1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
U Gazdy
Autor Wiadomość
aso 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 16 Lut 2011
Posty: 60
Pomogła: 14 razy

 #91  Wysłany: 2011-07-12, 22:55  


DorotaP napisał/a:
Wiemy już co Gazda je, gdzie jeździ, co robi o 5.00 rano nie tylko z psem.... co robił gdy miał 17 lat... a teraz wiemy co ma w szambie....

Dobre:) Ciekawe co nam jeszcze o sobie opowie:)
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #92  Wysłany: 2011-07-13, 08:38  


aso napisał/a:
DorotaP napisał/a:
Wiemy już co Gazda je, gdzie jeździ, co robi o 5.00 rano nie tylko z psem.... co robił gdy miał 17 lat... a teraz wiemy co ma w szambie....

Dobre:) Ciekawe co nam jeszcze o sobie opowie:)


Gazda napisał/a:
:--:

To spojrzenie wygląda mi na chęć nabrania wody w usta ... :lol:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
DorotaP 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 28 Lut 2011
Posty: 987
Pomogła: 359 razy

 #93  Wysłany: 2011-07-13, 08:44  


Obraził się... GAZDA... niemożliwe :?ale?:
 
Berta 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Kraków
Pomogła: 170 razy

 #94  Wysłany: 2011-07-13, 10:06  


:?ale??: no i kto poprawi mi humor |hmm|
_________________
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy.
— Paulo Coelho
 
aso 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 16 Lut 2011
Posty: 60
Pomogła: 14 razy

 #95  Wysłany: 2011-07-13, 10:23  


Obraził? Gazda? Skąd!!! Nie wierzę. Zapewne znowu macha wiosłami.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #96  Wysłany: 2011-07-13, 11:58  


No właśnie... dopiero co wróciłem... ależ mi się "załoga" trafiła... Ksiądz, który wszystko wie najlepiej, dwóch wyrostków z gimnazjum, oraz trzech basałyków z podstawówki. Najgorsi byli ci z gimnazjum. Albo robili sobie wyścigi (ze sobą, siedząc na jednej burcie), albo udawali że wiosłują. Ksiądz z kolei co chwila rzucał komendy, najczęściej bez sensowne. Przestałem się w ogóle odzywać, wiosłować, sterować, aż kilka razy przydzwoniliśmy o kamienie na brzegu, to trochę się poprawiło... To znaczy młodzież ogólnie udawała że wiosłuje, a ksiądz nerwowo machał wiosłem w najmniej odpowiednich momentach. Jednym słowem - trafiłem na galerę. Uchetałem się zupełnie tak samo, jak wtedy, gdy... ale o tym innym razem :-D
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #97  Wysłany: 2011-07-13, 17:24  


Gazdo ......dzięki wielkie za ten humor!
Odśmiałam się już parę razy jak norka :-D

I coś z tą Zośką mam farta, najfajniejsze wczasy z siostrami i własnym dziecięciem spędziłam na kempingu pod Augustowem, który nazywał się "Goła Zośka"......myślałam, że padnę jak zobaczyłam szyld z nazwą a moje siory zdychały ze śmiechu.
Twój pensjonat to Zosia, czyli zapowiedź super zabawy :)

I już się widzę z wiosłem w łapie.....hłe, hłe, nastolatka, której za 5 dni strzeli 63-cia wiosna...ło matko, ratuj się kto może!
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #98  Wysłany: 2011-07-14, 00:30  


Gazda, ciekawa jestem czy masz rower ?
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #99  Wysłany: 2011-07-14, 00:40  


Miałem kiedyś wigry 3:



co nie było sprawiedliwe, bo mój o rok młodszy brat dostał Jubilata:



co było cholernie niesprawiedliwe, bo jego rower miał większe koła, w związku z tym jeździł szybciej, i przez całą podstawówkę musiałem się wstydzić, że młodszy brat mnie wyprzedza...

[ Dodano: 2011-07-14, 07:42 ]
Dzisiaj ostatni spływ w tym tygodniu... Chociaż się nie zapieram. W sobotę znajomi chcą, żebym z nimi płynął "dla przyjemności"... [no]


3_i4981.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1295 raz(y) 154,26 KB

rower-city-arkus-romet-jubilat.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1172 raz(y) 28,98 KB

_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
adamek 


Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 30
Pomógł: 6 razy

 #100  Wysłany: 2011-07-14, 08:44  


drogi Gazdo , jak cie czytam w przelotach od paru dni , to mnie gdzies watroba wedruje w tylno-bocznych regionach mojego nieco sterowanego organizmu - ale tak trzymaj - jestes lekiem na cale zlo...Ale pod skocznia na Malince to nie spales razem ze mna 28 lat temu ?... Kieddy braklo napedu na dolny naped....
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #101  Wysłany: 2011-07-14, 09:17  


Ano niestety nie. Mój komunijny rower nie wytrzymałby tak dalekiej podróży. Pierwszy raz w Beskidzie Śląskim byłem na szkoleniu GOPR gdzieś koło 2004 roku. Wcześniej był jakiś wypad na Baranią, ale nie pamiętam kiedy :)

[ Dodano: 2011-07-14, 15:09 ]
No... dzisiaj miałem najlepszą załogę. Serio - pracowało się z nimi rewelacyjnie, i tylko ze trzy razy musiałem włazić do wody, żeby nas ze skał zepchnąć. Ja w koszulce z ropuchem.



pewnie znowu będzie szara kreska, dopóki ktoś z dementorów... znaczy moderatorów się nie ulituje.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-07-14, 15:49 ]
Bo się tyle razy powtarza - nie wrzucać zdjęć na fotosiki, tylko dodawać jako załącznik i zadziała! To nie, Gazda swoje :P
Poprawiłam.




