1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
skowronka - komentarze
Autor Wiadomość
spike40 



Dołączyła: 11 Wrz 2010
Posty: 199
Skąd: Woj. Mazowieckie
Pomogła: 16 razy

 #1  Wysłany: 2010-10-10, 23:30  skowronka - komentarze


>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Witaj, niestety nie potrafię Ci pomóc w temacie "przetłumaczenia" wyników ale chciałam Ci powiedzieć że bardzo mi przykro że nie jesteś jedynie obserwatorką forum a kolejną osobą, która zaczyna zmagać się z guzem płuc w rodzinie. Mam ogromną jednak nadzieję że uda Wam się pokonać chorobę.
 
 
ewetop 



Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 18
Skąd: świętokrzyskie

 #2  Wysłany: 2010-10-26, 20:35  


WITAJ SKOWRONKA
doskonale rozumiem co czujesz..niestety...przechodziłam przez tą samą nerwówke..
mój tako także ma wykrytego guza i juz przeszedł badania na poczatku zaraz po RTG lekarz rodzinny wysłała go do pulmonologa ten od razu na oddział chorób płuc i gruzlicy tam leżał 6 dni i miał przeróżne badania:TK,USG jamy brzusznej,spirometrie,bronchoskopie,próbe tuberkulinowa,badanie plwociny,EKG,bronchofiberoskopie.żadnych leków nie dostawał tylko go wozili z badania na badanie.i własnie wtedy przy okazji dowiedział się ze choruje na POChP i dziękowac Bogu bo już lekarze wdrąyli leczenie i tatkowi sie lepiej oddycha.po badaniu bronchoskopowym lekarz powiedział że nie mogli sie dostać do tego guza i będą robic mu dlatego biopsje wiec tata pojechał znowu na oddział tym razem na chirurgii klatki piersiowej gdzie miał wykonana biopsje cienkoigłową i badanie EBUS bo wykryli tacie powiekszone węzły chłonne w szpitalu leżał 4 dni..pózniej czekanie na wyniki no i właśnie dziś doczekaliśmy sie wyniku z biopsjii i komórek nowotworowych nie stwierdzono a lekarz przypuszcza że to ropień i za 2 miesiace ma zrobic ponowne TK czy ten ropień się wchłonął.także postaraj się pozytywnie myśleć jeśli mama ma robione badania to i tak dowiecie się wszystkiego jak bedą kompletne wyniki nic sie na to nie poradzi my na diagnoze i tak według mnie nie pewną bo lekarz tez tylko podejrzewa ropień czekaliśmy od 15.09 a tyle stresu co się najadłam i nerwów i chwil przepłakanych bo też myślałam o najgorszym to nie chciałabym aby takie chwile gościły w moim zyciu nigdy więcej.......
pozdrawiam cię cieplutko
 
 
skowronka 


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 72
Pomogła: 1 raz

 #3  Wysłany: 2010-10-26, 22:18  


ewetop, cieszę się i pozytywnie zazdroszczę,że masz to najgorsze za sobą. Mnie czeka jeszcze kilka dni nerwówki..Teraz mam chyba więcej pytań niż przed bronchoskopią...
 
BeataM 



Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 198
Pomogła: 21 razy

 #4  Wysłany: 2010-10-26, 22:27  


Skowronko...
Zyczę Wam aby wszystko skończyło się pozytywnie...
Wiem dokładnie co czujesz bo ja do 18 pażdziernika przechodziłam dokładnie to samo... ogrpmny strach o moją Mamę...
niestety u nas jest najgorszy z możliwych scenariuszy... jest teraz okrutny ból po diagnozie i nic nie jest w stanie tego zmienić...
Oby Wam się udało!!! z całego serca toego życzę!
Też mam malutkiego synka, któremu Babcia jest potrzebna, uwielbia ją nad życie a dla Niej wnuczuś to największa miłośc na świecie....


To tak strasznie boli.... :-(

pozdrawiem cieplutko! trzymaj się!
 
ewetop 



Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 18
Skąd: świętokrzyskie

 #5  Wysłany: 2010-10-26, 23:38  


to pytaj....skowroneczko tu jest tylu mądrych i życzliwych ludzi że na pewno Ci pomogą,doradzą wyjaśnią to czego nie wiesz.......lub jest dla Ciebie niezrozumiałe
pozdrawiam
 
 
skowronka 


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 72
Pomogła: 1 raz

 #6  Wysłany: 2010-11-22, 21:18  


DZIEWCZYNY, wielkie dzięki!!
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #7  Wysłany: 2010-12-08, 11:09  


skowronka napisał/a:
Podśwadomie odpycham najgorsze myśli, a wstyd się przyznać jak daleko one zachodzą....

skowronka, tak bywa.
Ja też odpychałam od siebie te złe myśli.Zwłaszcza jak Tata dobrze się czuł.
Snułam jakieś plany..
Ale podświadomie czułam...
Pozdrawiam!
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
owcaMarta
[konto usunięte]



Posty: 0

 #8  Wysłany: 2011-01-10, 07:44  


::thnx:: _itsme_
BARDZO SIĘ CIESZĘ ,ŻE U WAS TAK DOBRE WYNIKI.... Oczywiście... czekamy tylko na tak dobre wieści!!!

Pozdrawiam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group