1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Badanie fiberoskopowe
Autor Wiadomość
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #61  Wysłany: 2011-05-08, 22:08  


Witaj Janusz. Ciężko się czyta to o czym piszesz... tak jakoś wracaja wspomnienia z ubiegłego roku, CO w Krakowie, tłumy chorych i niekończące się oczekiwanie, a potem nasze 5 minut, wyczekiwane... Wychodziliśmy, a pytania pozostawały bo nie było czasu ich zadac, czekali nastepni... Ożesz... :te!:

Ale bardzo zmarwiłeś mnie info o zwłoce w leczeniu... to też normalka u nas... Walcz o te terminy... A coś już wiadomo o tym rozsiewie? Oby to był fałszywy alam... Ja nadal trzymam kciuki za Ciebie, za wszystkich walczących nie tylko ze swoją chorobą, ale a terminami, z kolejkami z całym tym naszym polskim piekiełkiem onkologicznym :okok"

Pozzdrawiam ciepło,, wiki

[ Dodano: 2011-05-09, 08:19 ]
Janusz poczytaj co DSS napisała o przypadku Asi taty i może napisz do Niej na priv odnośnie swojego przypadku. Może wiedza DSS pomoże rozwiać Twoje wątpliwości etc.

Pozdrawiam jeszcze raz, wiki :)
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #62  Wysłany: 2011-05-15, 07:45  


Puk, puk :)

Janusz masz już wyniki biopsji czy nadal czekasz? Zyczę siły i wytrwałości i nadal trzymam kciuki. Pozdrawiam, wiki :)
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #63  Wysłany: 2011-05-23, 07:14  


witam wynik biopsji może być w moim przypadku tylko jeden przerzuty do węzlów
chłonnych w lewym nadobojczu/cellulae carcinomatosae metastaticae/ jakoś mnie wynik nie zdziwił jeszcze troche poczekają z leczeniem to bedzie i w prawym nadobojczu 31,05,11 ide na chemie i niech sie dzieje co chce niech to trują pozdrawiam wszystkich Janusz :)
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #64  Wysłany: 2011-05-31, 21:53  


Janusz czy zacząłeś dzisiaj leczenie? Pamiętam i wirtualnie wspieram ;) Jak będziesz miał okazję to napisz do nas kilka słów.

Trzymaj się, pozdrawiam ciepło, wiki
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #65  Wysłany: 2011-06-08, 16:44  


wiki zacząłem leczenie 31,05,11 do domu przyjechałem 6,06,11 chemie mi podawali
czwartek,piątek i sobota znosiłem to podobno dosyć dobrze ale cały czas czuje sie jakbym dostał młotkiem po głowie nastepna wizyta w Gliwicach 16,06,11 tk,i 24,06,11 nastepna chemia teraz badanie krwi no i odpowiednie odrzywianie bo w Gliwicach troche mnie odchudzili przez ten tydzień nie mieli dla mnie odpowiedniej diety tylko cienkie zupki zle zmiksowane ale to drobny szczegol teraz czuje sie w miare dobrze
pozdrawiam Janusz :)
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #66  Wysłany: 2011-06-12, 00:04  


Witaj Janusz :) Dobrze, że sie odezwałeś do nas ;) A najważniejsze, że jesteś już po pierwszym starciu i że zniosłeś je nienajgorzej. A teraz dbaj o siebie, jedz to na co masz ochotę, aby mieć siły dalej walczyć.

Trzymaj sie Wojowniku i do napisania :-D |kill|
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #67  Wysłany: 2011-07-03, 19:17  


witam jestem po 2 kursie chemi przerzuty do węzlów
chłonnych w lewym nadobojczu gdzies sie zgubiły i co ciekawe przełyk sie otworzył
częściowo ale moge prawie normalnie połykać nastepna chemia 15,07,11 pozdrawiam wszystkich zdrowia zycze i wytrwałości Janusz
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #68  Wysłany: 2011-07-03, 19:47  


U mojego Taty też chemia wspaniale zadziałała, choć to inny typ raka, to jednak wierzę, że u Ciebie też pozwoli na długą remisję. Co do jedzenia- ciężko z tym, ale trzeba się wziąć w garść i jeść jak najwięcej kalorycznych posiłków. My Tacie miksujemy zupki z mięsem, wcina nawet bułkę wrocławską z szynką, jak ma lepszy dzień. Ale codziennie zjada kilkanaście cukierków czekoladowych. Proponuję mu od czasu do czasu Nutridrinka, ale jak tylko zaczynam temat, to szybko ucinam- żeby mnie nie wyrzucił przez okno :lol:
Musisz dużo jeść i odpoczywać, chemię na pewno przejdziesz jak wojownik, w końcu jesteś młody, silny facet. Życzę dużo wytrwałości i cierpliwości! :)
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #69  Wysłany: 2011-07-04, 12:43  


