1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-04-05, 22:24   Temat: proszę o pomoc
Jak się czujesz?
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-29, 22:12   Temat: proszę o pomoc
Dobrze, że jesteś po biopsji węzła, mam nadzieję, że coś się wreszcie wyjaśni! Ale nie dobrze, że wylądowałaś w szpitalu :uuu: Wypocznij sobie choć trochę.Czekamy zatem na wyniki.

pozdrawiam
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-23, 20:34   Temat: proszę o pomoc
Missing myślę, że czas najwyższy zmienić hematologa, takie węzły chłonne nie są zjawiskiem fizjologicznym, zwłaszcza, że USG pokazało, że tworzą pakiety.
A co hematologa powiedział na to USG?

Jak się czujesz teraz?

Ile dni w szpitalu spędziłaś?Gdzie zemdlałaś?Co sie stało?


pozdrawiam
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-21, 18:29   Temat: proszę o pomoc
Missing, co u tego hematologa było?
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-18, 11:43   Temat: proszę o pomoc
Bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na wizytę, staraj się z niej skorzystać jak się da.

Zapytaj lekarza wprost o podejrzenie tej choroby.

Zabierz wszystkie wyniki i pokaż lekarzowi.

Daj znać koniecznie!
Trzymaj się

zuza <uscisk>
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-17, 10:30   Temat: proszę o pomoc
Wiesz co to jest skandal, ale niestety, w naszym kraju często to się zdarza (sama o tym wiem).
Zmartwiły mnie twoje powiększone węzły chłonne,bo to z pewnością fizjologia nie jest.

Czy miewasz stany podgorączkowe?

Teraz patrząc na obraz Twoich dolegliwości przychodzi mi na myśl jedna choroba, może to być ziarnica złośliwa.Męczliwośc, utrata masy ciała, osłabienie, poty nocne, do tego powiększone węzły chłonne.

Zrób sobie proszę LDH przy okazji morfologii.

A nie dasz rady przyspieszyć wizyty u hematologa?Dobrze by było to zrobić.

pozdrawiam
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-16, 19:35   Temat: proszę o pomoc
A czy masz powiększone węzły chłonne? Kiedy masz wizytę u hematologa? Czyli jesteś pod jego opieka od początku tak? A on co mówi? Co ile do niego chodzisz?
Piszesz, że mówił coś o biopsji szpiku-dobrze by było ja jednak wykonać! Na kiedy ja planuje?Naciskaj jednak, żeby ja wykonano, być może coś wyjaśni.
Jeżeli lekarz nie będzie chciał jej zrobić, zmień lekarza poprostu.

O RTG klatki pytałam bo chciałam się dowiedzieć, czy tam nie wyszły jakieś powiększone węzły chłonne.

Szczerze powiedziawszy Missing, nie wiem jak Ci pomóc, bo widzę, że jesteś pod opieką wielu lekarzy i hematologa również. Powiedz mi, czy te wszystkie badania które wykonujesz zlecane sa przez lekarzy, czy sama je robisz na własną rękę.

A czy masz jakieś wyczuwalne powiększone węzły?

pozdrawiam
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-16, 13:05   Temat: proszę o pomoc
Missing napisał/a:
Oprócz niedokrwistości to zasadniczo- prawie ciągle śpię, jestem zmęczona i strasznie szybko się męczę, nie mogę się skoncentrować bolą mnie kości i węzły chłonne. Mam uporczywy i suchy kaszel. Pocę się w nocy.


Powyższe objawy są związane z niedokrwistością prawdopodobnie oprócz potów nocnych, które mi tu nie pasują.

Piszesz o bolesności węzłów chłonnych- kiedy Cię bolą? w jakiejś konkretnej sytuacji?
Robiłaś RTG klatki piersiowej? Jeśli nie to zrób proszę. Czy ktoś badał Ci czy masz powiększone węzły chłonne?

A jak lekarze uzasadniają to, że nie chcą dać skierowania na tomograf? Może warto zmienić lekarza?

Co z hematologiem?

pozdrawiam
  Temat: proszę o pomoc
zufed

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-15, 20:27   Temat: proszę o pomoc
Witaj Missing

Czy jesteś pod opieka hematologa?Czy w ogóle byłaś do niego kierowana?Czy te wszystkie badania robisz na własną rękę?Co generalnie na Twoje wyniki lekarze?

Czy oprócz dolegliwości związanych z niedokrwistością, coś Ci dolega?

Czy miałaś kiedyś wykonywane badania wątroby (próby wątrobowe i badania wirusologiczne)?
Kiedy wykonywałaś badania nerek i czy powtarzałaś je później?
Czy bierzesz jakieś leki?
Czy u Ciebie w rodzinie też ktoś ma taki problem?
Czy masz problemy z jelitami- niedokrwistość towarzyszy czasem chorobom jelit.
Czy masz problemy z stawami?

pozdrawiam serdecznie

zuza
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group