1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-08, 19:04   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Bardzo Wam dziękuję i przesyłam serdeczności _itsme_
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-09, 18:47   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Dziękuję Wam pięknie. To miłe z Waszej strony. Nie spodziewałam się :)
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-07, 21:35   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Ptaszenio napisał/a:
Zoi,
wiesz, jak się cieszę, że to czytam... oby szybko znalzł się dla Ciebie termin :-D

Termin zamrożony. Jutro dzwonię. Teraz szukam lokum. Trzy miesiące to nie je bajka ;)
sarenka napisał/a:
IV przykazanie mówi-Czcij Ojca swego i Matkę swoją..

Teściowa nie jest moja matką :( co zresztą daje wyraźnie do zrozumienia.
sarenka napisał/a:
Bo,to co mi się ciśnie na usta,aby skomentować katolickie hospicjum w którym przebywa Twój mąż,to nie nadaje się do napisania.

Dzisiaj płakała tam kobieta, której ojciec umiera w tym hospicjum od kilku tygodni. To dość znana osoba, ale to nieistotne. Starszy człowiek po wylewie, niesprawny ruchowo z problemami z mową, z rakiem nasady języka (taki jak mój), tyle że mieszkał sam w Warszawie po wylewie i nikt się tym nie przejmował, aż rak osiągnął stadium ostateczne. Do tego zakrzepica. Lekarz - dyrektor nie dawał mu leków na zakrzepicę. Bo nie. Nie przeczytał dokumentacji medycznej, leki wrzucił do szuflady. Dzisiaj córka zauważyła, że noga ojcu spuchła i zrobiła się sina. Lekarz tego nie zauważył. Dla mnie to doktor Frankenstein. Nie wiem, czym się kieruje, ale chyba nie dobrem pacjentów.
Mój mąż uskarża się wciąż na bóle miednicy i lewej nogi. Przez cały weekend wył z bólu, a ja płakałam przy jego łóżku. Dawali mu apap. Morfina nie pomaga, ale paracetamol ma pomóc. Nie pomógł. Bez decyzji lekarza - dyrektora nikt nic nie może zrobić. Dzisiaj łaskawie zszedł na dół i powiedział, że zwiększyli dawkę morfiny, co ma zadziałać za kilka dni. Położył mi rękę na ramieniu, a ja miałam ochotę kopnąć go w tyłek.

[ Dodano: 2014-10-07, 21:39 ]
Gazda ::thnx:: Co z twoimi wynikami PET :?:
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-19, 23:19   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Dzięki Erin, a ja życzę wszystkim zdrowia i optymizmu pomimo wszystko :-D
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-05, 09:50   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Polubiłam was i przywiązałam się :-D Pozdrawiam wszystkich.
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-26, 10:36   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Dziękuję, kochani :) Piotruniocz uściskaj mamę _itsme_
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-15, 18:46   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Poczułam sól !yes!yes! Czuję ją od trzech dni. Życie nabiera smaków :hop!hop!:
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-31, 20:58   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Dzięki raz jeszcze :) Jogi mocno trzymam kciuki :cmok: Absolutnie nie przyjmuję do wiadomości, że wynik może być niedobry. Musi być dobry i już :!:
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
zoi

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17086

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-27, 21:04   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Dziękuję wam wszystkim bardzo, a jeszcze bardziej pragnę, żeby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi :) Żeby skończyły się wszystkie cierpienia i koszmary. Jesteście kochani :flower:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group