Asiu dzięki za odpowiedz staram sie duzo jeść i odpoczywać po 3 dniach chemi trace koło 4-5 kg potem przerwa 3 tygodnie i znowu przybieram narazie trzymam koło 70 kg pozdrawiam twojego tate /nie wspominaj mu o Nutridrinkach nie dziwie mu sie ja swoich tez kieruje w strone okna jak wspominaja o tym smakołyku/ :) Janusz
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #70  Wysłany: 2011-07-06, 09:32  


Witaj Janusz :) Dobrze, że sie odezwałeś. Same dobre wieści :) Wie, że nutridrinki są niezbyt, ale my w końcu kupowaliśmy takie bezsmakowe i dodawaliśmy do zupy, do sosów, do sałatek po troszeczku i tak tato wcinał 1 dziennie. zawsze to troche tych kalorii i wartości dodatkowo. A tych smakowych to nie mógł też przełykać, miska musiała być w pogotowiu.
Trzymam dalej kciuki i zawsze wchodząc na to forum czekam na Twoje posty, ale nie chcę Cię wywoływac do "tablicy". Pisz więc co u Ciebie słychać i walcz.
Pozdrawiam , wiki

[ Dodano: 2011-07-06, 09:39 ]
asia19 napisał/a:
Ale codziennie zjada kilkanaście cukierków czekoladowych.


Z tymi słodyczami to sama nie wiem. Mój tato też je lubił i dawaliśmy mu bez ograniczeń, ale on nie był już leczony. Podobno rak lubi cukier i lepiej zrezygnować ze słodkości, zreszta najlepiej zapytac lekarza. :?ale?:
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #71  Wysłany: 2011-07-21, 17:50  


Janusz :?ale?:

Skrobnij coś wojowniku, pozdrawiam wiki
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #72  Wysłany: 2011-07-22, 08:53  


Wiki dzięki za pamięć u mnie prawie bez zmian jestem po 3 chemi przyjechałem w poniedziałek z Gliwic byłem tam 4 dni teraz kolejna pauza i 8,08,11 nastepna dawka drinków /3,08,11 TK/ połykanie bez zmian czyli zjadam prawie wszystko coś się w przełyku odblokowało /po takiej dawce nawet zlew by sie odblokował/pozdrawiam wszystkich zdrowia życze z całego serca Janusz :)
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #73  Wysłany: 2011-07-22, 10:19  


Witaj Janusz : :)

No wreszcie. Piszesz, że cos sie odblokowało w Twoim przełyku. To dobre wieści, bo oznaczają, że leczenie działa :-D A jak znosisz chemię?

Dobrze, że masz apetyt bo waga jest bardzo ważna :-D ... więc trzym ją.

Czytasz? http://www.forum-onkologi...azdy-vt3656.htm

Ja tak, chociaż nie zabieram głosu, ale dobrze, że Gazda znalazł się na forum :lol:

Pozdrawiam, i 3.08 trzymam kciuki za dobry wynik badania.

wiki
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
januszejmb 



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 53
Pomógł: 8 razy

 #74  Wysłany: 2011-08-16, 13:14  


witam wszystkich z kolejnego cyklu chemi przyjechałem 12,08,2011,
po 3 cyklach pelf wykonano ocenę efektów dotychczasowego leczenia.W tk jamy
brzusznej i miednicy małej oraz w usg węzłów chłonnych nad i podobojczykowych-częściowa regresja zmian węzłowych /przed leczeniem śr.16mm teraz od 2 do3 mm/
RTG klatki -bz. .Spadek markera CEA z 28,85 do 5,5 ng/ml. Zadecydowano o kontynuacji leczenia wg. dotychczasowego schematu ,jak to coś pomaga to niech go leją :) pozdrawiam gorąco i głowy do góry
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #75  Wysłany: 2011-08-17, 22:25  


Janusz brawo :hehe: Wspaniała remisja, to bardzo dobra wiadomość :) A przecież to jeszcze nie koniec, jeszcze będzie na pewno lepiej- najważniejsze, że leczenie tak super działa!! Bądź dzielny, niech Ci apetyt dopisuje i wracaj z jeszcze lepszymi wynikami!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group