67bd076f06a78411.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1077 raz(y) 90,28 KB

_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #102  Wysłany: 2011-07-14, 17:20  


Dobrze Gazdo,że napisałeś o koszulce z ropuchem...inaczej nikt by Cię nie rozpoznał :mhehm:
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #103  Wysłany: 2011-07-14, 21:55  


Zawsze starałem się być orydy... orygila... ogrinalany... no inny trochę starałem się być... :)

[ Dodano: 2011-07-14, 22:17 ]
Zoja 62 napisał/a:
Dobrze Gazdo,że napisałeś o koszulce z ropuchem...inaczej nikt by Cię nie rozpoznał :mhehm:


Dopiero teraz zwróciłem uwagę na Twojego awataro-kotka... I specjalnie dla Ciebie, mój Myszon Impossible... oraz dla dementorów, żeby udowodnić, że umiem wklejać załączniki. A szare paski są dlatego, że jestem śmierdzący leń i odpowiadam z opcji "szybka odpowiedź" :mrgreen:



[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2011-07-14, 22:34 ]
Gazda napisał/a:
oraz dla dementorów, żeby udowodnić, że umiem wklejać załączniki.

Ja, ja, aber naturlich !




473052_25050.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1509 raz(y) 95,75 KB

_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #104  Wysłany: 2011-07-14, 22:35  


Cytat:
ktoś z dementorów... znaczy moderatorów

|wht?!| :/hahaha/: Gazdo, widzę, że wyraźnie chcesz mnie mieć na sumieniu [paluszkiem]
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #105  Wysłany: 2011-07-15, 15:48  


Mam kucharza, który jest mi w dodatku przyjacielem. Lubi góry, jak i ja. Jednak ma szczególny talent. Podam przykłady, żebyście wiedzieli ocb. Jakiś czas temu wykonałem strzałochwyt, Żeby nie musieć zadupcać po strzały, jak ktoś z łuku w tarczę nie trafi, albo żeby "przypadkiem" kto teściowej nie ustrzelił. Strzałochwyt wykonany z czterech warstw ciemnozielonej tkaniny firankowej. Żeby taniej było, bo ja przeca z małopolski. Umocowałem to to dwóch trzymetrowych tyczek, każda stabilizowana dwiema linkami przywiązanymi do szpilek (jak do namiotu), które należy wbić w ziemię. No i patrzę przez okno - Andrzej podchodzi... we mnie serce zamiera. Andrzej wyciąga szpilkę. Ale myślę sobie - tego przecież nie zepsuje, no bo jak tu zepsuć kawałek twardego drutu? No cóż. Nie pomyślałem, że szpilkę można zgiąć, podczas próby wbicia jej w ziemię. Normalnie, jak się trafi na kamień, to się po prostu wbija obok... A nie próbuje, z nadzieją na przebicie kamienia. Albo kupiłem wąż do podlewania, taki na szybkozłączkach. Andrzejek podchodzi do węża, wykręca końcówkę. Ja już zaczynam biec. Zdążyłem dobiec kiedy podważał paznokciem taki wianuszek który się na wężu zaciska. Zdążyłem zagadać i wyjąć z ręki zanim jeden płatek zacisku odłamał się zupełnie. Jest tylko trochę pęknięty, a wąż tylko trochę cieknie. Dzisiaj rano postanowiłem popracować dla odmiany. Poszedłem do kotłowni, wyczyściłem piec, bo trochę kopcił. Ładnie wysprzątałem kotłownię, sadzę wybrałem... Pomagał mi zięć Andrzeja. Potem poszedłem do lasu i ściąłem lipę drobnolistną, bo mi w jednym miejscu wadziła. Pociąłem na metrówki, metrówki zaniosłem do drewutni, zawołałem Andrzejowego zięcia, żeby trzymał, jak je będę na mniejsze kawałki kroił... i ze łzami w oczach zobaczyłem Andrzeja wychodzącego z kotłowni... Był brudny jak sam diabeł i powiedział, że właśnie piec czyścił, i że się nie da, i trzeba kominiarza wołać. Ja na to, że rano czyściłem. Odpowiedział "ale ja chciałem sadzę wybrać". Teraz nowy piec Hefa, automat, kopci każdą szczeliną. W kotłowni czarno jak w piekle, wszędzie sadza... Wezwałem serwisanta.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group