samej wielokrotnie zdarza się zapomnieć po co np. poszłam do kuchni, staję na środku jak sierota i się zastanawiam "co ja robię tu i po co przyszłam?". Zdarza mi się zapomnieć to co ktoś do mnie mówił kilka minut wcześniej. I dość łatwo zapominam, bo się rozproszę i skupię właśnie na czymś innym.
Z rękami miewam chyba dość podobnie. Rzadko bo rzadko, ale bywa, że rano mam tak zesztywniałe palce, że aż bolą i przez chwilę nie mogę ich zgiąć, jakbym miała na rękach grube, twarde rękawice. A potem ręce są cały dzień takie wrażliwe i wydaje mi się mniej sprawne.
Drażliwość, też może być po prostu stresowa. Mąż by chciał być w pełni zdrowy, a jest jak jest. Każde niepowodzenie czy gorsze samopoczucie może wywoływać frustrację, zniechęcenie, złość. Czyż nie jest tak, że jak nas coś boli, źle się czujemy, albo coś nam nie wychodzi, nie mamy ochoty gryźć, rzucać przedmiotami, przeklinać albo płakać?

Myślę o Was Basiczku, nawet jeśli ostatnio mniej się udzielam :)

Pozdrawiam i mocno ściskam :)
 
basik78 


Dołączyła: 04 Wrz 2017
Posty: 623
Pomogła: 25 razy

 #107  Wysłany: 2024-01-18, 23:07  


Hallo hallo kochani
Cieszę się że Forum powróciło 🤗❤️🖤
Może jakaś lista obecności?
Jesteście?

Ja jestem a co u nas napiszę na spokojnie....walczymy dalej.
basik78 się melduje :)
_________________
♥♥♥
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group